Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Определено към октомври 2017 година, Камелия е категорично най-успялата от първата генерация. Нивото на кариерата и е такова, че всички митове в които Пайнер старателно ни убеждаваха през годините вече рухнаха. Най-хубавото от всичко обаче е, че така подло създаваните от Пайнер нейни нещастни реплики, се сгромолясаха още по-мощно и от първата генерация, която и бе естествен хабитат на съществуване. Дори смехотворната "пеевска" пропаганда целяща да помогне на "пайнерската" мъка по Камелия вече не върши работа. Време е за ново преброяване, но този път Камелия ще подписва ведомостта, защото си спечели тази привилегия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено към октомври 2017 година, Камелия е категорично най-успялата от първата генерация. Нивото на кариерата и е такова, че всички митове в които Пайнер старателно ни убеждаваха през годините вече рухнаха. Най-хубавото от всичко обаче е, че така подло създаваните от Пайнер нейни нещастни реплики, се сгромолясаха още по-мощно и от първата генерация, която и бе естествен хабитат на съществуване. Дори смехотворната "пеевска" пропаганда целяща да помогне на "пайнерската" мъка по Камелия вече не върши работа. Време е за ново преброяване, но този път Камелия ще подписва ведомостта, защото си спечели тази привилегия.

Че тя нека си води,но нали ти и още няколко човека тук предричате края на Пайнер и чалгата,какво ще прави Камелия тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя нека си води,но нали ти и още няколко човека тук предричате края на Пайнер и чалгата,какво ще прави Камелия тогава?

 

Ще прави същото, като в предните 20 години - ще забавлява хората. То това е и основният пролем на Пайнер. Забравиха за забавлението от броене в нета и замеряне със статитики относно гледаемост и награди. Две поколения изпълнители бяха отгледани с идеята, че цифрите са по-важни от песните и наградите от концертите. Накрая се оказа, че като спряха концертите и наградите, от цифрите в нета няма смисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя нека си води,но нали ти и още няколко човека тук предричате края на Пайнер и чалгата,какво ще прави Камелия тогава?

Камелия ще намери кво да праи, ни я мисли. Мисли кво ше правят тия от кокошарника, дето са свикнали на плейбек да отбиват номера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова който може докато е време да се прехвърля във фолклора. :1000 (29): Там поне никога няма да има спад.Друг е въпроса обаче, че не всички биха се вписали там. :3fdb8960598fa63e:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя нали роди преди близо 2 месеца?

 

Не съм чул.

 

Предположението е, че до февруари ще е пуснала 1-2 песни.

 

А Кама не е най-успешната. По простата причина, че ако вземем 2011-2017 Гло и Ваня си имаха своите по-осезаеми пикове, Кама я нямаше никаква. 2017та е годината на Кама. Нека да задържи 2018та, тогава ми говорете, че е нещо по-различно от другите две.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като драсна едно изречение, че Кама има кариера #1 от цялата стара генерация и тук се хвърлят какви ли не хора на амбразурата, да ми доказват обратното. :1000 (29): Спокойно бре господа, то е очевидно. Няма вече нужда аз да ви привеждам факти в подкрепа на тезите си. Знам, че ме разбрахте отлично, особено Мелето. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия с една популярна песновка не я прави най-успяла от старата генерация.Десислава имаше 2016 успехи точно като 2002 но не вдигаме врява и то с няколко песни.Така ,че тихичко с тая гарга .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говориш за същата куха лейка Тодорка

О,не,от песента на Кама с Галин до Дразни ме,Андреа си има предостатъчно хитове,така че определено не говоря за "кухата лейка Тодорка"

Link to comment
Сподели в други сайтове

О,не,от песента на Кама с Галин до Дразни ме,Андреа си има предостатъчно хитове,така че определено не говоря за "кухата лейка Тодорка"

Скрий се фен на дъното

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като драсна едно изречение, че Кама има кариера #1 от цялата стара генерация и тук се хвърлят какви ли не хора на амбразурата, да ми доказват обратното.

Няма начин това да е така. Един самостоятелен концерт не е имала за 20 години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фатмагюл имаше толкова успешна 2016, че чак се пенсионира, изпълнена с толкова вселенски хитове, че чак не ги пее по участия, а говори несвързано в/у песните на Василка от преди 15 години.

 

Факт - певица, за последните 15 години има 1 хит, в който пее беквокали на друг изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че тези дни се говори за някакви турнета в Америка и какво ли не... и се сетих, че последното напълно успешно турне на изпълнител на Пайнер в Щатите е това на Глория от началото на 2014. Горе-долу в тоя период бяха и турнетата на Райна, Камелия и малко преди това на Тони Дачева, които също бяха на ниво. Тотално разочаровани останаха от Азис там - заради плейбека, закъсненията му, повторенията на едни и същи песни - съответно тъпа програма, и наглостта му. Там номерата с флашката не вървят, вървяха само тука в Найт флайт. Глория е била и остава тази, която от 1998 до днес, когато и да излиза в чужбина, носи престиж на фирмата, а не противоречиви коментари. Затова и още през 2002 й дадоха награда за посланик на Планета по света - впрочем една от малкото реални, а не измислени награди, които тази пропаднала фирма й връчи, откакто съществува телевизията. Жалко, ама за кого... Ей на, поздрав за тия същите, които забравиха от къде тръгнаха с едно клипче от американското турне 2014:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...