Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като се заговорихте за Андреа тези дни я даваха по Планета.Беше в някакъв микс на DJ Аски, който явно са забравили да спрат. :1000 (29):

Винаги съм се чудил дали някой ден ще имат такава грешка. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил дали някой ден ще имат такава грешка. :girl_cry2:

То поне да беше някой хит, а не Besame.

В рубриката "Класика в жанра" днес пускат "Правена съм за ръцете ти". :Vishenka_05:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

То поне да беше някой хит, а не Besame.

В рубриката "Класика в жанра" днес пускат "Правена съм за ръцете ти". :Vishenka_05:

Ами те затова й са я забравили,Besame сигурно и Андреа не я помни вече. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Като гледам какви са днешните дебютанти Андреа,Джена,Емануела и отчасти Галена от по-новата генерация ще са последните големи имена на жанра,които са оставили многобройни хитове в чалгата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ми се струва, че ще набере скорост но за момента е много непозната за хората.Все пак началото и е сходно със това на Преслава и Галена - статистка във видеоклип.Може това да е някакъв знак. :1000 (29):

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ми се струва, че ще набере скорост но за момента е много непозната за хората.Все пак началото и е сходно със това на Преслава и Галена - статистка във видеоклип.Може това да е някакъв знак. :1000 (29):

Братовчедка ми е,но нещо не ми е на сърце да я защитавам като кака й Андреа :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Братовчедка ми е,но нещо не ми е на сърце да я защитавам като кака й Андреа :helpsmilie:

Тя е все още в началото.Има едва 6 песни в Пайнер /не броя останалите и извън фирмата/ така, че има време да се наложи.А пък Андреа си беше една революция в жанра откъм продукция, скандали и прочие.Имаше голям късмет да открадне Кости от Ара. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя е все още в началото.Има едва 6 песни в Пайнер /не броя останалите и извън фирмата/ така, че има време да се наложи.А пък Андреа си беше една революция в жанра откъм продукция, скандали и прочие.Имаше голям късмет да открадне Кости от Ара. :3fdb8960598fa63e:

Дано има късмет,но както казва Мария "Една птичка лястовичка не прави". :3fdb8960598fa63e: За Андреа..и аз това имах предвид,но Кости и Оцко й помогнаха много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано има късмет,но както казва Мария "Една птичка лястовичка не прави". :3fdb8960598fa63e: За Андреа..и аз това имах предвид,но Кости и Оцко й помогнаха много.

Ще видим дали поп-фолка все още може да създава звезди или целия бизнес е разбит на пух и прах.

Аз пък не харесвам песните на Оцко за Андреа.Може би единствено "Не ти го казвам" ми допада и то май само аранжимента беше негов.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пика на Андреа вече се води "ретро", защото беше преди 6-8 години. Обаче наистина беше лидер и чак 2011 имаше конкуренция с Джена. След това просто на моделката й писна да е певица и се отказа сама. Дълги паузи, неприемане на участия, никакви ft, никакво старание за песни и клипове, разпускане на тялото, никакво медийно внимание и т.н Ако беше продължила в темпото си от 2011 сега нито Галена щеше да е тва което е, нито никоя. След отпадането на Елена и след това на Андреа си останаха лидерки Преслава и Галена и за това към днешна дата втръсват с бързи темпове и двете. Галена не толкова явно.

 

Чак не мога да повярвам, че от бездарна силиконова кукла с малко нюх и хитрост остави почерк в чалгата. Да не говорим пък колко хора са й верни фенове и квото и да прави го слушаме. Тва си е постижение. Единствената слабост, която имам към тая отдавна умираща "музика".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народе, само тук май си плюем колко зле е чалгата. Поне в Плаза във Варна криза не личи да има. :D Пука се по шевовете топ чалготеката ни и избухва яко младежта на "Пате", "Как да изтрезнея", "С тебе ми е най", "Дразни ме" и т.н., и т.н. Предричам доста силен есенно-зимен сезон за наште - Фики и Галин избухнаха след дълга пауза, смазвайки конкуренцията от попа. Очаквам в скоро време силни и интересни включвания още минимум от Галена, Джена, Емануела и Коцето, Янева, Яница. Концертната криза е факт, но нещата обикновено са циклични, така че очаквам скоро да има ренесанс и там. Предстоящият концерт за юбилея на Веселина е добър шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народе, само тук май си плюем колко зле е чалгата. Поне в Плаза във Варна криза не личи да има. :D Пука се по шевовете топ чалготеката ни и избухва яко младежта на "Пате", "Как да изтрезнея", "С тебе ми е най", "Дразни ме" и т.н., и т.н. Предричам доста силен есенно-зимен сезон за наште - Фики и Галин избухнаха след дълга пауза, смазвайки конкуренцията от попа. Очаквам в скоро време силни и интересни включвания още минимум от Галена, Джена, Емануела и Коцето, Янева, Яница. Концертната криза е факт, но нещата обикновено са циклични, така че очаквам скоро да има ренесанс и там. Предстоящият концерт за юбилея на Веселина е добър шанс.

 

Въпросът е извън чалготеките какво става. Иначе е ясно,че за сега вървят по клубовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народе, само тук май си плюем колко зле е чалгата. Поне в Плаза във Варна криза не личи да има. :D Пука се по шевовете топ чалготеката ни и избухва яко младежта на "Пате", "Как да изтрезнея", "С тебе ми е най", "Дразни ме" и т.н., и т.н. Предричам доста силен есенно-зимен сезон за наште - Фики и Галин избухнаха след дълга пауза, смазвайки конкуренцията от попа. Очаквам в скоро време силни и интересни включвания още минимум от Галена, Джена, Емануела и Коцето, Янева, Яница. Концертната криза е факт, но нещата обикновено са циклични, така че очаквам скоро да има ренесанс и там. Предстоящият концерт за юбилея на Веселина е добър шанс.

