Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Според вестник "Уикенд" Николета е с хонорар от половин милион лева :mf_surrender: и ще влезе само като гост-звезда, при това не в началото на шоуто.

 

Повече тук

 

Жалко, надявах се да е обикновен участник и да й разкажат играта от подли номерца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вестник "Уикенд" Николета е с хонорар от половин милион лева :mf_surrender: и ще влезе само като гост-звезда, при това не в началото на шоуто.

 

Повече тук

 

Жалко, надявах се да е обикновен участник и да й разкажат играта от подли номерца.

Влиза на 2 Ноември и ще остане до 16, май на истина ще се женят там или ще стане ясно, че е бременна

Link to comment
Сподели в други сайтове

Половин милион лева са адски много пари, моля ви се. Ако Николета си спретне сватба в къщата, ще ги дадат, но ако влиза за 15 дни да дефилира с гучита и арманита - в никакъв случай няма да види тези пари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е той? Заради Сашка бих се прежалил да гледам клипове!

Eй тоя смешник, дето прави и скандали с приятелката му, че го напуснала и я обиди публично като пълен дебил, мъжка п**ка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вестник "Уикенд" Николета е с хонорар от половин милион лева :mf_surrender: и ще влезе само като гост-звезда, при това не в началото на шоуто.

 

За 500хил. чак не вярвам, но 100хил. + неустойките към Иван и Андрей ми се вижда съвсем в реда на нещата.

За добро или лошо Николета привлича интерес и за да избере офертата на Тупарев със сигурност е броено много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме с нетърпение сензацията на сезона- Сашка Васева!

Интересно ми е да видя и Мария, Маргарита Хранова и Мегз. Другите ще ги видим дали ще ме грабнат, но се очертава силен сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой има ли линк за гледане от чужбина, който да върви? Всичко, което намирам, прекъсва нон-стоп и е супер изнервящо.

 

 

http://www.bg-gledai.tv/online-nova-tv

 

Избери Stream 2

 

гледам от чужбина и върви перфектно, но не е с високо качество

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...