Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

На 50:35 си пеят доста силно, но и тя не им подаваше изобщо, освен на този момент.

Според мен се е стреснала от нулевия прием на "Коя" .Не мога да повярвам , че са лепнали плейбек на "Тук жена му пази",абсолютни некадърници.Емануела пък само излезе изпя си песните,поразходи се по сцената и си тръгна.Никакъв контакт с публиката..Анелия много зле с това подканване на хората да стават.Като някоя алкохоличка постоянно крещеше да "айди горе" :mf_surrender: Единствената и песен , която се прие добре -"Дай ми още" и за пореден път показа,че е огромен хит.На "Не се изтриваш" се пее доста силно и беше много добре приета.Джени и Преди смазаха с живо пеене плейбека на останалите от "топа".

П.С. Те и "Тук жена му пази" я изкараха забравена ама я пееха с цяло гърло :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен се е стреснала от нулевия прием на "Коя" .Не мога да повярвам , че са лепнали плейбек на "Тук жена му пази",абсолютни некадърници.Емануела пък само излезе изпя си песните,поразходи се по сцената и си тръгна.Никакъв контакт с публиката..Анелия много зле с това подканване на хората да стават.Като някоя алкохоличка постоянно крещеше да "айди горе" :mf_surrender: Единствената и песен , която се прие добре -"Дай ми още" и за пореден път показа,че е огромен хит.На "Не се изтриваш" се пее доста силно и беше много добре приета.Джени и Преди смазаха с живо пеене плейбека на останалите от "топа".

П.С. Те и "Тук жена му пази" я изкараха забравена ама я пееха с цяло гърло :3fdb8960598fa63e:

Погледни чата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите впечатления след като гледах (и след като изключим премахнатата Шушана, разбира се :D):

-Планета направиха един от най-успешните си концерти за последните няколко години. Личи си, че залата е почти пълна- минимум около 3000-4000 човека, колкото попринцип събираха и на някои от най-добрите си събития в НДК. Контактът на повечето изпълнители с публиката беше доста добър, приемът също- това не го бях виждал от РД 2014. Залезът на чалгата- официално отменен.

-И все пак и един обезпокоителен факт- на този концерт чалгата от преди 2005 изглеждаше като напълно заличена покрай отсъствието на четирите големи и решението на по-старите имена да пеят само актуалните си хитове. Казвам 2005 само заради акапелното изпълнение на Преслава, иначе положението е още по-зле и долната граница май излиза 2013, отново заради акапелно изпълнение на Галена и Фики. От друга страна е добре да видим, че към Пайнер има интерес дори и само с актуалните им успехи, но се надявам в бъдеще да се върнат към залагането и на златните хитове.

-Най добре приети за мен бяха Галин, Анелия, Галена, Преслава, Фики и Емануела, в този ред. Няма да съм по-подробен, някои неща са си очевидни. Само за Галена ще кажа, че се радвам, че теориите колко зле е била приета се опровергаха напълно покрай Моро му и Кой.

-Веднага след всички тези утвърдени ТОП имена слагам Джулия и Яница, донякъде и Теди. Първата определено си затвърждава мястото в ТОП 5 при жените за годината и потенциала да е новата голяма номер 1 звезда, а втората дори и без никаква подкрепа от компанията отново показва, че си е име от А листата. От догодина и двете заслужават финалния блок.

-И на последно място да подметна и тук колко съм доволен, че пуснаха концерта докато все още се говори за него. Да се надяваме, че все някога ще осъзнаят, че трябва да се върнат към живото излъчване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко мернах Анелия и Емануела. Не знам какви са критериите на повечето тук, но тези не са мръднали и на йота, а ги водят елит. Видях как Преслава прави всичко възможно да си претупа песните, за да стигне до а`капелното и просените бисове. Очевидно само за това е мислила, както между другото изкара цялото турне`2014. Галена са и раздробили микса на 2 части, а това нещо наречено дует с Фики е най-слабата и песен в последните 10 години. Фики и Галин пък с нищо не ги различих от Кокаинчо Плейбеков, а имаше сериозна разлика преди 3 години. Като извод не може да се обобщи нищо друго освен, че от поне 10 години правят винаги едно и също, а единствената разлика между концертите е дали ще е празно, полупразно или ще наринат мангалите без пари накрая. И понеже онази вечер в местна кръчма имаше някакъв дамски рожден ден, на който в 60% от времето пускаха Емануела още ми е чудно тази какво прави на концерт и какво и харесват на песните, като сценично е на ниво Яница, Татяна, Соня Немска и това не е просто впечатление, а закономерност?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джени и Преди смазаха с живо пеене плейбека на останалите от "топа".

