Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Анелия е новият лидер в "50-те Най...". Актуалният й сингъл "С тебе ми е най" спечели вота на читателите на Signal.bg и оглави чарта за хитове.

 

Кралица! "Дай ми още" дето вече е на 10 месеца е на 17-то място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наистина е много досадно всяка година да повтаряте ,че Преслава залязва особено тук има един голям “разбирач” , който от 2009 твърди ,че залязва.

Както гледам все още такова нещо няма и май и в скоро време няма да има , но нека Видинския да се пука от яд ,че Кама я мислят вече ,че спряла да се занимава с музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса няма глас от 2009, а единствената причина за отложеното и залязване е пълната несъстоятелност на жанра пак от същото време насам. Ма и това предстои да видим, със задаващия се край на кокошарника, ква е перспективата пред Наркоманката? Кой ша я викне точно нея да поразнася микрофон 45 минути докато върви плейбека? Преса да затяга коланите щото в момента в който се срине Митьо, тя остава зад всички бордове възможни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво стана с Галена бе? Да не се отказа от кариерата си на лидерка? :dontknow:

Е няяше ли да стяга куфара да заравни дупката след Пресисита у Щатско и да е чист терена за Ками- богинята? Или се е разсъхнала и таа история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няяше ли да стяга куфара да заравни дупката след Пресисита у Щатско и да е чист терена за Ками- богинята? Или се е разсъхнала и таа история.

 

Не съм чувал, че ще ходи в Щатите. Може да съм изпуснал. Аз имах предвид с нова песен кво става, време й е. Лидерски пост все пак варди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чувал, че ще ходи в Щатите. Може да съм изпуснал. Аз имах предвид с нова песен кво става, време й е. Лидерски пост все пак варди.

Дуета с Фики излиза тези дни, ако не го оставят за деня на сватбата му. Тя вече си я пее по участия. Миналата седмица в Пловдив на участие каза,че скоро излиза с видео. Сигурно другия месец ще пусне нещо самостоятелно.

Вчера ми пратиха няколко статии за Галена в Турция. Отразили са Босът и участието на PP, Moro mou, някакви клубни изяви и др.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво ми става изобщо нямам желание да слушам чалга.вече не се интересувам и от Галена

Подобни фенове най мразя, малък спад и вече не се интересува от нея...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо са паднали драстично гледанията :whistling:

Не ги следя тия неща. Даже и статистика няма май като обновиха YouTube. Вчера я слушах, но не знам колко е направила за 24 часа, а и това е песен на почти 5 месеца, нормално да прави по-малко гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е няяше ли да стяга куфара да заравни дупката след Пресисита у Щатско и да е чист терена за Ками- богинята? Или се е разсъхнала и таа история.

 

Стяга, стяга, и Галена отива за 10 дена в щатите. Ще пее на същите места като Преса плюс на някакъв круизен кораб, който уж щеше да пътува от Маями до Бахамите, па после май се оказа, че ще е по река Мисисипи, а накрая ще видим накъде ще хване. В крайна сметка е добре, че двете отиват една след друга, та да видят и балгарите в САЩ коя по я бива за увеселителният момент. Иначе, спор няма, че двете ще подложат добре на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стяга, стяга, и Галена отива за 10 дена в щатите. Ще пее на същите места като Преса плюс на някакъв круизен кораб, който уж щеше да пътува от Маями до Бахамите, па после май се оказа, че ще е по река Мисисипи, а накрая ще видим накъде ще хване. В крайна сметка е добре, че двете отиват една след друга, та да видят и балгарите в САЩ коя по я бива за увеселителният момент. Иначе, спор няма, че двете ще подложат добре на Камелия.

Нещо голямо информационно затъмнение около това ходене на Галена из щатските пицарии. Гледам пише 2 реда в сайта на планета за ходенето на Преслава и това. Няма дати няма някоя статийка няма нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо голямо информационно затъмнение около това ходене на Галена из щатските пицарии. Гледам пише 2 реда в сайта на планета за ходенето на Преслава и това. Няма дати няма някоя статийка няма нищо.

 

Аз от турнето на Преса видях снимки от РД на организаторката Петя Романова, в мол някакъв и пред бар "Наздраве" в Бостън. Разгледах и 2-3 клипчета от участията и, но нищо особено не забелязах. След това отварям сайта на Сигнал+ и какво да видя? - статия, която няма нищо общо с реалността. За мен това е позор...

 

След триумфално турне в Америка, Преслава се връща на клубната сцена у нас

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от турнето на Преса видях снимки от РД на организаторката Петя Романова, в мол някакъв и пред бар "Наздраве" в Бостън. Разгледах и 2-3 клипчета от участията и, но нищо особено не забелязах. След това отварям сайта на Сигнал+ и какво да видя? - статия, която няма нищо общо с реалността. За мен това е позор...

 

След триумфално турне в Америка, Преслава се връща на клубната сцена у нас

 

Спомням си, че като беше турнето на Галена всеки ден я тагваха на снимки в инстаграм, цели албуми със снимки имаше от организаторите. Даже организаторите тогава писаха, че това е било най-успешното турне. На мен затова ми е странно, че ги няма тези неща сега при Преслава, а пък от Планета не спират с такива статии.

Иначе сигурно ли е, че Галена ще има пак турне? Само за круиз пишеше преди време.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, погребващи чалгата, защо не коментирате, че западналият Фики има 150 000 гледания повече от набедената за една от най-големите звезди в попа (Дара) на песни, излезли в един и същи ден?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...