Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

А какво е причината да няма общ ретро концерт?

Именно отношенията между изпълнителите. Винаги са се възприемали като конкуренция и сигурно не могат да седнат на една маса да се погледнат очи в очи.

Говоря за Глория, Ивана, Камелия и Тони Дачева /примерно/.

Със сигурност четирите ще привлекат публика, която да напълни голяма зала, но как по дяволите като 2 от тях ще са с огромното самочувствие да закриват, камо ли да пеят на една сцена..

За толкова години 1 дует не направиха..

 

Ама като са прости и си живеят в собствен си свят...

Вижте попаджиите - през няколко месеца сборни концерти в НДК или някой като направи концерт в НДК кани и колеги и еди кой си и приятели заглавието.

Глория на многото си концерти защо не покани Ивана или Камелия? И двете емблеми?

Ивана защо в пика си пя с Индира и други сръбски кръчмарки, а не покани Дачева или Глория?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А какво е причината да няма общ ретро концерт?

Именно отношенията между изпълнителите. Винаги са се възприемали като конкуренция и сигурно не могат да седнат на една маса да се погледнат очи в очи.

Говоря за Глория, Ивана, Камелия и Тони Дачева /примерно/.

Със сигурност четирите ще привлекат публика, която да напълни голяма зала, но как по дяволите като 2 от тях ще са с огромното самочувствие да закриват, камо ли да пеят на една сцена..

За толкова години 1 дует не направиха..

 

Ама като са прости и си живеят в собствен си свят...

Вижте попаджиите - през няколко месеца сборни концерти в НДК или някой като направи концерт в НДК кани и колеги и еди кой си и приятели заглавието.

Глория на многото си концерти защо не покани Ивана или Камелия? И двете емблеми?

Ивана защо в пика си пя с Индира и други сръбски кръчмарки, а не покани Дачева или Глория?

 

Щото Глория си е Глория , а Ивана си е Ивана. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доволен съм, че Джулия е била приета добре. Предните година и половина, откакто е в Пайнер, пристъпваше напред доста бавно и плахо, но през тази вече наистина мощно я изстреляха към ТОП имената. Дори и аз самият се изненадвам, когато чувам случайни непознати хора около мен да говорят за нея. Пайнер най-накрая успяха да направят ново популярно име.

 

А за старите изпълнители нещата са относителни. За мен един концерт трябва да е идеалната комбинация между ново и ретро, какъвто вчерашния очевидно не е бил, щом дори и единствената изпълнителка от 90-те- Кали- си е пяла песен от 2017. Но го има и този момент, че не всяка стара песен може да бъде приета добре, независимо дали концерта е стандартна сбирка послучай РД или някакъв по-специален ретро концерт. Обсъжданата Райна попринцип е супер и от години ми се иска да вземе да изпее любимата ми Гасне пламък, но като се замисля... ами тази песен сигурно не е била пята на голям концерт от едно 15 години, по Планета със сигурност отдавна не я въртят, а и по дискотеките надали я пускат... Самата изпълнителка пък вече е по-известна с фолклора, отколкото с поп-фолка. Съответно не е изключено по-голямата част от младата публика на такива събития дори да не знае старите й песни, с изключение може би на някой от дуетите с Коцето. А като го споменах него- неговият най-емблематичен хит за розата е една от най-добрите песни за жанра евър, но съм убеден, че много от младите потребители на музиката него го знаят повече с новите му песни и с участията по Брадъри, отколкото с такива като нея.

Неслучайно Камелия и Ивана, а в последствие и Глория и Десислава, взеха да си налагат старите хитове постепенно. Колкото и успешни да са били навремето, тези песни не бъдат ли по някакъв начин представени на новите поколения... ще останат просто като някакви там стари уж хитови песни от едно време. Естрадните класики ги чуваме постоянно отвсякъде дори и в годините на демокрацията, тъй като и медиите ги одобряват и ни ги налагат, затова се задържаха. Но при чалгата наблюдаваме процес на отхвърляне от страна на част от тези медии, което не е никак добре и затова трябва самите изпълнители да намират някакви начини да си налагат златните хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е причината да няма общ ретро концерт?