П.С. Те и "Тук жена му пази" я изкараха забравена ама я пееха с цяло гърло :3fdb8960598fa63e:

"Тук жена му пази" и "Не се изтриваш" бяха лайф записи :3fdb8960598fa63e: А на първата Пресли се разминаваше брутално

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Засъжаление нещата не са както бяха преди години . Песните са еднотипчни почти , даже и визийте на изспълнителките са едентични

на времето си спомням ,че като излезе една винаги можеш още в началото да разпознаеш кой е на сцената ,докато сега такова нещо нямаше !

Нещата се промениха към по-зле вместо по-добре ,но всеки има правото да си каже мнението според мене така стоят нещата реално !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото Боса беше на живо :3fdb8960598fa63e:

 

С Боса и да искаше нямаше как.

Ама на Моро му смаза. Балона "Не се изтриваш" се спука и всички видяхме кой е хита на годината.

Лека вечер :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колебая се - да се съглася, че концерта е успешен и да отдам този факт на отсъствието на Фатмето, или да погледна реалността в очите - че с Гюлето или без, това е един от най-резилните концерти на кокошарника, въпреки привидно напълнените 1/3 седалки създаващи впечатление за пълна зала.

 

Понякога е трудно да бъдеш трол ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С Боса и да искаше нямаше как.

Ама на Моро му смаза. Балона "Не се изтриваш" се спука и всички видяхме кой е хита на годината.

Лека вечер :3fdb8960598fa63e:

Не е лесно да записваш песни,които не са по гласовите ти възможности.

Всички видяхме,че изпълнението и биса на Преслава бяха най-добри.

Следващия път изобщо не ме цитирай :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че повече няма да те цитирам. Ти си безнадежден случай.

И от лайфовете във фб, а след това и от записа се видя, че Моро му срути залата. :girl_witch:

Ти обаче няма как да го признаеш, защото не виждаш по далече от носа си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тия гледания, Не се изтриваш тряяше да срине залата, а то - част от скромния кокошарски пейзаж.

 

Другото всички видяхме, да. Как са изтрили Шушаната да не си личи колко зле е тазгодишната продукция.

 

Което автоматично обезмисля говоренето за какъвто и да е прием на който и да е друг.

 

Ама и да не беше така, не виждам къде ми бутате пак Наркоманката с изпросения бис, раздутия балон и реването, че и били зели песента.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е зле ..без Пайнер е още по зле.Не е едно време дето хит ставаше лесно,щото бяха силни години.Извън Пайнер са загинали и безхитови тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да е зле ..без Пайнер е още по зле.Не е едно време дето хит ставаше лесно,щото бяха силни години.Извън Пайнер са загинали и безхитови тотално.

По тази логика и Деса не трябваше да има хитове извън Пайнер, а тя има. Сега като всяка втора песен става хит, но след 1 година никой не я помни има ли смисъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

мхм, без Пайнер е толкова зле, толкова загинали и безхитове, че единствения хит, който гърми в момента и тече от чешмите по-често отколкото показват Ердоган по турските телевизии, не само е извън фирмата, ами целия курник си записа версии и ги качи в тубата да се сетим, че не сме ги чели в черната хроника демек още са живи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По тази логика и Деса не трябваше да има хитове извън Пайнер, а тя има. Сега като всяка втора песен става хит, но след 1 година никой не я помни има ли смисъл?

Времето е различно за чалгата.Това е разликата.Не 2004 та като напусна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмагюл няма хитове от 2002ра, вие ми говорите че имала извън кокошарника?

 

И все още е смешно - годината е 2017, а най-големия хит - Шушана - няма нищо общо с Пайнер, освен че целия курник го кавърдиса да има кво да пеят на хората по участия.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама няма хитове от 2002ра, вие ми говорите че имала извън кокошарника?

 

И все още е смешно - годината е 2017, а най-големия хит - Шушана - няма нищо общо с Пайнер, освен че целия курник го кавърдиса да има кво да пеят на хората по участия.

Съгласих се

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лукас, ебаси отровата, дето си. Повръща ми се, като прочета твой пост.

Не чети...това е целта.Лелче що не спиш ма.Сън не те лови да дремеш в тоя форум.То това ти е единственото развлечение май като те гледам ххааха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лесно да записваш песни,които не са по гласовите ти възможности.

Всички видяхме,че изпълнението и биса на Преслава бяха най-добри.

Следващия път изобщо не ме цитирай :1000 (30):

по същата логика Пресли да не записва песни като "Не се изтриваш"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...