Jump to content



16 години Планета ТВ - концерт


Препоръчани коментари

Джена има хита на лятото. А на дуетът се е крещяло повече отколкото на "Не се изтриваш" снощи.

Като гледах клипчета "Коя" не се е приела като "хита на лятото" (колкото и да я харесвам). Но общо взето е много субективно с такива фенски видеа от различни части на залата, трябва да чакаме да видим официалния запис.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Джена има хита на лятото. А на дуетът се е крещяло повече отколкото на "Не се изтриваш" снощи.

Една птичка лястовичка не прави. За да се наречеш "Певица на годината", трябва да си постоянен през годината. При Джена освен всичко останало, имаше и майчинство първите 5 месеца, което ѝ отнема много точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек от форума присъствал в залата.

Трите жени най-добре приети: Преслава, Анелия и Теди Александрова.

Истински бис имали само Преслава и Анелия.

Яница и Джулия са се приели много добре, неочаквано за него. Дори ми прати клипче на изпълнението на ''Изкушение'' се пее доста.

Почти всички изпълнители са се приели добре, но не е имало изявена песен лидер.

Попитах и за ''Не се изтриваш'' и каза, че приема е бил топ.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледах клипчета "Коя" не се е приела като "хита на лятото" (колкото и да я харесвам). Но общо взето е много субективно с такива фенски видеа от различни части на залата, трябва да чакаме да видим официалния запис.

 

Ако съдим по реакция на публиката, хитът на лятото е "Тук жена му пази", която пак е с участието на Джена. Иначе за "Коя имах предвид, че съдейки по трафика в тубата е хитът на лятото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек от форума присъствал в залата.

Трите жени най-добре приети: Преслава, Анелия и Теди Александрова.

Истински бис имали само Преслава и Анелия.

Яница и Джулия са се приели много добре, неочаквано за него. Дори ми прати клипче на изпълнението на ''Изкушение'' се пее доста.

Почти всички изпълнители са се приели добре, но не е имало изявена песен лидер.

Попитах и за ''Не се изтриваш'' и каза, че приема е бил топ.

Яни с нов цвят на косата :3fdb8960598fa63e:

 

16godiniplanetatv0051__large.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек от форума, присъствал в залата:

 

- Най-добре приетата песен, като изключим Шушана, е била Моро му.

- "Тук жена му пази" с по-добър прием от "Не се изтриваш" и "Коя"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоця краварката пак се е излагала с тоалет :mf_surrender:

 

16godiniplanetatv0030__large.jpg

 

На тая не и ли писна да се излага?

Че и с цялата си наглост пее 3 песни. 1 никому известна и други 2 забравени. Да се скрие

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сина и беше там с компания. Имаше семейни поздрави :D

 

Ужасна беше, че и една камара песни пя. Откъде накъде .. ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек от форума присъствал в залата.

Трите жени най-добре приети: Преслава, Анелия и Теди Александрова.

Истински бис имали само Преслава и Анелия.

Яница и Джулия са се приели много добре, неочаквано за него. Дори ми прати клипче на изпълнението на ''Изкушение'' се пее доста.

Почти всички изпълнители са се приели добре, но не е имало изявена песен лидер.

Попитах и за ''Не се изтриваш'' и каза, че приема е бил топ.

То още на записите си се чу бурната реакция на публиката още щом чу "Хайде, Теди!". Заслужено я сложиха толкова назад, редом до топ имената. Топа е!

 

Останалите даже не съм ги гледал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От когато ги има нагреадите и рд-та

2001: РД Планета - Любовен дъжд

2003: Награди Планета - Носталгия. Награди НФ - Ледена кралица. РД Планета: Не заслужаваш/Феникс/Лабиринт/Крепост. Тракия фолк - Лабиринт/Феникс/Любовен дъжд

2004: РД Планета - Присъда/Намери си майстора/Не сме безгрешни. Награди НФ - Феникс, Не сме безгрешни. Турнето е ясно.

2005: РД Планета - Влюбена в живота ремикс. Награди НФ - Феникс/Не сме безгрешни/Намери си майстора/Изповед/Присъда акапела

2006 - йок. Освен Мура Мега - Сезони/Приличам ли на вятъра/Кръговрат

2007 - йок

2008: Награди НФ - Ако те няма/Не сме безгрешни/Прави любов, а не война. РД Планета - Еднопосочен път/Усещане за мъж

2009: Награди НФ - Усещане за мъж.

2010: РД Планета - Почти непознати. Награди НФ - Остани тази нощ. 20 години Пайнер - Ако те няма/Хипноза/Носталгия

2011: Награди НФ и Планета - Женското сърце. РД Планета: Ненаситна/Циганско сърце/Не сме безгрешни

2012: РД Планета - Двойна игра/Приятелко ти моя най-добра/Уморих се от теб. Награди Планета: До последната сълза/Кралица. 2 години Планета ейч ди - Ненаситна/Любовен дъжд/Феникс

2013: РД Планета - Пясъчни кули/Убиваш на място

2014: Награди Планета: Очакване/Инсомния/Утре ще е по-добре. РД Планета - Ако счупят всяка нота.

2016: РД Планета - Циганско сърце/Няма кой да ме спре/Полудяваш по мен/Ако те няма и Присъда акапела

 

Май това е. Каква разходка си направих само хах... Започват да ми се губят години, а и с нейното "постоянство" на тия концерти... Но като цяло е гледала хем да присъства, хем да не се натрапва. Имаше години обаче със силни песни като "Ако те няма", "Вярвам в любовта", "Можеш ли да ме обичаш", които пропусна да изпълни на по-голяма сцена, но пък е имала или солови концерти в НДК, или някакви турнета на Каменица, НДСВ - там е пяла всичко останало, когато е отсъствала от масовка на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

Отвратително! После се чудите защо певици като Райна нямат мотивация за нищо, след като са оставени на произвола. А едно време по турнетата всички бяха задружни и затова им вървяха нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

Мария винаги е била лицемерна. Колкото е дребна, толкова е и вредна. :1000 (29):

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Където им падне - махленска история. Тотя най-вероятно е надянала расото в някоя от дамските тоалетни.

 

Иначе Мария е смазала с изказване. Нейният стаж и този на Татяна са почти еднакви. Мария дебютира през 2000, а Мис Съединение година-две по-късно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От кухнята: Някои от певиците са били със специални отделни съблекални като Галена Преслава Анелия и Мария останалите се преобличали където им падне Татяна даже викала "Какво е това нещо уж сме семейство фирмата а някой са с привилегии" и тъкмо в това време излизала Мария и я чула и казала "Ми който е с по голям стаж е така мила"

ПС: Човека който ми го каза вика въопще няма колегиалност зад кулисите!!!

Като компаньонка има по-голям стаж определено, наглярка. Мале, кога някой ще го постави на място това градинско джудже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

2016: РД Планета - Циганско сърце/Няма кой да ме спре/Полудяваш по мен/Ако те няма и Присъда акапела

 

По-скоро Любовен дъжд и Нотата, вместо Ако те няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Където им падне - махленска история. Тотя най-вероятно е надянала расото в някоя от дамските тоалетни.

 

Иначе Мария е смазала с изказване. Нейният стаж и този на Татяна са почти еднакви. Мария дебютира през 2000, а Мис Съединение година-две по-късно.

Не намерили са и съблекалня за да я гримират :mf_surrender: просто странното нещо от цялата работа било че някои били с отделни съблекални

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...