Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Песента на Камелия не е нищо особено. С "Дразни ме" ги разби лятото повечето, но сега няма как да стане. А Деси Слава тая година е много зле, 1 хит няма като хората дето да се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Всъщност, тъжното за едни хора тук е, че си мислеха кифленското пеене и кифленските клипове, с които предпочитаните от тях колежки на Кама зарибяваха младежта, за тяхна територия. Но от тази вечер това вече не е така. Разбирам, че им е малко трудно да го осъзнаят, но вече говорим цяла година, че Камелия си подреди нещата след Пайнер и сега очевидно се пуска в ниши, където отдавна не е била, а и отива, като гледаме резултата във видеото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Залезе Гаргата.Добре,че беше Гъмзата та да чуем за нея.Хич не ви е весело Фокс и Лельо....хич с тая боза

Кама след Пайнер е дъното.

 

Да перифразирам Деса от панаира във Видин през септември. Тогава тя каза без да я е питал някой следното:

 

- С този глас няма залязване!

 

Сега внимавай, няма да повтарям:

 

- Докато Камелия прави мазало по участия като в САЩ и поддържа това дупе в тази форма, няма залязване. Дерзай! И може да не стоиш по нощите, за да плюеш по нея, когато хората са си легнали. Аз поне съм на работа, а ти не можеш да заспиш след "Куклите".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още е много рано да се пишат глупости. Пийте кафе, измийте си очите и после гледайте как кака ви Камс настъпи кифлите да чичо Митко, които си бяха помислили, че най-яката дупара с най-дългите крака ще си седят все в Банишора и няма да се показват, за да припомнят на хората, коя е все още най-яката мадама в шоубизнеса ни....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересно, че без мое присъствие някои хора са ме споменавали....мъка :1000 (29):

 

Има един коментар в сигнал.бг, който ми хареса много и ще го споделя и тук.

 

"Камелия,която твърдеше,че ще прави качествени песни го спомена преди две години в Открит Микрофон и че няма да върви по банановата кора, а се оказа обратното. Тази жена много си противоречи си на думите. Новата песен не ми хареса, а и всякаш след като напусна Пайнер няма нито една хубава песен, каквито имаше в голямата музикална компания. Камелия стегни се и не ти отиват такива песни."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушах само веднъж новата на Кама - тази жена е пълна смешка. Как може да обикаляш хиляди интервюта и да плюеш комерса, да критикуваш жанра, че бил еднообразен, да обсъждаш колежки защо си изгубили идентичността, а самата ти да пускаш нищонеразличаващи се песни от техните? Същата работа като Ивана, дето говори за морал и после избълва някоя чекия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Престанете да завиждате на успеха на този невероятен мега хит на Камелия. За 16 часа има 30 000 гледания :1000 (29): Направо ги уби всички. Пайнер да затваря след този успех :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауууьу, бесни са! :happyppl: Всички агитка са на амбразурата без тази на Галена.... :cheers:

Хаха бесен си ти.Сън не си спал да си тук.

И да обявяваш за хит боза ,която и на теб не ти харесва :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъкааааааааа, тотална пайнерска мъка, след концертният разгром "Шушана" в "Колодрума", и имиджовият "Куклите". Толкова ли не се сещат едни хора защо в множествено число, са "Куклите" и кои всъщност са "Куклите"? :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси още колко поста ще изпишеш за новата боза на Кама , не разбра ли ,че не става и не става , не се мъчи не бъди смешен , много се излагаш честно зрял мъж си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С месеци ви гледам троленето по крадена "Шушана" и гръмкият провал в Пловдив. Никакви хитове нямат, а тук само ми броите. На ви сега "Кукли", за да знаете как се прави и кой знае как да го прави. Един клип и всички на амбразурата, да ви гледам сеира. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

С месеци ви гледам троленето по крадена "Шушана" и гръмкият провал в Пловдив. Никакви хитове нямат, а тук само ми броите. На ви сега "Кукли", за да знаете как се прави и кой знае как да го прави. Един клип и всички на амбразурата, да ви гледам сеира. :1000 (6):

Коментирай, че няма никакви гледания! :3fdb8960598fa63e:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С месеци ви гледам троленето по крадена "Шушана" и гръмкият провал в Пловдив. Никакви хитове нямат, а тук само ми броите. На ви сега "Кукли", за да знаете как се прави и кой знае как да го прави. Един клип и всички на амбразурата, да ви гледам сеира. :1000 (6):

 

Клипа на Кама е за 1,50лв., а песента както се гледа я харесваш само ти!

Хайде Кама ,че го няма хита да не пари ужасно .... че не ти е гадно че е провал кълни се! :1000 (6): :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...