Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Доста добри участници, да не повярва човек но почти всички са ми симпатични.

Ще видим кво ще става.

Иначе Даниел ми е фаворит, след това Мара и Енджи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГОВОРИ BIG BROTHER! 👁️📣

Скъпи Facebook фенове, тази вечер ще бъдат номинирани първите двама Съквартиранти в сезона на любовта! 💘

Кои ще бъдат те? Това ще зависи изцяло от самите ВАС!

Очаквайте следващи инструкции от Big Brother тази вечер точно в 21:00 часа по NOVA. 💣💥

 

Очаквам вместо ''номинация''да е ''имунитет''. На Мегз в кърпа и е вързан.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марче сложи точката на спора с Богданска и Петканов! Кралица!

Сашка и Хранова - ДВЕТЕ ПРИМИ с отделна спалня, браво!

 

Върнете нещата на Марче! :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са циганки, имаха някакъв чужд ген. И са наистина талантливи и свестни на фона на кифльоци като Сузанита. А дано да им потръгне след брадъра.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези две мацки са готини. Имаха приятен кавър на Рейханна, но дотам. Явно наистина Николета и Ники Михайлов ще влизат ноември месец, както се знаеше и от преди седмици.

Надявам се Мария да е по-активна и да не цепи басмата на никого. Мегз е симпатична, не знам защо хората толкова я хейтят, може би най-вече заради бързото говорене и не че не й разбира, ама аз я разбирам перфектно. Момичето е завършило Психология в UK, дизайнер е в БГ и то най-успешния. Дрехите й се продават като топъл хляб и са на достъпна цена за всяко момиче.

Богданска много ме изкефи днес. Личи си, че е над нещата и Петканов въобще не го отразява, готина е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер тъп епизод с още по-смотана мисия. Тоя брояч на секунди ли беше, на целувки ли, не ми е ясно.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка е звездата, очаквам много от нея, иначе повечето са ми доста симпатични, което трудно се постига. Мария разцепи с визитка, всичко си каза "Право куме в очи". :hahaha: Забавен сезон ще е, въпреки всичко половината са далеч от випове. Тази Алекс не я знам, обаче е брутално яка, много ме кефи и ми е топ още от началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тото и Александра пяха Черно на бяло на Боева и Руслан. Когато имаше хубави песни...

И аз това си помислих. :)

А вчера Даниел Петканов запя "Мистерия е любовта..." на Десислава. :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са циганки

Да, не са циганки, а ромки. :1000 (29):

Тя фамилията Димитрови е сенегалска, да :1000 (24):

И за да е по-забавно доведената им майка им е братовчедка, тоест баща им се е оженил за своя племенница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато дъртия с децата, живота и рутината е по-тъп и заядлив от Мегз. За мъж е въз незадоволен и раздразнителен, щом и тръгна да се пъчи на 30 годишна девойка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жива да не бях, Ваня Щерева влезнала в къщата ....

 

Хммм, ясно значи кой печели формата. Само да кажа, че няма никаква разлика между Мара и Енджи Касабие. И двете са маркантилни златотърсачки.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...