Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И да не започвам аз да говоря нещата,които съм чувала за Галена , защото нали се сещаш , че Преслава не е семейна и може да прави каквото си поиска , а другата с дете и мъж не се е спряла с к*рвенските номера.

 

Ийй, като почнете с тия приказки от "Хиляда и една нощ"...

 

А пък аз, ако знаете какво съм чувал за еди-коя си. А пък да знаете само съседката какво ми каза за Галена!!

 

Ми, айде кажи, де. Какво ти пука? Никой няма да ти търси сметка, нито някой те познава. И аз мога да кажа за Деси Слава, че съм чувал, че с гаджето си си пикаят в устата, ама дали е вярно? Свидетелка на нещо ставала ли си? Щото средностатистическият българин умира да си съчинява легенди за известните личности, за да се прави на интересен пред слушателите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ийй, като почнете с тия приказки от "Хиляда и една нощ"...

 

А пък аз, ако знаете какво съм чувал за еди-коя си. А пък да знаете само съседката какво ми каза за Галена!!

 

Ми, айде кажи, де. Какво ти пука? Никой няма да ти търси сметка, нито някой те познава. И аз мога да кажа за Деси Слава, че съм чувал, че с гаджето си си пикаят в устата, ама дали е вярно? Свидетелка на нещо ставала ли си? Щото средностатистическият българин умира да си съчинява легенди за известните личности, за да се прави на интересен пред слушателите си.

Фатмето не е достъчно отворена, за да е в час с тия работи, тоя малкия също. Те не знаят да ползват противозачатъчни средства, шси пикаят по устите :):):):)

 

От друга страна, ако всъщност е наистина такава перверзница, би обяснило доста неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ийй, като почнете с тия приказки от "Хиляда и една нощ"...

 

А пък аз, ако знаете какво съм чувал за еди-коя си. А пък да знаете само съседката какво ми каза за Галена!!

 

Ми, айде кажи, де. Какво ти пука? Никой няма да ти търси сметка, нито някой те познава. И аз мога да кажа за Деси Слава, че съм чувал, че с гаджето си си пикаят в устата, ама дали е вярно? Свидетелка на нещо ставала ли си? Щото средностатистическият българин умира да си съчинява легенди за известните личности, за да се прави на интересен пред слушателите си.

Хаха за другите като се говорят измислици ги вземате за чиста монета,а като са за Галена били легенди.

Изобщо не ми се занимава да обяснявам точно на теб,който избира да отговоря на който пост му е удобно. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница прилича на някакво чучело. Това, разбира се, се приема за красиво и "брутално" от дечурлигата с извратени представи за красота. Оттам насетне имаме обезобразени комплексирани жени, които си мислят, че са станали много хубави, а в действителност приличат на картина на Салвадор Дали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Яница не е направила зверска тупалка, отива в последната група. Как върви с участията след Фуклата... Много бързо отмина тая песен, че даже никак не липсва Яница...Добре, че я споменавате от време на време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Яница не е направила зверска тупалка, отива в последната група. Как върви с участията след Фуклата... Много бързо отмина тая песен, че даже никак не липсва Яница...Добре, че я споменавате от време на време.

Просто Пашев не можа да ѝ направи тупалки като Оцко. До "Върнах ти го" вървеше супер и още я държи тази инерция, но наистина тази песен ще е make or break. "Няма да ме купиш" е сигурно в топ 10 на песните тази година и въпреки това сякаш Яница я няма никаква. Жалкото е, че ако Оцко не беше направил Хит Мюзик, Яница можеше да е изпълнителка на песни като "Все ми е тая", "И без теб ще мина", "Грация", които са силни и точно в нейния стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница изглежда повече от брутално! Нямам търпение за песента.

 

Кели, изпадна ли в шок и ужас ? Преси пак мачка с половинка - цък

 

Като гледам какви работи пишат за тоя Павел, язък за хубсвото момче. Тя нормален не може да си хване.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

БГ изпълнителите се оказаха по-богати от очакваното!

 

Веселин Маринов е ударил по приходи примата Лили Иванова, показват годишните отчети на фирмите им за 2016-та година, публикувани в Търговския регистър, пише в. "Телеграф". Изпълнителят на "Горчиво вино" е изкарал 864 000 лв. от двете си фирми - 519 бона от от "Студио Маринов" и още 345 000 лева от ЕТ "Веселин Маринов". Приходите на певеца са се вдигнали двойно в сравнение с предишната година, като това вероятно се дължи на големия му юбилеен концерт в "Арена Армеец" и на съпътстващото му турне, отбелязващо 35 години на сцена. За сметка на това пък печалбата на Лили Иванова е паднала спрямо 2015-та година. Тогава и двете и фирми "ЛИ1" ЕООД и ЕТ "Лили Иванова" са декларирали нетни приходи от почти милион - съответно 895 000 лева и 43 000лв., докато година по-късно е отчела 645 000 и 25 000 лева или общо 670 000 лева, с което се нарежда на 3-то място в годишната класация на най-печелившите български изпълнители. Истинският първенец обаче е Влади Ампов - Графа, който от това лято вече официално е милионер. Неговата компания "Монте мюзик" е отчела 1 480 000 лв. нетни приходи за 2016-та при това преди грандиозния му концерт в "Арена Армеец", което означава, че и за следващата година призовото място му е гарантирано.