Именно отношенията между изпълнителите. Винаги са се възприемали като конкуренция и сигурно не могат да седнат на една маса да се погледнат очи в очи.

Говоря за Глория, Ивана, Камелия и Тони Дачева /примерно/.

Със сигурност четирите ще привлекат публика, която да напълни голяма зала, но как по дяволите като 2 от тях ще са с огромното самочувствие да закриват, камо ли да пеят на една сцена..

За толкова години 1 дует не направиха..

 

Ама като са прости и си живеят в собствен си свят...

Вижте попаджиите - през няколко месеца сборни концерти в НДК или някой като направи концерт в НДК кани и колеги и еди кой си и приятели заглавието.

Глория на многото си концерти защо не покани Ивана или Камелия? И двете емблеми?

Ивана защо в пика си пя с Индира и други сръбски кръчмарки, а не покани Дачева или Глория?

Първите се уважават малко или много. Ивана каза в Папараци при последното си интервю, че Глория е единствената, с която може да си поговори и че се е учила от нея. Камелия каза, че когато с майка й са пътували с влака до Димитровград на прослушване, Глория вече е била звезда вече 5-та година. Глория също ги е споменавала с добро в последните години - само тях, да подчертая. Доколкото знам, имало е идея за дуети между Глория и Кама и Ивана и Глория. С Ивана не стана, защото първо Ивана се отнасяше несериозно, а после не успяха да попаднат на подходяща и за двете песен - стиловете им са различни. Не са се организирали просто. Глория и Тони Дачева безумно се уважават, защото са първите и в техните отношения няма никаква корист. С Нелина също. Нелина поканена ли бе снощи? Екстра Нина? И те имат нови песни. Но поканихме Сопрано, Татянка.

 

Освен това и Глория, и Ивана няколко пъти са доказали, че могат и да откриват концерти. Тези с голямото его са други - предполагам, сещате се кои. Преслава, Анелия и т.н. Те не пропускат възможност за бис, награда, закриване, поява въобще. Политиката на Пайнер се промени да лансира именно и само подобни. Не са виновни първото поколение певици. Много добре си беше допреди да се появят някои. Глория и Ивана се конкурираха в първите години, а на Глория пък специално никога не й е пукало. Тя още 1998 започна напук да отсъства от награди, защото от тогава започнаха да я пенсионират с призове за цялостно творчество.

Сами знаете, ако се направи ретро концерт, какво чудо ще е - и по дискотеки, и по механи, и на домашни партита именно ретро хитовете правят купона. Просто в тогавашните песни имаше емоции и докосваха хората, а се правят роботски песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите се уважават малко или много. Ивана каза в Папараци при последното си интервю, че Глория е единствената, с която може да си поговори и че се е учила от нея. Камелия каза, че когато с майка й са пътували с влака до Димитровград на прослушване, Глория вече е била звезда вече 5-та година. Глория също ги е споменавала с добро в последните години - само тях, да подчертая.

Няма чалгарка, която да не е искала да бъде като Глория, да не й е подражавала и да не е пяла нейни песни в банята, пред огледалото и където си искате, преди да станат известни имена и те самите.

Но аз съм чувал Глория да се изказва ласкаво и за Преслава, че е много талантлива, за Галена, че е доста разчупена и прави по-различни неща откъм клипове (визирала е копирането й очевидно), за Джена (че Симона много я харесвала), за Анелия преди години ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нелина поканена ли бе снощи? Екстра Нина? И те имат нови песни. Но поканихме Сопрано, Татянка.

