Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Глория и Камелия никога не са били бясно лансирани от фирмата, айде НФ четкаха Гло дълги години, но тя вече беше голяма звезда, за да я налагат тепърва. За сметка на това Ивана, Преслава са най-бясно налаганите изпълнители- евър. Деса в един момент също беше на тая схема.

 

На Мария - Болна тема , на кой е музиката?

Подкрепям. Ако Глория и Камелия имат едно общо нещо това е, че пробиха със собствените си идеи и много труд.

Никога не съм бил за силовото налагане на "лидери", просто защото това води до неблагоприятни последици, както за налаганите изпълнители, така и за целия бизнес както се вижда в последните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не ме лъже 6-то чувство, но някак и Галена зацикли откъм идеи в последната половин година. Щото да ми се правят всички на мадами, а да пробутват постоянно Николета в клиповете си е най-малкото смехотворно. Разбирам ги, че не са в кондиция. Те повечето никога не са и били. Ама това впечатление започва да става все по-натрапчиво. Не могат да заменят липсата на хитови песни със сексапил, при това чужд в клиповете си. Единственият резултат от това усилие е, че Николета се утвърждава като топ мадама, а чалгата бива избутана встрани. Съмсем не засягам темата за отзвука в медиите, че той и без това е твърдо античалгарски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЛайНо. Дали ще е за клип или?

Май за новата колекция на Beyond.

 

Btw Писах на Галена колко песни да очакваме до края на година и тя каза, че първа пускат дуета с Фики и после тя ще пусне друга клипирана песен. Съмнява ме,че баладата с Фики няма да има клип, а само някаква тв версия. :1000 (29): Доста нелогично действа Галка тази година, а по-конкретно с този дует.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

''Как да изтрезнея'' за последната седмица е генерирала близо 520 хиляди докато ''Тук жена му пази'' и ''Без чувства'' по 380к и 365к. Има доста коментари на гръцки (съответно и гледания), но ако продължава до две седмици ще е минала дуета на Преси и Джена по гледания. Превръща се и в най-гледания клип на Емилия. :o

Силен спад при Гери-Никол и Анелия, която вече генерира само 626к на седмица (ако не се лъжа доскоро беше на първоначалната страница - напусне ли я ситуацията ще стане още по-лоша).

Слаб старт за Дара.

Дуета на Андреа и Сузанита не се превърна в хита които всички очакваха. И там пада интереса.

''Дъ бос'' с 272к. Далеч от ''Пей, сърце'' и другите тотални хитове на Галена.

От старите песни изглежда, че ''Не ме заслужаваш'' се помни най-много.

Като цяло нещата са доста зле. :D

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита: Андреа ме използва, за да се добере до хит


- Здравей, Сузи. Как приемаш всички критики срещу теб? Името ти постоянно се коментира в медиите и социалните мрежи.

- Не ми пука честно казано. Да коментират! Само ми вдигат рейтинга!

- Как се чувства баща ти след всичко написано и казано за теб? Първоначално той те защити.

- Да, татко е пич от класа. Много ясно, че ще ме защити. Цялата тая шумотевица обаче му се отрази и той започна да вдига кръвно. Сега е на хапчета. Годините си казват думата.

- Първата ти песен стана безапелационен хит за отрицателно време. В държавата може би не остана човек, който да не е чул за Луцифер и Буда. Второто предложение от теб - дуетът с попфолк певицата Андреа - обаче сякаш не се радва на същата популярност. Какво е твоето мнение?

- Съгласна съм. Песента наистина издиша! Истината е, че Андреа се свърза с мен веднага, щом станах популярна, и ми предложи да запишем дует. Почна да ме омайва с комплименти, да ми говори как в мен тя виждала в себе си на млади години. Настояваше много да направим общо парче, щяло да ме изстреля на върха. Каза ми, че ще ме запознае с нейните продуценти, с които издава музика за западния пазар. Това се оказа лъжа! Веднага, щом заснехме клипа към дуета ни, спря да ми отговаря на съобщенията и да си вдига телефона. Андреа е една използвачка! Тя искаше да се добере до хит с моя помощ, защото знае, че съм известна сред младите. Много съм разочарована.

- В какъв стил музика смяташ да се изявяваш занапред? "Луцифер и Буда" не е попфолк, докато "Строго забранено" си е чиста чалга.