Какво са смазали, че не ми е ясно? Песента на Дара е много по-успешна от на Фики даже и без максимална комерсиалност, а Галин ако ще патката да си размята в клиповете няма да предизвика интерес вече. Дара>Галин и Фики. Интересно ми е кой от изброените "лидери" ще успее да смаже Гери или Криско? Освен Азис аз друга такава сила не виждам.

 

Най-големите хитове са "Мотел", "Напрао ги убивам", "Базука", "Луцифер и Буда" и даже бози като "Късай" имат по-голям интерес от която и да е чалга тая година. За кво си говорим изобщо? Да не изброявам и още колко такива като Скандау, Павел и Венци, Пламен и Иво, Дара, Кристиан Костов набират страшна популярност и вече имат поне един голям хит и много фенчета. Като добавим и талантливи нови лица като Виктория Георгиева, Алекс и Влади, Искрата и Невена Пейкова, които не се знае колко ще заложат на тях...Има ли смисъл да назовавам и идващата вълна от псевдо рапърчета. А за утвърдени рапъри като Ф.О, който има най-добрите песни и текстове в Бг...Чалгата си замина, щото каките са остарели вече и няма коя да спасява фронта, а ако се разчита на Фики и Галин то края е ясен от сега. Даже Александрова внасяше ново в чалгата и правеше страшни хитове, ама нещо изчезна и тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са смазали, че не ми е ясно? Песента на Дара е много по-успешна от на Фики даже и без максимална комерсиалност, а Галин ако ще патката да си размята в клиповете няма да предизвика интерес вече. Дара>Галин и Фики. Интересно ми е кой от изброените "лидери" ще успее да смаже Гери или Криско? Освен Азис аз друга такава сила не виждам.

 

Най-големите хитове са "Мотел", "Напрао ги убивам", "Базука", "Луцифер и Буда" и даже бози като "Късай" имат по-голям интерес от която и да е чалга тая година. За кво си говорим изобщо? Да не изброявам и още колко такива като Скандау, Павел и Венци, Пламен и Иво, Дара, Кристиан Костов набират страшна популярност и вече имат поне един голям хит и много фенчета. Като добавим и талантливи нови лица като Виктория Георгиева, Алекс и Влади, Искрата и Невена Пейкова, които не се знае колко ще заложат на тях...Има ли смисъл да назовавам и идващата вълна от псевдо рапърчета. А за утвърдени рапъри като Ф.О, който има най-добрите песни и текстове в Бг...Чалгата си замина, щото каките са остарели вече и няма коя да спасява фронта, а ако се разчита на Фики и Галин то края е ясен от сега. Даже Александрова внасяше ново в чалгата и правеше страшни хитове, ама нещо изчезна и тя.

 

Песента на безДара нито съм я чувал, нито имам желание. Факт е, че Фики я издуха като гледания, направо я изяде с парцалките. Ако Дара имаше такава "страшна популярност", както казваш, нямаше да има милион и половина гледания до днес, а щеше да има поне 3 млн. и Фикрет да й диша прахта. Искри, Скандау, Пламен и Иво, Виктория Георгиева...ти чуваш ли се какво говориш? Тези индивиди ги знаят само и единствено лица до 20 годишна възраст, даже по-малко сигурно. Направи една анкета на хората около теб (20+ годишни) дали са знаели кой е Тото преди да се появи в Брадъра и ще видиш резултатите. Единствените, на които се крепи попът, са Криско и Гери-Никол. Всъщност щом слагаш "Луцифер и Буда" - подобие на песен, на която всички се подиграваха - сред хитовете на годината, е безпредметно да говорим повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще видим дали поп-фолка все още може да създава звезди или целия бизнес е разбит на пух и прах.

Аз пък не харесвам песните на Оцко за Андреа.Може би единствено "Не ти го казвам" ми допада и то май само аранжимента беше негов.

Докрай ми е любимата песен,няма омръзване вече 6 години. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е купил около 1,7 милиона гледания за "Пате"-то. Алекс и Влади с 1,5 милиона гледания в момента са на 4-то място в тренда, а Фики дори вече не фигурира в класацията с близо 2,6 милиона. Егати лъжеца.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Биад "Как да изтрезнея" 2 пъти и не се чуваше от пеене и крещене, не съм вярвал, че тази песен ще е хита на есента, а тръгна слабо в началото. И определено "Пада звезда" се нарежда сред големите хитове на Преслава, при нея беше сходно положението, както и Камелия и Гъмзата, "Дай ми още", разбира се Азис. Но другите нещо не ги чух да са толкова хитови, колкото се изкарват тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Биад "Как да изтрезнея" 2 пъти и не се чуваше от пеене и крещене, не съм вярвал, че тази песен ще е хита на есента, а тръгна слабо в началото. И определено "Пада звезда" се нарежда сред големите хитове на Преслава, при нея беше сходно положението, както и Камелия и Гъмзата, "Дай ми още", разбира се Азис. Но другите нещо не ги чух да са толкова хитови, колкото се изкарват тук.

 

То и БИАД съвсем не е критерии.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...