Не са били поканени. Нито те, нито Есил, Соня, Юнона, Валя и други, имащи нови песни. Не разбирам присъствието на Лазар - хубаво е да се лансират нови изпълнители, но къде е например Денис, който има хит?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си дрънкаме много дълго тук, но няколко неща са ясни като бял ден, след този концерт:

 

1. Преслава и Галена, са наказани от Пайнер и яростта на дъртия скоро няма да премине. Сега ще видят те кон боб яде ли....

2. Извадени от комфорта, на изявяващи се в последния блок от концертите, Преслава и Галена не са нищо повече от Джена, Анелия, Яница....

3. Онова с подредбата от лятото на ст. "Спартак" във Варна не е желание нито на Галена, нито на Преслава, а заповед на Митко Пайнера.

4. Мърлата Емануела, тази долна отрепка и лигава натрапница е едно голямо плейбек нищо, но за сметка на това е много раздуто нищо.

5. Анелия е спряла някъде в 2012 година и никой не смее да и каже, че е повече от смешна с това което прави, а не само с малоумното си говорене.

6. Наско "Ментата" го знаех само аз преди този концерт, но вече ще го сънуват всички, защото "Шушана" е диагнозата за Пайнер, а не само средство за линч.

7. Мършите в полегналите медии могат дълго да ни показват новите дрешки на "пайнерките" след концерта, но няма да ги накарат да пропеят като хората.

8. След 20 години правене на концерти да се извиняваш със звука е по-зле и от това Бойко Борисов да сравни Васил Левски с бежанците.

9. В залата няма посмъртно повече от 2000-2500 души, защото тя е 6500, а бе използвана само една от четирите трибуни. Знаем, че 50% са гратис, нали?

10. Това не исках да ви го пиша, но кифлите в Пайнер са големи късметлийки.... защото, ако снощи в залата бе.... днес тук щях да си пиша сам... :derisive:

 

п.п. И нека бъдат по-тихи и кротки традиционните тролчета. Никак не са в положение да се изхвърлят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно ако има награди - Емануела и Анелия ще вземат големите призове, а Жалин > Фики. Обикновено така ги редят на тоя концерт и ако са се справили според очакванията ги награждават в този ред.

 

Преси ще взема песен на годината, а Жалка - клип. Мария сигурно се пени за албум, а може би и Емилия. Но Емилия ще вземе дует със Стораро. И такива работи.

 

А Джулия е далеч от изгряла звезда. Популярна е на ниво Татяна, но като популярност на проектите. Като пусне самостоятелна песен да видим за колко време ще направи гледанията си с побутване от Жалка, Фики и т.н

 

Иначе, Жалка има хит - Моро му. И това й е за цяла година. Преси има актуален хит. Анелия има хит. Дуетът на Ема със Стораро е хит.

А тая боза Шушана съм слушал първия куплет и грам не ме жегна. Не знам защо всички са полудели по нея.

 

Емануела някой да предостави видео?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно ако има награди - Емануела и Анелия ще вземат големите призове, а Жалин > Фики. Обикновено така ги редят на тоя концерт и ако са се справили според очакванията ги награждават в този ред.

 

Преси ще взема песен на годината, а Жалка - клип. Мария сигурно се пени за албум, а може би и Емилия. Но Емилия ще вземе дует със Стораро. И такива работи.

 

А Джулия е далеч от изгряла звезда. Популярна е на ниво Татяна, но като популярност на проектите. Като пусне самостоятелна песен да видим за колко време ще направи гледанията си с побутване от Жалка, Фики и т.н

 

Иначе, Жалка има хит - Моро му. И това й е за цяла година. Преси има актуален хит. Анелия има хит. Дуетът на Ема със Стораро е хит.

А тая боза Шушана съм слушал първия куплет и грам не ме жегна. Не знам защо всички са полудели по нея.

 

Емануела някой да предостави видео?

