Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

А за поведението им нещо да кажеш?

 

В общи линии - не се държат като образовани и възпитани зрели жени. Миглена и Джулиана бяха фалшиви, Миглена правете театро на номинациите, почти остави всички без бюджет, непрекъснато се изтъква, тропа с краче и се държи супер истерично и детински.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В общи линии - не се държат като образовани и възпитани зрели жени. Миглена и Джулиана бяха фалшиви, Миглена правете театро на номинациите, почти остави всички без бюджет, непрекъснато се изтъква, тропа с краче и се държи супер истерично и детински.

И Маргарита Хранова ли слагаш в това число, аз първо за нея попитах? За Тото също нищо не каза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Маргарита е страхотна, много вдъхновяваща жена!

Честито на Тото! На мен неговият етюд ми хареса, по-добре да прави такива ретроспекции докато е на градус, отколкото другите работи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушай какво, не ми се обсъждат поименно всички.

 

Вчера бях разстроена, че деца гледат това предаване и че нацияа ни върви към дъното.

 

С годините ми става все по - трудно да приема, че човека,, в когото се влюбих, си пада по кухи секси куклички, а не по интелигентна и добра жена като мен, която го обича истински.

 

Тежко ми е, че в обществото се налага модела на глупавата, но секси жена с гърди, пълни със силикон, устни, пълни с хиалурон, оскъдно облекло, тежък грим и леко поведение.

 

12 години учих за какво - за да се окаже, че имам избор само между простаци в родния ми град. Той беше по - различен от всички тях. Но не, не искаше да е аутсайдер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязахте ли как Криско се играви с Джулиана като й намекна, че не става за нищо повече от филми за след 12?

А борбата между поп/рап и чалга при Галин и Тото? Чак на Галин му стана тъпо, защото все пак е много по-актуален а отиде да пее със врачанина селски. Смях в залата. Сложили коментатори които ще оплюят Мегз за да я елиминират като пряка конкуренция. Групичката лицемери бяха за него. Имаше си агитка в залата. Тва е по-евтино от номерата на Пепе и Галя. :1000 (29):

Както и да е, лично за мен аз видях как стоят нещата в телевизията...защото честно казано от година не бях гледал толкова често нещо което излъчват. От днешния епизод видях как хората вътре са играли евтин театър и сега им натъпкаха още малко пари в гушата - крещят та се късат за Тото. Добре изиграно беше, но жалко за човек като Мегз.

Никога не съм отричал, че прилича на бобър, има говорни дефекти, роклите й може да са от най-евтиния китайски материал, в лице прилича на Майкъл Джексън....но въпреки всички тея повърхностни неща видях, че е нормално момиче което само постига мечтите си, борбена е във всякакви ситуации, има интелекта да разгроми на парчета всеки който й каже нещо накриво, добро същество което никого не нарани, а просто бранеше себе си, поставяха я в най-много ситуации които да я унижат, но тя се справи със всичките, нямаше страх от никой - противопостави се на богата мутреса, най-ужасното същество, "прекрасния" победител и самия продуцент.

Втори път няма да направя грешката да отдам значение на нещо излъчвано по телевизията и манипулирано от-до. Тото да гушне наградата и славата, па барем да уцели един масов хит на нивото на Галин, който седеше като MTV звезда до селската врачанска жадна за слава путка Тоти. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми масова агитация течеше за Тото през цялото време. Нито е лидер, какъвто го изкараха, нито е показал мъжко поведение. Абсолютен смешник! Толкова си личеше,че получава информация за настроенията навън и си сменяше мнението всяка седмица. Обаче как ли пък не се намери кой да му го каже, а го четкаха постоянно.

Ганка и тя какви митове е разбила? През цялото време клюкарстваше и злобееше.Изключителна дребнаво и просто същество е тази жена.

Още ме е яд, че М.Ангелова не защитаваше Мегз. Тя щеше да им обясни с 2 изречения много точно и ясно каква е Мегз и какви са останалите в този формат. А те сложили Въргала, който намекна,че дори той не харесва Мегз, но са го накарали него да я защитава.

Тъпото е, че смазаха психически Сашка заради яденето. Дано не са успяли да сринат и Мегз с това отвратително отношение.Много силна и интересна личност е, въпреки недостатъците си, които всички имаме. Точно тази нотка на ексцентричност и различно виждане за много неща откривам в нея, които притежават повечето хора на изкуствата в чужбина.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото да гушне наградата и славата, па барем да уцели един масов хит на нивото на Галин, който седеше като MTV звезда до селската врачанска жадна за слава путка Тоти. :)

 

Да не повярваш, но беше точно така. Галин извади даже глас, за разлика от набедения рапЕр....

Тото и на мен нищо не ми говореше в началото, знам за лотарията Тото 5/35 :1000 (29): , та този се наложи чак да го видя и да се сетя, че беше от някаква група.

Фалшив и недостоен, една Мегз прояви в пъти повече борбеност в много ситуации, докато този правеше сцени тип кифла в 8-ми клас с крясъци и закани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязахте ли как Криско се играви с Джулиана като й намекна, че не става за нищо повече от филми за след 12?

А борбата между поп/рап и чалга при Галин и Тото? Чак на Галин му стана тъпо, защото все пак е много по-актуален а отиде да пее със врачанина селски. Смях в залата. Сложили коментатори които ще оплюят Мегз за да я елиминират като пряка конкуренция. Групичката лицемери бяха за него. Имаше си агитка в залата. Тва е по-евтино от номерата на Пепе и Галя. :1000 (29):

Както и да е, лично за мен аз видях как стоят нещата в телевизията...защото честно казано от година не бях гледал толкова често нещо което излъчват. От днешния епизод видях как хората вътре са играли евтин театър и сега им натъпкаха още малко пари в гушата - крещят та се късат за Тото. Добре изиграно беше, но жалко за човек като Мегз.

Очевидно сме гледали различни предавания. Галин се изказа много ласкаво за Тото, за миг не личеше да му е неприятно и се изкефи много.

 

П.П. Когато вотът е положителен и се агитира срещу някого, той получава повече гласове. Не са виновни коментаторите и бившите съквартиранти, че Мегз напусна трета, но беше грозно от тяхна страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче забелязахте ли как Криско се играви с Джулиана като й намекна, че не става за нищо повече от филми за след 12?

 

Не е искал да каже това, а отговори индиректно на въпроса на Ники дали Джулиана има бъдеще в музикалния шоу бизнес, че не става точно за музикалния, защото не може да пее. Едва ли ако имаше такова отношение към нея щеше да се съгласи да пеят заедно и да агитира за нея.

 

Аз се радвам, че не спечели Мегз. Адски противна личност, която бърка харатер с глупав инат. Всички наистина успешни хора са на ясно, че има голяма разлика между двете неща и че да проявяваш безмислено упорство в някои ситуации не е нищо повече от простотия. Да се бориш и да отстояваш принципите си не означава да тропаш с крак като малко дете, когато нещо не стане както го искаш. Изобщо Миглена има супер грешна представа за нещата като цяло и както разбрахме съвсем не е започнала бизнеса си сама и т.н., за което бях сигурна и преди това.

Тото изобщо не го бях чувала преди брадъра, нито знам кой е той, нито какво е Скандау или както е там...пълна пародия беше тази победа. Не знам как е възможно хората да симпатизират на един психически нестабилен човек, който има склонност да проявява животинска агресия.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...