Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някои хора са в голяма мъка, че Преса изкара песен, която я изстреля отново във върха...да не забравяме, че тя има много фенове от някои, които много говорят, а пък песните им са нулеви или т. нар. че се слушат за един месец, а към днешна дата дори и не се помнят.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Вижте какво, от това голям хит няма да стане и го знаете прекрасно. Не ви разбирам усилията в момента... :scratch:

Искат да ни го пробутат, както беше навремето с Как ти стои, но няма да стане този път!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, тази песен вече е хит. Дори и още утре да се сгромоляса, самият факт какъв първоначален интерес предизвиква из нета я прави отвсякъде viral, ако знаеш какво е това. Аз далеч не съм от най-големите привърженици на Преса и определено не смятам, че заради този единичен супер успех трябва да я обсипят с награди (ако има), но... фактите са факти. Тя разби мощно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно песента доста е бръкнала в нервите на много хора. Аз винаги съм признавал добрите песни и успехите на всеки един изпълнител. Харесвам Преслава от много малък, защото гласът ѝ много ми влияе, може да ме зариби почти всичко, което пусне. Но това не значи, че не съм признавал песни, които наистина не ми харесват, пример за тази година – "Пада звезда", това е песен, която не харесвам и никога не съм я възхвалявал, независимо, че си стана сезонен хит и има вече 7 милиона гледания. Просто хората трябва да се абстрахират от това кой пее дадена песен и да бъдат обективни и към цифрите, които потвръждават успеха сега на песента. Та тя вече мина рекорда за гледаемост за дует и самостоятелна песен в канала на Планета, сега се бори да пребори и "Мотел", което говори достатъчно...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време нещо и аз започнах да ставам като Деса. :girl_cry2:

Неадекватник такъв... Викаш и теб вятър те вее на бял кон. Да спираш със слушането на Деса... :1000 (29):

Всъщност в какво се изразява заприличването ти на нея? :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ще видим какъв хит е, няма проблем. Концерта наближава.... :1000 (30):

Е, от 300-тата продадени билети, ако 200 са фенове на Преслава, то значи тя ще е истинска звезда на концерта :3fdb8960598fa63e: :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преслава естествено, че ще бъде сезонен хит, но то отдавна 98% от песните в попфолка са сезонни хитове. Колко несезонни хита сме имали за последните 5 години? Сещам се за "Кой", "Моето слабо място" и "Хабиби". За други песни да са били оборотни и да се слушат масово поне две години след излизането си някой сеща ли се?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Легенда в българския попфолк!

Коментирай как Андри се затъпи за нея след скандала с наградите за 2015 :3fdb8960598fa63e:

 

Голяма гордост е да подкрепиш неправдата и нечестността. Андри я подкрепи, но гилдията подкрепи Галена. Анти-Преслава настроенията сред феновете започнаха именно тогава. А и Андреа таи неприязън към Галена, защото двете се приличат по неможене да пеят на живо и финансовите инжекции, набити в кариерите им. Едната обаче се сгромоляса след 4 години в топа, другата остана там цели 10, че и до лидер го докара. Завистта е голямо зло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Преслава естествено, че ще бъде сезонен хит, но то отдавна 98% от песните в попфолка са сезонни хитове. Колко несезонни хита сме имали за последните 5 години? Сещам се за "Кой", "Моето слабо място" и "Хабиби". За други песни да са били оборотни и да се слушат масово поне две години след излизането си някой сеща ли се?

 

Жената весел, децата и той. :g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неадекватник такъв... Викаш и теб вятър те вее на бял кон. Да спираш със слушането на Деса... :1000 (29):

Всъщност в какво се изразява заприличването ти на нея? :D

Хич не ме слуша главата в последно време.. :mf_surrender:

 

Относно Андреа...истинска богиня на лицемерието,винаги е с по-силните на деня,а след това ги захвърля така както Пайнера ще изхвърли в коша Галена след няколко години. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната еднодневка на Преслава напоследък- нищо впечатляващо и запомнящо се. Честно казано не знам за какво припадате за поредната еднаква песен на Преслава и клип. На Галена баладата с Фики е 1000 пъти по- добра и въздействаща. Преслава едно време правеше песни, сега вече си кара едно и също. Радвайте се докато можете на безличната песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната еднодневка на Преслава напоследък- нищо впечатляващо и запомнящо се. Честно казано не знам за какво припадате за поредната еднаква песен на Преслава и клип. На Галена баладата с Фики е 1000 пъти по- добра и въздействаща. Преслава едно време правеше песни, сега вече си кара едно и също. Радвайте се докато можете на безличната песен.