Не виждам каква е драмата. Реално не трябва Галена и Преслава да са Певица/Идол - за Галена това е най-слабата година от 2010 насам, Преслава се съживи значително, но при нея трябва да се отбягва титулуване, защото беше на ръба последния път да стане като с Ивана - досадна и втръснала.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам каква е драмата. Реално не трябва Галена и Преслава да са Певица/Идол - за Галена това е най-слабата година от 2010 насам, Преслава се съживи значително, но при нея трябва да се отбягва титулуване, защото беше на ръба последния път да стане като с Ивана - досадна и втръснала.

 

Няма драма.

 

При Жалка спадът е доста значителен. Общо взето като почнат да те слагат за тотален №1 и е много тънък ледът. Не виждам с какво тя е №1. Нито има някакви кой знае какви клипове тази година. Песните й не са лоши, но далеч от тоталните мегахитове.

 

Време е Петя и Галя да бъдат забравени и на тяхно място да застанат други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам каква е драмата. Реално не трябва Галена и Преслава да са Певица/Идол - за Галена това е най-слабата година от 2010 насам, Преслава се съживи значително, но при нея трябва да се отбягва титулуване, защото беше на ръба последния път да стане като с Ивана - досадна и втръснала.

Кое е слабото на годината на Галена? Песен с ТВ версия, която има 6 млн , мегахит като Моро му ( най-споделяната попфолк песен тази година) и TheBoss, която вече чукна 9 млн. Баладата с Фики също върви добре. Къде е слабата година? Преслава, която е със същите показатели я изкарвате повелителката на хитовете. TheBoss, която уж е провал има повече гледания от уж мегахита на Джена и Преслава. Снощи на концерта пак се опитахте да изкривите какво е било, а вече 20 клипчета гледам и не виждам разлика в приема между Галена и Преслава, освен че едната като я викнат на бис стои и чака да се вика още повече,а другата на вторият вик и започва да говори на публиката,пък тук се изкривява и това.

Егати пристрастията, егати меренето. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е слабото на годината на Галена? Песен с ТВ версия, която има 6 млн , мегахит като Моро му ( най-споделяната попфолк песен тази година) и TheBoss, която вече чукна 9 млн. Баладата с Фики също върви добре. Къде е слабата година? Преслава, която е със същите показатели я изкарвате повелителката на хитовете. TheBoss, която уж е провал има повече гледания от уж мегахита на Джена и Преслава. Снощи на концерта пак се опитахте да изкривите какво е било, а вече 20 клипчета гледам и не виждам разлика в приема между Галена и Преслава, освен че едната като я викнат на бис стои и чака да се вика още повече,а другата на вторият вик и започва да говори на публиката,пък тук се изкривява и това.

Егати пристрастията, егати меренето. :1000 (29):

Как с кое е слаба годината на Галена? Тя за първи път от поне 5-6 години дори не влиза в топ 3 на най-големите хитове за годината - тази година изобщо няма хит от калибъра на "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми", "Кой", "Хавана Тропикана", "Пантера", "Пей сърце" и т.н.

 

"Моро моу" беше хит, но отшумя за два месеца, "Боса" си беше хит лятото и с минаването на сезона, мина в девета глуха, дуета с Фики е пълен провал ... какви пристрастия, то е повече от очевидно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината на Галена не е слаба, но не е и силна. Годините от 2009 до 2016 включително са ѝ по-силни. Драма няма. Просто трябват по-силни песни и новаторски клипове, защото сегашните са добри, но не и уау. И обратно към чалгата. Анатема за тъпите "поп" бози!

 

Годината на Преслава е редовната за нея - тъпотия след тъпотия, провал след провал и една страшно силна песен, която спасява положението.

 

Емануела пък само хитове, а накрая се излага като кифладжийка с плейбек.

 

Анелия държи хита на годината в Пайнер, но освен собствените си сингли, които са ок откъм качество и хитовост, видя за нужно да мъти водата с всякакви други изгъзици.

 

Та така - кой е №1 е мистерия за мен. Аз лично клоня към Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Краха на жанра от първата половина на тази година ще тежи още много време.

