Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Далии?

Припадам.

 

 

Камелия и Галена в един ден? Тези са се разбрали да ни довършат хаха... :roll1:

 

20171207_154054kDsEMs6SgtFpab31kYd31512654078_sredna.png

 

Не Галена, а Галина. Мацката се изявява главна действаща в клипа :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

20171207_154054kDsEMs6SgtFpab31kYd31512654078_sredna.png

 

Не Галена, а Галина. Мацката се изявява главна действаща в клипа :*

Разби ми мечтите за The ultimate chalga experience. :1000 (29):

Ок, чакаме Камси значи, имам добро предчувствие за нейния проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямат значение. Така или иначе ще я следиш и сам ще разбереш кога :whistling:

 

Питам понеже те знам, че само дрънкаш. И друг път така си обяснявал как следва нова песновка на Камица и тя излиза след седмица. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Питам понеже те знам, че само дрънкаш. И друг път така си обяснявал как следва нова песновка на Камица и тя излиза след седмица. :dontknow:

Ми тя си го е писала в фейса, умник.

Нали я следиш, как си го пропуснал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия развя бялото знаме. Толквоа години пелтечене по всевъзможни места как имената трябва да диктуват модата в музиката, да задават темите в музиката и да не се пускат по вълната на диджейите и сега какво? Дойде и голяма хапката да напусне компанията и да направи нещо сама и се пусна по най-комерсиалните звучения тип Сузанита и Гери Никол. Сами можете да прецените на кого повече отиват такива текстове, визии и мелодии. На 19 годишни момичета или на 50 годишна жена. Тъжна картинка. Toва парче е толкова неспасяемо, че форумските тролове на хонорар в Камс продакшънс доста ще трябва да се потрудят, пак да носят от 9 кладенеца вода, че да изфабрикуват някакъв интерес и да го изкарат поредния вселенски хит :D Едно е ясно този сезон - скъпата кола и Шушана нямат настигане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЕНТЛИ-МЕНТЛИ - това е запеваемо. :1000 (29):

 

Виж сега, "десовите" се преместиха тук, за да не правят трафик там, че след 2 дена ще се депресират от бройката постове. Мани ги да си дрънкат. Песента е със супер актуален към днешна дата текст. Дори аз се изненадах....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя си го е писала в фейса, умник.

Нали я следиш, как си го пропуснал.

 

Всъщност, не я следя. До страницата й ходя само, когато поствате оттук или коментирате нещо конкретно.

Последният път видях слабия прием на Дразни ме. :whistling:

 

Новата песен не е лоша, дишай. Щом не ми е негативен коментарът, дали ще е хит? :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност, не я следя. До страницата й ходя само, когато поствате оттук или коментирате нещо конкретно.

Последният път видях слабия прием на Дразни ме. :whistling:

 

Новата песен не е лоша, дишай. Щом не ми е негативен коментарът, дали ще е хит? :ae:

Да :whistling:

Ти как мислиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъжно е битието на десовия фен. Не само Толумба педофилката си отиде завинаги да е майка на поне 3 деца, ами и вечната конкуренция им изкърти мифки с мятане на баджаци наравно с 19 годишните в топа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...