Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

1.Николета Лозанова - жестока! Нямам търпение да я видя. Тя е супер лицемерна и очаквам да смаже с доброта.

2.Мария - Според зависи как се държи ще я подкрепям или не! Искам лудото Марче от Мюзик Айдъл.

3.Сашка Васева - О, няма как да не се подкрепя тази кралица.

4.Маргарита Хранова - Очаквам да е скучна.

5.Алфредо Торес - Нагорееее, надолуууу и къш у дома.

6.Александра Богданска - Най-оборотния пръст в света. Определено ми е сред фаворитите. Искам да смаже със скандали с Петков.

7.Даниел Петканов - Простак.

8.Илия Царски и Дебора - Дебора е психопатка и ме кефи.

10.Мегз - :heart: думите са излишни за тази фараонка.

11.Джулиана Гани - не ме кефи.

12.Енджи Касабие - очаквам да е скучна и лицемерна.

13.Маги Бадер - ненужна.

14.Даниел Златков - Кристиано Роналдо ли ше влиза ? Никакви очаквания нямам.

 

Фаворити: Мегз, Николета, Сашка и Александра. Дебора също е потенциално психо и хистеричка.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти да не би да имаш такъв хал хабер, та прецени кой има и кой няма?

:roll1:

Смаза псевдозвездите с приятели солетени кралици! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Смаза псевдозвездите с приятели солетени кралици! :3fdb8960598fa63e:

Не ги намирам за лоши, но смятам, че в самото начало бяха доста по-нормални като потребители.

Допускам, че са в някакъв период, в който се променят и се нуждаят от скандализирания някакви, от перчене. Ще им мине. Тъпо е обаче, когато се прекрачи добрия тон - още повече, че аз с тях разправии не съм имал, дори ми бяха симпатични. Но гледам, че цял спор относно интелигентността е тръгнал, след като аз просто си изказах мнението за Миглена Ангелова и Емануела. Последвали са научни дефиниции и езиков маниернизъм на тема що е то интелект. Разбира се, че не опира само до четене на книги. Ако беше така, всички изперкали професори като Вучков щяха да се водят интелигенция. Разбира се, че е е широко това понятие, само че не знам защо в тая държава не се сваля шапка на дами с финес като София Лорен, Рене Русо, Райна Кабаиванска, Люба Велич и някакви подобни, а Яници, Миглени, Венети и подобни биват кралици, херцегони и не знам още какви.

 

Защо в тоя форум някакви махленски клюкарки са идоли на големи мъже... и се водят капацитети, понеже провокирали, видиш ли... Ми трябва с много хора да се се срещнете, милички, през много различни форми на общуване и среда да мидите, докато се изгради база за сравнение. И тогава разните скандални звездици в БГ ще ви се видят елементарни маргинали. Щото то тука основно простотията си пробива път. Какъв псевдоморал, какви пет лева... Истинските провокатори са на висше ниво, не по предаванията, направени за такива като нас да им гледаме сеира.

 

Една Венета в новото си предаване е непоносима. Няма забравена чалгарка от едно време, която да не е поканила, и да не я питала за песните за мерцедеси, за мутрите и подобни неща. Много й е мъка на милата, че не е била част от това тогава. Цял живот е ровила в мръсното бельо на хората по супер пошъл начин. Нелепо е да гледаш една застаряваща жена да се прави на светски журналист, да говори само за мутри, а да не се е научила и на правоговор. Една като Валя Ахчиева трябва да влезе в брадъра и да ги съсипе. Михнева също. Те са класа, не Албени, Захажаеви и подобни злобарки. Като ще е гарга, рошава да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ги намирам за лоши, но смятам, че в самото начало бяха доста по-нормални като потребители.

Допускам, че са в някакъв период, в който се променят и се нуждаят от скандализирания някакви, от перчене. Ще им мине. Тъпо е обаче, когато се прекрачи добрия тон - още повече, че аз с тях разправии не съм имал, дори ми бяха симпатични. Но гледам, че цял спор относно интелигентността е тръгнал, след като аз просто си изказах мнението за Миглена Ангелова и Емануела. Последвали са научни дефиниции и езиков маниернизъм на тема що е то интелект. Разбира се, че не опира само до четене на книги. Ако беше така, всички изперкали професори като Вучков щяха да се водят интелигенция. Разбира се, че е е широко това понятие, само че не знам защо в тая държава не се сваля шапка на дами с финес като София Лорен, Рене Русо, Райна Кабаиванска, Люба Велич и някакви подобни, а Яници, Миглени, Венети и подобни биват кралици, херцегони и не знам още какви.