Разбрахме. Колко пъти ще го повтаряш? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо не вземе да напусне тая западаща фирма и да се самопродуцира? Видя се, че песни в малки канали могат да станат големи хитове, нищо не я задържа вече там. И ще печели много повече пари, целият хонорар ще си е за нея. Пайнер така или иначе не й финансират проектите от много време. Да си изпълнител на тази фирма вече остана само някакъв гол престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахме. Колко пъти ще го повтаряш? :mf_surrender:

 

След като се коментира тука всеки има право на мнение. Дразни ме това, че сте много слепи феновете на Преслава и докато я хвалите за всеки нейн клип, песен колко е велика, тя ще си вярва и никога няма да се старае.

 

Убедих се колко сте заслепени феновете на Преслава миналата година, когато се гласуваше в сайта на Планета за наградите.

Във всички номинации и категории бяхте сложили всички песни на Преслава, които бяха излязли през годината за хит с толкова много гласове, а някои дори не бяха хит. Изобщо не сте обективни и реалисти, а гласувате, защото е Преслава.

Докато при феновете на Галена имаше реална оценка- феновете бяха гласували за песните й, които наистина бяха хитове, а тези, които не бяха имаха нисък процент глас. Правиш ли разликата ,че феновете на Галена гласуват обективно и не на всяка цена, а феновете на Преслава гласувате за всяка една песен и я изкарвате за хит.

 

Докато Преслава има такива фенове като вас, които я лъжат й й казват, че всичко, което прави е на ниво, тя никога няма да изкара нещо качествено както при Галена. Затова Галена винаги ще е по- напред пред Преслава вече 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена защо не вземе да напусне тая западаща фирма и да се самопродуцира? Видя се, че песни в малки канали могат да станат големи хитове, нищо не я задържа вече там. И ще печели много повече пари, целият хонорар ще си е за нея. Пайнер така или иначе не й финансират проектите от много време. Да си изпълнител на тази фирма вече остана само някакъв гол престиж.

Защото Галена нито има акъла да се самопродуцира,нито е кой знае колко отличаващ се изпълнител,след като напусне Пайнер кариерата й веднага ще умре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Галена нито има акъла да се самопродуцира,нито е кой знае колко отличаващ се изпълнител,след като напусне Пайнер кариерата й веднага ще умре.

 

С акъла на Пайнер ли Галена стана това, което е? Сама си измисля всичко и създаде свой екип, с който да работи по стайлинг и клипове. Има си безупречен нюх за песни. Пайнер не са платили нищо за проектите й през последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро ще видим какъв хит е, няма проблем. Концерта наближава.... :1000 (30):

 

Защо се хабиш след като Преслава на абсулютно всички концерти е в топ 3 по прием и в повечето пъти номер 1. Теб за това постоянно те бъзикат тук защото което ти уидисва на теб това пишеш.

Чувствай се поздравен с новият хит на Преслава , където Камелия никога няма да има такъв!

Link to comment
Сподели в други сайтове

С акъла на Пайнер ли Галена стана това, което е? Сама си измисля всичко и създаде свой екип, с който да работи по стайлинг и клипове. Има си безупречен нюх за песни. Пайнер не са платили нищо за проектите й през последните години.

Всички знаем с какво стана известна Галена,относно песни,клипове и тн мина през отъпканитв пътеки от Андреа.Сами виждаме,че вече Галена не е никакъв лидер,Яница прави много по-интересни клипове от нея,а Емануела я мачка с хитове..от вчера Преслава също я размаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички знаем с какво стана известна Галена,относно песни,клипове и тн мина през отъпканитв пътеки от Андреа.Сами виждаме,че вече Галена не е никакъв лидер,Яница прави много по-интересни клипове от нея,а Емануела я мачка с хитове..от вчера Преслава също я размаза.

 

Хахаха, добре, дано поне сам да си вярваш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...