Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всички, погребващи чалгата, защо не коментирате, че западналият Фики има 150 000 гледания повече от набедената за една от най-големите звезди в попа (Дара) на песни, излезли в един и същи ден?

 

Какво да коментираме, всеки поне малко известен цигански оркестър има по над милион гледания. Фики ще стигне Дара в някой друг живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво да коментираме, всеки поне малко известен цигански оркестър има по над милион гледания. Фики ще стигне Дара в някой друг живот.

 

И с какво Дарчето е толкова напред - с глас ли, с репертоар ли, с какво? Наскоро попаднах на нейно изпълнение на "Притури се планината", което беше потресаващо. Много се нервя как ги възхвалявате тия пикли от конкурентния жанр колко са велики. :gun_bandana: Не съм му фен на Фики, но се кефя как размаза една от топ звездите на попа с големите претенции. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво Дарчето е толкова напред - с глас ли, с репертоар ли, с какво? Наскоро попаднах на нейно изпълнение на "Притури се планината", което беше потресаващо. Много се нервя как ги възхвалявате тия пикли от конкурентния жанр колко са велики. :gun_bandana: Не съм му фен на Фики, но се кефя как размаза една от топ звездите на попа с големите претенции. :)

 

Ами само погледни клипа й и чуй песента й, виж я как изглежда и после си пусни Фикрет с неговото... "Пате"?? :mf_surrender: Коментарът е излишен. А Дара да пее народно е все едно Фики да пее на английски. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами само погледни клипа й и чуй песента й, виж я как изглежда и после си пусни Фикрет с неговото... "Пате"?? :mf_surrender: Коментарът е излишен. А Дара да пее народно е все едно Фики да пее на английски. ;)

 

Фики може да пее, няма спор, но просто не прави качествени песни. Нормално е патето да се харесва, като знам масово какво се слуша...

И какво сравнение може да има между него и Дара? Все пак са различни стилове музика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как Алекс и Влади вече 7 дни са на първо място в тренд-а на тубата с близо 800 000 гледания, а Фики от 4 дни и уж с 1 000 000 не може да ги измести. Тренда е за реални гледания, обаче. Мангала пак е броил пари на тубата, ама тоя път с тъпата му песен няма да му се получи.
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как Алекс и Влади вече 7 дни са на първо място в тренд-а на тубата с близо 800 000 гледания, а Фики от 4 дни и уж с 1 000 000 не може да ги измести. Тренда е за реални гледания, обаче. Мангала пак е броил пари на тубата, ама тоя път с тъпата му песен няма да му се получи.

Няма да е той ако не купи. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крум пуснал във фейса "Скорпион" и написал "поздрав за всички патета", хубав намек към Оцко и Фики :D

 

Песента е як аранжимент, и мега тъпия текст, ама така я прецаква иначе хитовата песничка, че думи нямам. И изпяването е ужас. А надебелял ли ми се вижда, или почнаха страничните действия от близката химия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо днес се присетих за Биляна и другите от нейния ранг, които стартираха около 2005. Би трябвало договорите им за първите 10 години да са изтекли, явно Димитров е започнал да ги чисти. Не, че са нямали и приятни песни през годините, но за съжаление не им се получиха особено успешни кариерите. Сиана имаше и хитове, но явно се е отказала след раждането. Пресила пък така или иначе съвсем никакво одобрение не получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с какво Дарчето е толкова напред - с глас ли, с репертоар ли, с какво? Наскоро попаднах на нейно изпълнение на "Притури се планината", което беше потресаващо. Много се нервя как ги възхвалявате тия пикли от конкурентния жанр колко са велики. :gun_bandana: Не съм му фен на Фики, но се кефя как размаза една от топ звездите на попа с големите претенции. :)

Тя не е народна певица, че да може да пее народно. Що за простотия е това? То и чалгарките не мога, но пеят, защото за тях било престижно :whistling:

 

Относно Дара/Фики - На Фики всичко изглежда много евтино и скалъпено за 1 ден, особено като се погледне клипа за 2 лева, а да не говорим да просташкия текст.

Дара го разфасова и с клип и с песен, която е на световно ниво. По нищо музиката не отстъпва на световния тренд в музиката в момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не е народна певица, че да може да пее народно. Що за простотия е това? То и чалгарките не мога, но пеят, защото за тях било престижно :whistling:

 

Относно Дара/Фики - На Фики всичко изглежда много евтино и скалъпено за 1 ден, особено като се погледне клипа за 2 лева, а да не говорим да просташкия текст.

Дара го разфасова и с клип и с песен, която е на световно ниво. По нищо музиката не отстъпва на световния тренд в музиката в момента.

 

Слабо ме вълнува световният тренд. Има достатъчно световноизвестни певици, които мога да слушам, ако ми се слуша такова. Селският Фики смачка световната Дара по гледания, факт. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Фики смаза с хит. Започна по-слабо откакто сме свикнали при него, но една песен когато е силна и излиза в слаб период се отличава и почна да става хит.