 

1507351889-22323776-10203654541721167-1525509276-o.jpg

 

На Кама нещо са изяли едната 0. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

БГ изпълнителите се оказаха по-богати от очакваното!

 

Веселин Маринов е ударил по приходи примата Лили Иванова, показват годишните отчети на фирмите им за 2016-та година, публикувани в Търговския регистър, пише в. "Телеграф". Изпълнителят на "Горчиво вино" е изкарал 864 000 лв. от двете си фирми - 519 бона от от "Студио Маринов" и още 345 000 лева от ЕТ "Веселин Маринов". Приходите на певеца са се вдигнали двойно в сравнение с предишната година, като това вероятно се дължи на големия му юбилеен концерт в "Арена Армеец" и на съпътстващото му турне, отбелязващо 35 години на сцена. За сметка на това пък печалбата на Лили Иванова е паднала спрямо 2015-та година. Тогава и двете и фирми "ЛИ1" ЕООД и ЕТ "Лили Иванова" са декларирали нетни приходи от почти милион - съответно 895 000 лева и 43 000лв., докато година по-късно е отчела 645 000 и 25 000 лева или общо 670 000 лева, с което се нарежда на 3-то място в годишната класация на най-печелившите български изпълнители. Истинският първенец обаче е Влади Ампов - Графа, който от това лято вече официално е милионер. Неговата компания "Монте мюзик" е отчела 1 480 000 лв. нетни приходи за 2016-та при това преди грандиозния му концерт в "Арена Армеец", което означава, че и за следващата година призовото място му е гарантирано.

 

1507351889-22323776-10203654541721167-15

 

На Кама нещо са изяли едната 0. :1000 (29):

 

Само дето Фокса ни обясняваше, че кърти милиони на година. :whistling: БТВ, Графа е на първо място с Монте... демек тук се включват приходи и от други изпълнители.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е как в тая класацийка чалгата е представена от Камелия (със интересно занижен приход, със сигурност е щото бройкат дейност на фирмите, и явно нищо друго), Рени, която чухме че всъщност още била жива покрай Видимския панаир и, и Цветелина, която още била жива?

 

Или набедения монополист не е декларирал никакъф приход за 2016, и съответно явно наистина ша фалиргат?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само дето Фокса ни обясняваше, че кърти милиони на година. :whistling: БТВ, Графа е на първо място с Монте... демек тук се включват приходи и от други изпълнители.

Всички тези приходи са чисто счетоводни данни. Който разбира от счетоводство знае, че фирмите се стремят максимално да намалят приходите си, за да внасят по-малко данъци. Така например едно участие по фактура може да е 2000 лв, които да бъдат превеждани по банка, а останалите 2000 лв да се дават на ръка и да не се отразяват никъде реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи бях на участиетио на Галена в Македония, почти 3ч пя, на живо всички песни и даже на живо изглежда още по-яка. Хората се кефеха, пяха доста от песните й.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е как в тая класацийка чалгата е представена от Камелия (със интересно занижен приход, със сигурност е щото бройкат дейност на фирмите, и явно нищо друго), Рени, която чухме че всъщност още била жива покрай Видимския панаир и, и Цветелина, която още била жива?

 

Или набедения монополист не е декларирал никакъф приход за 2016, и съответно явно наистина ша фалиргат?

 

Всъщност, Рени има доста участия като за нея, поне тази година. Според мен, тези декларирани пари са от ВИП Брадър.

 

А Митьо декларира в 1-2-3 фирми, там колкото има. Явно не са си правили труда да търсят фирмите на чалгарките от неговата група.

 

Всички тези приходи са чисто счетоводни данни. Който разбира от счетоводство знае, че фирмите се стремят максимално да намалят приходите си, за да внасят по-малко данъци. Така например едно участие по фактура може да е 2000 лв, които да бъдат превеждани по банка, а останалите 2000 лв да се дават на ръка и да не се отразяват никъде реално.

 

 

Ами ние други данни, освен счетоводните, няма да имаме. Тяхна си работа дали са си декларирали парите или не. То всеки може да спекулира, че е взел милион, а пък да е декларирал 100к. :whistling: Дори и да говорим за това половината да неги декларират. Нали се сещаш, че приходите на Кама пак ще са не повече от 250к. Ако има 100 участия на година, това е в най-добрия случай хонорар от 2500лв. с ДДС.

 

А още по-жалкото е, че говорим за приходи, не за печалба. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...