Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Кое е успешно бре? :1000 (29): Подиграват ги навсякъде в медиите. Б`аси, една "Шушана" да ги смачка така, че да не смеят да се обадят.... :roll1:

Интересно ми е какво щеше да стане, ако Камелия още е в Пайнер и една "Шушана" разбие на пух и прах микса и от ретро хитове, за които ти постоянно говориш, и на които се наслушахме хиляди пъти през последните и години като изпълнител на фирмата, която я създаде?!?

Да, аз не съм бил на концерта, но като гледам и ти не си бил - просто ти търсиш под вола теле, а аз виждам снимки от хора, които са били в залата и не мога да кажа на черното-бяло.Провал беше летния им концерт, но този е най-успешният им концерт от години насам и Димитров трябва да позлати човека, който се е сетил да му предложи именно тази зала и този град.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Интересно ми е какво щеше да стане, ако Камелия още е в Пайнер и една "Шушана" разбие на пух и прах микса и от ретро хитове, за които ти постоянно говориш, и на които се наслушахме хиляди пъти през последните и години като изпълнител на фирмата, която я създаде?!?

Да, аз не съм бил на концерта, но като гледам и ти не си бил - просто ти търсиш под вола теле, а аз виждам снимки от хора, които са били в залата и не мога да кажа на черното-бяло.Провал беше летния им концерт, но този е най-успешният им концерт от години насам и Димитров трябва да позлати човека, който се е сетил да му предложи именно тази зала и този град.

И кое точно му е успешното? Айде, не е абсолютното дъно, ама чак най-успешния концерт от години насам ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кое точно му е успешното? Айде, не е абсолютното дъно, ама чак най-успешния концерт от години насам ...

 

2014 и 2015 бяха мноооого по-успешни. :whistling:

 

Ама наистина не е най-голямото дъно в Пловдив. Дъното беше във Варна и Русе. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че няма да оставят "Шушана" - нито е на техен изпълнител, нито държат правата. Ако я сложат, рискуват да им изтрият целия запис от концерта.

 

Та те са рязали песни на техни певици в период когато не са били в Пайнер - напр. "4-4-2" на Кали, какво остава за Наско Ментата ...

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено пък композиция като Шушана, която е емблематична израелска песен. Нана Москури я пее дори, как мислите, дали няма да има яко врява за това, че някакъв циганин я пее на концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което видях в първата част, не ми хареса. То в Маринела на последните, фатални, награди имаше повече блясък.

Абсолютно еднакви като всеки друг път. На изпълнението на Роксана доста ясно се вижда каква аудитория преобладава, което пък на мен ми говори за демографско-етнографския показател. Не знам защо това не го коментирате тук, а коментирате Шушани. Погледнете залата с какви образи е изпълнена. Не видях песен, на която да се избухва тотално от всички. Като цяло доста умряла публика, нищо общо с турнетата и т.н. Кой, за Бога, се вълнува от Сопранки, Татяни, Лазар и въобще от половината на този концерт?! Не по-малко на концерта заслужаваха да са Соня Немска, Нелина, да не говорим пък за такива като Глория, Малина, Есил, Дачева и Ивана. Дори Екстра Нина и Валя. Омръзна ми всеки път от Милко с неговите кючеци. Както беше през седмица във Фолкмаратон, така и на всеки концерт ще го гледаме, защото се е споразумял да е така, задето е открил толкова много певачки за тая фирма. Светлини, ефекти, сцена - всичко е банално. Нямат вече хитове, които да вълнуват народа. Мария е нелепа - визия, танци, плейбек, надувки. Как искате аплодисменти за Райна от тая сган в публиката... Първо, и тя самата вече не прави хитове, въпреки че двете й парчета от тая година са доста успешни като за нея и вълната, в която се опитва да се впише... Но къде са им златните хитове? Какви са тия плейбеци? Тоя път и за бенд не са се бръкнали. Много зле, много. Излишни пари на вятъра. А можеше да правят концерти в Античния театър и какво ли не... Е*аха си мамицата самички, и то не защото Кама ги напусна. Напуснаха ги още много други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено пък композиция като Шушана, която е емблематична израелска песен. Нана Москури я пее дори, как мислите, дали няма да има яко врява за това, че някакъв циганин я пее на концерт.

 

Първо не е циганин, а българин от Елхово. Второ, концертът е "Шушана" и приятели.... незначителни, дребни и мижави приятели. Въобще не си въобразявайте, че концертният успех на "Шушана" е заслуга на Пайнер, на Преслава и която и да е нещастница от фирмата. "Шушана" бе поканена, за да дойдат хората, а не за да разнообразят с нея. Милионите не пяха в "Колодрума". Пяха едни смотанячки, които не знаеха къде се намират и защо са там. Това са нарциси без идея, без хит и без перспектива. Сърдете са на Митко Пайнера, за днешното дередже и не зяпайте толкова в градинката на другите, които се опитват да правят нещо. Сериозно ми образувате нерви с глупави изказвания, които не се базират на никакви аргументи.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това им е бил най-любимият концерт на пайнерките, заради озвучителните проблеми със залата. :1000 (29):

Някои, които принципно живото пеене им е силата са пеели на плейбек.. може и наистина да е имало подобен проблем, лично аз се изненадах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са пълни малоумници ... сложили са плейбек на Джена и Преслава :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качиха ли втората част?

Да .. на "Тук жена му пази" са плеснали плейбек, за други не съм видял, но сиг има :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен монтаж

Ужасно заснемане

Ужасно озвучаване

Прецкване на половината изпълнители

 

И поне да ме бяха снимали когато се качих на стола на Дай ми още :mf_surrender:

 

Предпочитам да чакам да го монтират за Нова Година, но да е направено като хората. Липсва ми НДК :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...