Първия ден имаше малко над 5 хиляди палеца а сега вече са близо 16. Тук е масово мразен и се търси под вола теле, но щеше да се купи още в началото за да се докаже, че към него има голям интерес а той стартира с дискретните 260к.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако боклука на Фики стане хит, ще е само защо в последните 2 месеца е голяма суша в чалгата и няма какво да се слуша, иначе си остава поредната му простотия. Половин година не издава нищо и накрая пак продължава с дебилските песнички. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

„Пате“-то на Фики е най-гледаният и споделян клип в момента

 

 

 

По всичко личи, че в последните 5 месеца, в които Фики не беше пускал нов сингъл, той много е липсвал на меломаните. Само за 4 дни новата му песен „Пате“ събра рекорден брой гледания в мрежата за видеосподеляне You Tube – почти 1 милион. На практика това е най-гледаният и споделян клип в момента.

 

Макар да е ясно, че интересът към младия Стораро се дължи на комбинацията от неговия талант, перфектни физически данни и чаровна усмивка, както и на качествената продукция, която винаги предлага на публиката, той не се главозамайва и посвещава труда и успехите си на феновете.

 

Под линк към песента в социалната мрежа фейсбук, звездата на Пайнер написа: „Близо един милион гледания за четири дни! Благодаря ви! Аз живея за вас, вие сте моят стимул, радвам се, че ви има в живота ми!“

 

Фики вече имаше възможността да изпее „Пате“ на две от участията си в провинцията, а днес ще бъде официалната премиера на сингъла в София. Първо на откриването насемейното заведение, където едва ли ще пропусне да поздрави гостите с акапелно изпълнение на новия хит, и след това на участието му в Студентски град.

 

Промо/ Фики - Пате

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно как Алекс и Влади вече 7 дни са на първо място в тренд-а на тубата с близо 800 000 гледания, а Фики от 4 дни и уж с 1 000 000 не може да ги измести. Тренда е за реални гледания, обаче. Мангала пак е броил пари на тубата, ама тоя път с тъпата му песен няма да му се получи.

Много ясно, че тея от Пайнер купуват. В нито един друг канал в България няма такова нещо.

 

Емануела - Без чувства

5 014 502 гледания, 29,000 гласувания и 968 коментара.

 

Пламен и Иво - Няма да си тръгнеш с друг

2 513 442 гледания, 36,000 гласувания и 2,645 коментара.

 

Няма как пайнерската боза да има двойно повече гледания, а гласуванията и коментарите на другата песен да са много повече.

 

Гери Никол - Напрао ги убивам

19 985 638 гледания, 144,000 гласувания и 15,072 коментара.

 

Анелия - Дай ми още

19 811 704, 49,000 гласувания и 2,155 коментара.

 

Имат еднакво гледания, а Пайнер нямат по-силна песен за годината. Факта че Гери има 100,000 гласа над песента на Анелия показва колко са реални гледанията.

 

Азис - Мотел

28 983 295 гледания, 147,000 гласувания и 5,722 коментара.

 

Фики - Горе-долу

27 584 381 гледания, 52,000 гласувания и 2,874 коментара.

 

Не знам кого си мислят, че ще заблудят. Края на чалгата настъпи и трябва вече да се примирят. И то самата пайнерска чалга. Ето че Азис още си прави реални хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината е, че Фики смаза с хит. Започна по-слабо откакто сме свикнали при него, но една песен когато е силна и излиза в слаб период се отличава и почна да става хит.

Първия ден имаше малко над 5 хиляди палеца а сега вече са близо 16. Тук е масово мразен и се търси под вола теле, но щеше да се купи още в началото за да се докаже, че към него има голям интерес а той стартира с дискретните 260к.

 

Не знам какво е смазал като песента на Дара има 2 пъти повече лайка и има по-малко гледания :1000 (24):

 

При Фикича нещата ще се закучат на 2-3млн, което за него си е слабо.

 

Разликата може да идва от факта, че циганите не лайкват, ама си пускат песните. Освен това, в момента основният таргет на попа е под 25, които са най-активни в писането на коментари, лайкване и гледания. И другото... Пайнер имат много добра система за показване на песните им отстрани. Постоянно тръгват песните, които са маркирали за приоритетни. Сега например каквото и да пусна, постоянно ми дава тъпата песен на Джулия.

Даже и когато съм на бг поп, пак ми пуска Джулия. Преди Почти перфектен ме побъркваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че тея от Пайнер купуват. В нито един друг канал в България няма такова нещо.

 

Емануела - Без чувства

5 014 502 гледания, 29,000 гласувания и 968 коментара.

 

Пламен и Иво - Няма да си тръгнеш с друг

2 513 442 гледания, 36,000 гласувания и 2,645 коментара.

 

Няма как пайнерската боза да има двойно повече гледания, а гласуванията и коментарите на другата песен да са много повече.

 

Гери Никол - Напрао ги убивам

19 985 638 гледания, 144,000 гласувания и 15,072 коментара.

 

Анелия - Дай ми още

19 811 704, 49,000 гласувания и 2,155 коментара.

 

Имат еднакво гледания, а Пайнер нямат по-силна песен за годината. Факта че Гери има 100,000 гласа над песента на Анелия показва колко са реални гледанията.