 

Концерта от клипчетата изглежда абсурден - малка сцена без нищо разчупено по нея, банално осветление, нищо ново като пироефекти. Допълнително дупката между терен и трибуни остава усещането за полупразна зала. Куклената кутия на Галена е супер далеч и от робота, и от танка, и от кръглото въртящо легло и въобще от всичко, което дори тя е представяла, камо ли другите.

 

Разликата между концерта 2014 и сега е все едно става дума за две различни компании.

 

По приемите нямам големи изненади - досада и скука с леко приповдигане при Галин и Джена, силни (в контекста на вечерта, иначе плачевни) приеми на Галена и Фики, стандартната еуфория около Преслава поради името й и малко заради актуалния й хит.

 

Това на фона на иначе доста харесваните и гледани "Ме густа", "Пате", "Коя" и т.н. ми е малко странно.

 

Не е като да няма хитове - имат си и ротация, и гледания, и споделяния, и си навлязоха в животите на хората ...

 

Имам си обяснение - "Пайнер" имат хитове, но не създават настроение на концертите си и тези песни не вълнуват в залите.

 

Колкото до "Шушана" ... след 6 месеца никой няма да я помни. Гледахме го тоя филм и с "Отворко", и с "Елена, Елена", и със "Скасе", че и със "За да те забравя"

Но за първи път стара песен се прочува след толкова години ...

 

... май Азис разбуни много с кръчмариите.

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да си дрънкаме много дълго тук, но няколко неща са ясни като бял ден, след този концерт:

 

1. Преслава и Галена, са наказани от Пайнер и яростта на дъртия скоро няма да премине. Сега ще видят те кон боб яде ли....

3. Онова с подредбата от лятото на ст. "Спартак" във Варна не е желание нито на Галена, нито на Преслава, а заповед на Митко Пайнера.

Я разясни, какво се е изнервил Пайнера? Четох някаква статия, че искал от тях да се помирят, заради това ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до "Шушана" ... след 6 месеца никой няма да я помни. Гледахме го тоя филм и с "Отворко", и с "Елена, Елена", и със "Скасе", че и със "За да те забравя"

Но за първи път стара песен се прочува след толкова години ...

 

... май Азис разбуни много с кръчмариите.

Елена е също стара песен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как с кое е слаба годината на Галена? Тя за първи път от поне 5-6 години дори не влиза в топ 3 на най-големите хитове за годината - тази година изобщо няма хит от калибъра на "Спри ме", "Пак ли", "Дай ми", "Кой", "Хавана Тропикана", "Пантера", "Пей сърце" и т.н.

 

"Моро моу" беше хит, но отшумя за два месеца, "Боса" си беше хит лятото и с минаването на сезона, мина в девета глуха, дуета с Фики е пълен провал ... какви пристрастия, то е повече от очевидно.

 

Хахах, Кели, пресилено е да наречеш годината й слаба. По-слаба от предни - да, но слаба - абсурд. Галена ще звърши 2017 с две песни с над 10 млн. Абсолютно приличен и задоволителен резултат.

 

Моро му отшумя бързо, но хора, присъствали на концерта свидетелстват, че се е приела по-добре от тубро мега гига хита "Не се изтриваш", дето счупи всички рекорди. Това защо не го коментираш?

 

Галена просто свикна феновете на фолка всяка година да е тотален властелин и да вади най-големите хитове на годината. От това може би идва впечатлението, че е слаба. Но, ако на това кажем "слабо", то не знам как ще трябва да окачествим предни години на Преслава, в които нито е имало песни с 10 млн (камо ли две), нито хитовете й са били в топ 3 (да не кажа топ 5 за годината).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах, Кели, пресилено е да наречеш годината й слаба. По-слаба от предни - да, но слаба - абсурд. Галена ще звърши 2017 с две песни с над 10 млн. Абсолютно приличен и задоволителен резултат.

 

Моро му отшумя бързо, но хора, присъствали на концерта свидетелстват, че се е приела по-добре от тубро мега гига хита "Не се изтриваш", дето счупи всички рекорди. Това защо не го коментираш?