 

Защо в тоя форум някакви махленски клюкарки са идоли на големи мъже... и се водят капацитети, понеже провокирали, видиш ли... Ми трябва с много хора да се се срещнете, милички, през много различни форми на общуване и среда да мидите, докато се изгради база за сравнение. И тогава разните скандални звездици в БГ ще ви се видят елементарни маргинали. Щото то тука основно простотията си пробива път. Какъв псевдоморал, какви пет лева... Истинските провокатори са на висше ниво, не по предаванията, направени за такива като нас да им гледаме сеира.

 

Една Венета в новото си предаване е непоносима. Няма забравена чалгарка от едно време, която да не е поканила, и да не я питала за песните за мерцедеси, за мутрите и подобни неща. Много й е мъка на милата, че не е била част от това тогава. Цял живот е ровила в мръсното бельо на хората по супер пошъл начин. Нелепо е да гледаш една застаряваща жена да се прави на светски журналист, да говори само за мутри, а да не се е научила и на правоговор. Една като Валя Ахчиева трябва да влезе в брадъра и да ги съсипе. Михнева също. Те са класа, не Албени, Захажаеви и подобни злобарки. Като ще е гарга, рошава да е.

Изобщо не съм участвал във вашия спор защото всеки има право да има фаворити. Моите бяха Емануела и Меги. На други са хили Ути. На трети Ирини. Всеки с вкуса си.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти да не би да имаш такъв хал хабер, та прецени кой има и кой няма?

Имам си достатъчно, да не си писал и ти някоя книга, че се обади и обиди? Тръгвай на турне по книжарниците и не се занимавай с мен.

 

Усещам, че някой предстои да нерече друг "Марта Вачкова". :3fdb8960598fa63e:

Ами не е ли като Марта? Не спря да лицемерничи и да чете морал, а само виж на аватара му разкрачената 50-годишна жена. Голям финес, голямо чудо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Усещам, че някой предстои да нерече друг "Марта Вачкова". :3fdb8960598fa63e:

В огледалото като М. Вачкова, а във форума като скандална фурия. Аман от хора с двойствен живот.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В огледалото като М. Вачкова, а във форума като скандална фурия. Аман от хора с двойствен живот.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Не се сещам някой от форума да е 150 кила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Не се сещам някой от форума да е 150 кила.

О, моля ти се - фенът на Преслава и Кали. Географският глобус на форума. И все пак да не обиждаме Вачкова, тя е по-вталена от него.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам си достатъчно, да не си писал и ти някоя книга, че се обади и обиди? Тръгвай на турне по книжарниците и не се занимавай с мен.

 

 

Ами не е ли като Марта? Не спря да лицемерничи и да чете морал, а само виж на аватара му разкрачената 50-годишна жена. Голям финес, голямо чудо.

Не си спомням някога да сме имали търкания или аз пръв да съм засягал теб или някого, за да ми отговаряш така агресивно. Просто изведнъж взе да си придаваш важност тук. Готови сте да пометете всеки, който не е на вашето мнение по даден въпрос.

Така троснато може да отговаряш другаде. И мога да чета морал колкото поискам, мога да си го позволя. Със сигурност не е лицемерно. Аватарът си е аватар, буквалисте. Хапи този, който те хапе. Не съм ти от вчерашните потребителчета тука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нереализираните селски пръчки пак избухнали. Аман от хора завиждащи на Стефан Евтимов!

