Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изобщо не ме впечатлява тази песен на Камелия. Копирала от пеенето на Галена и ДесиСлава. Нищо различно не е направила, освен да се подхлъзне по новата вълна, която е актуална, никаква индивидуалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Изобщо не ме впечатлява тази песен на Камелия. Копирала от пеенето на Галена и ДесиСлава. Нищо различно не е направила, освен да се подхлъзне по новата вълна, която е актуална, никаква индивидуалност.

Точно така. Която и тема да отворя все за нея говорят. :mf_surrender:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, немам време да ви обърна внимание после, щото е 8 декември и по традиция мисля да се наливам у некоя кръчма. Много ги изядоха едни хора от снощи, но нещо днес се появяват тук само когато спя, да се правят на големи специалисти. Ако има нещо да питате за "Куклите" или да се правите на оргинадлъ-критици давайте, че нема време. И без това дупка на главите ще им направя на една групичка в следващите дни, щото най-после Кама направи песен точно за мене.... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно би бре? :1000 (29): Тия са дъното, ма наистина дъното.... :hahaha:

тя Шушана беше там само за да се вдигне приема на Джулия.

Пресли за това избесня даже и на сцената :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бях слушал изпълнението на Яница от клипчетата. Браво на жената, пее на живо през почти цялото време и то доста добре. И приемът е доста силен и на трите й песни.

 

Иначе за Шушана беше очаквано, все пак не е тяхна песента. Самият монтаж обаче все едно го е правил студент първокурсник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

тя Шушана беше там само за да се вдигне приема на Джулия.

Пресли за това избесня даже и на сцената :1000 (29):

 

Пресли да беснее? Че нали тук ми обясняват как имала всемирски хит, със 7 милиона трафик за 2 дена и била попиляла концерта? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресли да беснее? Че нали тук ми обясняват как имала всемирски хит, със 7 милиона трафик за 2 дена и била попиляла концерта? :scratch:

Докато си просеше биса (както обикновено) каза нещо от рода на "Аз друго исках да ви изпея, но май ме изпревариха" и публиката почна да скандира

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато си просеше биса (както обикновено) каза нещо от рода на "Аз друго исках да ви изпея, но май ме изпревариха" и публиката почна да скандира

 

Верно ли бре? Ахахххаах.... :1000 (29): Как бе все тя да се докопа до това дето върви и уж случайно, ей така да го започне а`капелно? :1000 (29):

 

Тия дни ще се чуя с моите клюкари да разкажат повечко за този концерт, че уж немаше да има сеир, а ето че имало...

 

Малееееее, от "Оргазъм" не съм се кефил така на песен на Камейсън. Брутална кучка е когато иска. И 3 дена преди РД, довечера ще гръмнат "Карибите". :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно ли бре? Ахахххаах.... :1000 (29): Как бе все тя да се докопа до това дето върви и уж случайно ей така да го започне а`капелно? :1000 (29):

 

Тия дни ще се чуя с моите клюкари да разкажат повечко за този концерт, че уж немаше да има сеир, а ето че имало...

То и на някои от клипчетата се чува преди за запее акапелно Дяволско желание.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...