 

Галена просто свикна феновете на фолка всяка година да е тотален властелин и да вади най-големите хитове на годината. От това може би идва впечатлението, че е слаба. Но, ако на това кажем "слабо", то не знам как ще трябва да окачествим предни години на Преслава, в които нито е имало песни с 10 млн (камо ли две), нито хитовете й са били в топ 3 (да не кажа топ 5 за годината).

Преслава не е в пика си отдавна - при нея по същия начин беше 2009, когато пак си беше много актуална, но нямаше големи откроени хитове, каквито имаше в предишните години, при Галена сега е същото. Но Преслава много години след това успя да поддържа високо ниво (друг е въпроса, че и пръста не си мърдаше, а просто се получаваше) и да стои в топ 3 като изпълнител.

 

Нали се сещаш какви милиони щеше да прави Преслава през 2007-2008, ако Ютуб беше развит по същия начин като сега?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е в пика си отдавна - при нея по същия начин беше 2009, когато пак си беше много актуална, но нямаше големи откроени хитове, каквито имаше в предишните години, при Галена сега е същото. Но Преслава много години след това успя да поддържа високо ниво (друг е въпроса, че и пръста не си мърдаше, а просто се получаваше) и да стои в топ 3 като изпълнител.

 

Нали се сещаш какви милиони щеше да прави Преслава през 2007-2008, ако Ютуб беше развит по същия начин като сега?

Щяха да бледнеят на фона на милиардите, които щяха да са направили песните от 90те, ако тогаваше е имало интернед и туба като сега.

 

Иначе ако изобщо има награди, Преса и Жалка няма да вземат нищо, щом Инженеро им е дигнал мерника.

 

Но няма да има, споко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава не е в пика си отдавна - при нея по същия начин беше 2009, когато пак си беше много актуална, но нямаше големи откроени хитове, каквито имаше в предишните години, при Галена сега е същото. Но Преслава много години след това успя да поддържа високо ниво (друг е въпроса, че и пръста не си мърдаше, а просто се получаваше) и да стои в топ 3 като изпълнител.

 

Нали се сещаш какви милиони щеше да прави Преслава през 2007-2008, ако Ютуб беше развит по същия начин като сега?

 

Е, как 2009 да е нямала големи откроени хитове? "Зле разпределени" без клип овърша всичко живо, тогава още беше модерно телефонът да ти звъни с чалга песен и що телефони чух да звънят с това парче не е истина. "Феномен" също стана голям хит. Повечето от моята компания не слушат чалга, но по тая песен бяха полудели. Ето ти пример за попфолк хит, който е прескочил границите на своя жанр. "Червена точка" пролетта също беше силна, а в края на годината мегахит стана дуетът с Константин. Супер силна година й беше. Няма как всяка година един изпълнител да вади хит от ранга на "Лъжа е" и "Дяволско желание".

 

2009 на Преслава не може да се сравнява с 2017 на Галена. Преслава беше едноличен лидер все още през 2009 (Андреа я изключвам, тъй като нея хората не я взимаха насериозно заради вечния плейбек), затова и спечели Певица на годината. Докато през 2017 Галена не е номер 1, битката за върха този път е доста спорна - дали Емануела, дали Джена, дали Преслава... Ако има награди мисля, че Галена няма да спечели Певица. Поне не го заслужава тая година. Ако вземе приза, то ще е заради някаква инерция от предни години и заради по-слабата фенска маса на Джеронимо и Емануела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена пък освен "Коя", какво има? Един дует, станал сезонен хит заради имената на изпълнителите, и един супер звучен провал. Номинация ок, но повече - изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена пък освен "Коя", какво има? Един дует, станал сезонен хит заради имената на изпълнителите, и един супер звучен провал. Номинация ок, но повече - изобщо.

 

Джена има хита на лятото. А на дуетът се е крещяло повече отколкото на "Не се изтриваш" снощи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...