- Не мисля да си поставям ограничения. Все още съм млада и смятам да пробвам от всичко в музикално отношение. Следващото ми парче ще излезе съвсем скоро. Ще има много изненади от мен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и учудвам за постъпката й към Суза. :1000 (29): Винаги съм я намирала за много злобна и фалшива. Пред камерите се прави как се радва за успехите на колегите си, а после ги плюе и любимото й - поръчва статии против тях. Преди години една позната работеше в един сайт, който не е толкова известен и ми е казвала, че лично А. си е уговорила среща с нея уж да й даде интервю, за да и популяризира сайта. А се оказало, че тя искала да си плати ( първо чрез реклама) за няколко статии, които целят да я изкарат недостижима звезда и тя щяла да ги споделя в страницата си, за да им направи реклама на сайта. След още един разговор се оказало,че иска да оплюял 2 нейни колежки ( за които вече е обещала заплащане) , с едната от които има дует дори. При това с много гнусни лъжи и простотии. От сайта написали 2 статии за нея, но тя не ги е споделила от тях, а от друг сайт. Информацията е била същата. Жената на всички им обещала да им споделя статиите, ако я възхваляват. Моята позната й звъннала да я подсети и тя казала,че на 5 статии за седмица ще плаща еди колко си пари и т.н. В сайта сметнали,че много хора ще се усетят,че това са платени публикации, ако всеки ден се пишат такива статии за някого и се отказали. Та сега виждаме,че при ХотАрена й минава номера. Тя затова им споделя статиите всеки път.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и учудвам за постъпката й към Суза. :1000 (29): Винаги съм я намирала за много злобна и фалшива. Пред камерите се прави как се радва за успехите на колегите си, а после ги плюе и любимото й - поръчва статии против тях. Преди години една позната работеше в един сайт, който не е толкова известен и ми е казвала, че лично А. си е уговорила среща с нея уж да й даде интервю, за да и популяризира сайта. А се оказало, че тя искала да си плати ( първо чрез реклама) за няколко статии, които целят да я изкарат недостижима звезда и тя щяла да ги споделя в страницата си, за да им направи реклама на сайта. След още един разговор се оказало,че иска да оплюял 2 нейни колежки ( за които вече е обещала заплащане) , с едната от които има дует дори. При това с много гнусни лъжи и простотии. От сайта написали 2 статии за нея, но тя не ги е споделила от тях, а от друг сайт. Информацията е била същата. Жената на всички им обещала да им споделя статиите, ако я възхваляват. Моята позната й звъннала да я подсети и тя казала,че на 5 статии за седмица ще плаща еди колко си пари и т.н. В сайта сметнали,че много хора ще се усетят,че това са платени публикации, ако всеки ден се пишат такива статии за някого и се отказали. Та сега виждаме,че при ХотАрена й минава номера. Тя затова им споделя статиите всеки път.

 

Те слуховете по принцип са, че ХотАрена е собственост на Андреа и Н. Лозанова. Не знам колко е истина, но от известните личности почти само за тях пишат позитивно. И за някоя друга балама, която се навие да си цака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те слуховете по принцип са, че ХотАрена е собственост на Андреа и Н. Лозанова. Не знам колко е истина, но от известните личности почти само за тях пишат позитивно. И за някоя друга балама, която се навие да си цака.

Не знам на кого е тази сайт, но само те двете им споделят статиите, което говори достатъчно.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение!

А колкото до ония двечките силиконки мога да кажа,че к*рвите се надушват то и по снимката си личи :3fdb8960598fa63e:

Ти ли няма да се обадиш като става дума за Галена. :1000 (29): :1000 (29):

Много обичате да използвате думички, на които не знаете значението. Жена с мъж от 10+ години и деца от същия мъж била к*рва. :1000 (19): А някои, на които им бият шута след втория месец били много бели и читави хора. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ли няма да се обадиш като става дума за Галена. :1000 (29): :1000 (29):

Много обичате да използвате думички, на които не знаете значението. Жена с мъж от 10+ години и деца от същия мъж била к*рва. :1000 (19): А някои, на които им бият шута след втория месец били много бели и читави хора. :1000 (29):

 

А иначе тука пред форума обяснява как до преди няколко години всъщност харесвала Галена. Разочаровала се от нея, когато започнала да прави цигански песни (разбирай "Пей сърце") и гнусни клипове ("Една жена"). Но най-редовно си я нарича ку*рва. Явно две песни да не те кефят на някой изпълнител и автоматично става ку*ровляк. Не е това, разбира се. Просто умира, че смядовската прати любимката й Преслава в девета глуха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...