Ама какво лошо - момчето издало книга, трябва да се уважава чуждия труд. Да не е влязъл тук да парадира или да е претендирал да е велик талант... Книгата му е по-добра и от на прехваления Константин Трендафилов, бивш мой колега от унито, на когото му сервираха и платиха нещата в тоя вид. Стефан поне сам се бори, сам си го е написал, сам се е свързвал със спонсори и с издатели. Който си мисли, че е лесно, да направи същото. Някои хора поне нещо правят, вместо само да се чекнат насам-натам. Глория била 50-годишна жена. Марта била лицемерна... Ама не са злобни самотнички с 300 провалени брака, влезли в брадъра да дават акъл кой как да живее и да съдят другите защо били влезли в същото предаване, вместо да си гледат малките деца... Или пък Емануела, дето не може да си защити жанра и отнесе куп подигравки. То и да си :) е изкуство, ама не е за всеки. Какво си дал на някакво шоу е едно, какво си оставил като еталон за масите - съвсем друго. Просто им се каза малко по-малко да величаят подобни за идоли... Всеки може да се излага евтино. То затова тая държава е на тоя хал. И давай вече - нека да наругаем потребителите тука, дето довчера са ни симпатизирали. И дори миналата година след Маринела ги подкрепих по мой си начин, но естествено, трябваше и аз да го отнеса сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си спомням някога да сме имали търкания или аз пръв да съм засягал теб или някого, за да ми отговаряш така агресивно. Просто изведнъж взе да си придаваш важност тук. Готови сте да пометете всеки, който не е на вашето мнение по даден въпрос.

Така троснато може да отговаряш другаде. И мога да чета морал колкото поискам, мога да си го позволя. Със сигурност не е лицемерно. Аватарът си е аватар, буквалисте. Хапи този, който те хапе. Не съм ти от вчерашните потребителчета тука.

Нито съм те цитирал, нито съм се обърнал към теб по някакъв начин, ти натрапи мнението си за мен в темата, а не си спомням да съм ти го искал. Отговарям директно и троснато както някъде другаде, така и тук, не се занимавай с мен и не се изкарвай жертва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито съм те цитирал, нито съм се обърнал към теб по някакъв начин, ти натрапи мнението си за мен в темата, а не си спомням да съм ти го искал. Отговарям директно и троснато както някъде другаде, така и тук, не се занимавай с мен и не се изкарвай жертва.

 

Буквалисте, миналата година след скандала в Маринела ви подкрепих. Защо не си ми благодарен?

 

- М. В.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изненадващо Big Brother реши да издаде пет от имената на бъдещите VIP Съквартиранти!

 

Сашка Васева, Енджи Касабие, Дани Петканов, Миглена Каканашева – Мегз и Тото от “Скандау“ са първите известни участници, които ще прекрачат прага на къщата този понеделник от 20.00 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле тва ще е най-тъпия сезон евър. Миндилите на България със някакви техни безмозъчни ебачи. Николета като "най-оборотната" :) как се е навила точно в този сезон да участва, не знам. Изобщо няма да го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле тва ще е най-тъпия сезон евър. Миндилите на България със някакви техни безмозъчни ебачи. Николета като "най-оборотната" :) как се е навила точно в този сезон да участва, не знам. Изобщо няма да го гледам.

 

Все пак са й предложили 500 хиляди. За тези пари, всеки би се замислил и за никого не биха излишни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

500 хил. е общата сума на хонорарите с гаджето й, не нейния

 

Нали се сещаш, че Михайлов ще си даде своята част на нея, то това е ясно и на децата.

Дочух, че на Мария първоначално са й предложили нисък хонорар, отказала е. При повторно предложение са й направили оферта от 200 хиляди и приела. Вярно ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка Васева е най-голямото име от гореспоменатите.

От този Петканов аман, ще повърна. :1000 (27):

Кой е той? Заради Сашка бих се прежалил да гледам клипове!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото от "Скандау"? :1000 (29):

 

Бързооо на осребряването на мимолетната слава... плеймейтки, чалгаджийки, влогъри. :1000 (29):

 

После да не се чудите защо държавата е на този хал и защо има Сузанита ... кой ненормалник ще блъска години на нормална работа, като можеш да си покажеш гъза или да правиш влогчета и накрая да ти дадат 200 бона. :1000 (29):

 

  • Love 1

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото от "Скандау"? :1000 (29):

 

Бързооо на осребряването на мимолетната слава... плеймейтки, чалгаджийки, влогъри. :1000 (29):

 

После да не се чудите защо държавата е на този хал и защо има Сузанита ... кой ненормалник ще блъска години на нормална работа, като можеш да си покажеш гъза или да правиш влогчета и накрая да ти дадат 200 бона. :1000 (29):

Който блъска години наред като ненормален през ум не му минава да влиза в Биг брадър! Иначе за другото си прав, но както казваше и Емануела повечето учасници в шоуто навън са безработни, а 200 бона се дават само веднъж. Аз лично винаги съм се съмнявал в действителноста на тези суми!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...