 

Азис - Мотел

28 983 295 гледания, 147,000 гласувания и 5,722 коментара.

 

Фики - Горе-долу

27 584 381 гледания, 52,000 гласувания и 2,874 коментара.

 

Не знам кого си мислят, че ще заблудят. Края на чалгата настъпи и трябва вече да се примирят. И то самата пайнерска чалга. Ето че Азис още си прави реални хитове.

 

Много интересна извадка и сравнения. :1000 (33):

 

Междудругото имам някакво чувство, че тая година пайнерци леко са намалили купуването на гледания. Не ви ли прави впечатление, че големите хитове првят гледанията си по-бавно от предните две години и имат по-малък кумулативен резултат накрая? Явно ниската посещаемост на концертите им е дала урок да не се изсилват излишно, защото стават за смях.

 

Колкото до "Мотел" - и тя се оказа с купени гледания. Вече го коментирахме тук. Трафикът от България падна с над 100 хилки за едно денонощие в началото на септември. Никола беше дал и скрийн от статистиката, на който се виждаше, че цялостните гледания са се сринали с около 200К за един ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много интересна извадка и сравнения. :1000 (33):

 

Междудругото имам някакво чувство, че тая година пайнерци леко са намалили купуването на гледания. Не ви ли прави впечатление, че големите хитове првят гледанията си по-бавно от предните две години и имат по-малък кумулативен резултат накрая? Явно ниската посещаемост на концертите им е дала урок да не се изсилват излишно, защото стават за смях.

 

Колкото до "Мотел" - и тя се оказа с купени гледания. Вече го коментирахме тук. Трафикът от България падна с над 100 хилки за едно денонощие в началото на септември. Никола беше дал и скрийн от статистиката, на който се виждаше, че цялостните гледания са се сринали с около 200К за един ден.

 

Ами ние нямаме големи хитове, за да оценим. Дори изпълнителите не предизвикват голям първоначален интерес. Ако сравниш Преси, Жалка, Деса, Емилия и т.н... всичките регистрираха по не един провал. Само Джена има растеж, но не се знае какво ще стане със следващата песен. А Анелия като цяло не успя с лятна песен. Така, че и нея я броя към отбора на омръзналите. За Жалин и Жики грам не ми се говори.

 

ПП Като бройка гледания на седмична база, дори растат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ние нямаме големи хитове, за да оценим. Дори изпълнителите не предизвикват голям първоначален интерес.

 

Дали всъщност не сме си мислили, че имаме големи хитове в предните години, защото са ни лъгали с купени гледания? Щото в клубовете и тая година хитове има, винаги се пие и хората куфеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали всъщност не сме си мислили, че имаме големи хитове в предните години, защото са ни лъгали с купени гледания? Щото в клубовете и тая година хитове има, винаги се пие и хората куфеят.

 

Не мисля. Имаше концерти. Също и по-голяма медийност. Топ имената бяха къде, къде по-интересни и имаха актуални песни.

Галин и Фики мачкаха, сега мачкат други работи.

 

Тая година само Емануела, Джена, Анелия нямат значителен провал, който да се е усетил.

Всички други редовни хитмейкъри ги няма.

 

Песните на Оцко тотално не стават. Предните години имаше доста попадения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля. Имаше концерти. Също и по-голяма медийност. Топ имената бяха къде, къде по-интересни и имаха актуални песни.

Галин и Фики мачкаха, сега мачкат други работи.

 

Тая година само Емануела, Джена, Анелия нямат значителен провал, който да се е усетил.

Всички други редовни хитмейкъри ги няма.

 

Песните на Оцко тотално не стават. Предните години имаше доста попадения.

 

Забелязал съм, че не си особен фен на тезата за купени гледания. Сякаш предпочиташ сляпо да приемаш всичко за чиста монета. Голям мечтател си. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля. Имаше концерти. Също и по-голяма медийност. Топ имената бяха къде, къде по-интересни и имаха актуални песни.

Галин и Фики мачкаха, сега мачкат други работи.

 

Тая година само Емануела, Джена, Анелия нямат значителен провал, който да се е усетил.

Всички други редовни хитмейкъри ги няма.

 

Песните на Оцко тотално не стават. Предните години имаше доста попадения.

Преси и Гале също нямат провали тази година :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам кого си мислят, че ще заблудят. Края на чалгата настъпи и трябва вече да се примирят. И то самата пайнерска чалга. Ето че Азис още си прави реални хитове.

 

Съгласен.

Чалгата вече не буди интерес и хитове няма. Най-големият хит за годината е на Гери-Никол.

Вижте какво се случва със Скандау, младите са се побъркали по Тото и го величаят. Като цяло са много по-интересни и привличат внимание върху себе си от чалгата.

Имаха няколко турнета, Кока-кола енерджи тур, One love. Ще имат и награди.

Чалгата РИП.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики купува гледания - не може за ден и половина да скочи с 400 000, при положение, че в първите три дни ОБЩО беше направил толкова ... освен това е трети в Трендинг, а тези гледания, ако бяха реални, щеше да е първи ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...