Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

А, ясно. Е, Николета нали средата на формата щеше да влиза уж? И някъде бях чела за Сузанита?? Ама явно няма да е.

Каква Сузанита, бе? Кой ще ѝ бърше задника там?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква Сузанита, бе? Кой ще ѝ бърше задника там?

 

1000%20(29).gif Ми и аз се чудех.. ама парите кво ли не правят, ще бутнат на бащата, ще има негово разрешение, ала бала... /макар лично аз не съм и фенка де, даже не мога да я понасям и се радвам за което, че няма да я има/

 

Фаворити са ми Даниел Петканов, Мара, Маргарита Хранова. Интересни и забавни са ми Мегз, Сашка Васева, тоя Цуни ли какъв е и Богданска и диетоложката, но само като са с Петканов заедно и се закачат там нещо. Ще видим по-натам, че доста често с времето нещата се променят :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според коментарите, лайковете и обсъжданията най-харесван от всички е момчето от Скандау.

На второ място е Даниел Петканов, Енджи и след това е Мария. Интересна е и Александра Б., както и Мегз. Мисля че нещага ще се въртят около тези участници. Нормално е и да има изненади от готвача, Ваня, Цуни и т.н, но не мисля, че ще се преврънат в абсолютен топ.

Моята прогноза, макар и да е мноого рано още е:

 

1. Момчето от Скандау

2. Енджи

3. Даниел Петканов

 

Мисля че тези хора ще са в ТОП 3 на финал, но времето ще покаже как ще се развият нещата, просто това е моята прогноза към момента и впечатленията ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година първоначално Жана беше абослютен фаворит и бе изритана на третата седмица.

Даниел Петков има лайкове, но коментарите са негативни.

И аз виждам засега Тото като масов фаворит, но го подкрепят децата дето не гласуват.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година първоначално Жана беше абослютен фаворит и бе изритана на третата седмица.

Даниел Петков има лайкове, но коментарите са негативни.

И аз виждам засега Тото като масов фаворит, но го подкрепят децата дето не гласуват.

 

На мен Жана никога не ми е била фаворит. Не понасям слабите хора и които решават проблемите си с наркотици.

Даниел Петканов има много голям аванс, че е млад, луд, непредсказуем и редовно има предавания по ТВ и интернет (А на бас), отделно че работи в Нова Тв, което само по себе си означава, че малко или много има връзки и няма да го пуснат първия месец. Има интрига и с Алекс, така че, там нещата са интересни за зрителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам приятни моменти от Сашка. Изглежда мила и земна жена, макар и малко сякаш отнесена. Дано се отпусне и да покаже човека Сашка. Мария не би ме изненадала с нищо, освен с някой и друг лаф! За Каканашева моля за цялостен превод и субтитри! Излишни ми идват Дани Милев и Щерева, която всъщност май е станала от леглото в хотела и направо в къщата си влезе по нощницата. Антончо ме дразни още от сега, с всеки приятел, на всеки се слага и за всеки пита - дразнещо е. Ще си пълни списанието с историите им! От готвача очаквам избухвания и скандали - има скандално, агресивно излъчване и прекалено високо самочувствие. Петканов без съмнение ще е интересен с простотията, шегите и може би с цялостното си поведение. Бившата му е видимо достъпно момиче, тя с това че е спала с няколко / не знайно колко / по време на връзката си с Дани ли е станала "Известна"? Това само при нас е възможно. :helpsmilie: Алфредо ще е скучен играч според мен, покрай танцовите му изяви в разни шоа, не ми е изпъквал с нищо интересно. Тото, ще ми бъде интересно да наблюдавам в каква посока ще избере да тръгне. Енджи ме впечатли с красота, добър изказ и това, че е жена държаща на семейството и съпруга си. Дано бъде активна в живота на къщата. Гани, Гани си е Гани - силикон и нищо друго. Цуни ми е напълно непознато момче и като цяло не го виждам да се впише в цялостната картина от толкова популярни и свикнали на всякакви медийни провокации хора. Но ще видим! Роналдо смятам ще бъде интересен играч, интелигентно момче е. Маргито е истинската ВИП участничка там в пълния смисъл на думата. Желая и успех и вярвам, че ще се представи достойно, ще бъде активна, забавна и преди всичко себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам приятни моменти от Сашка. Изглежда мила и земна жена, макар и малко сякаш отнесена. Дано се отпусне и да покаже човека Сашка. Мария не би ме изненадала с нищо, освен с някой и друг лаф! За Каканашева моля за цялостен превод и субтитри! Излишни ми идват Дани Милев и Щерева, която всъщност май е станала от леглото в хотела и направо в къщата си влезе по нощницата. Антовчо ме дразни още от сега, с всеки приятел, на всеки се слага и за всеки пита - дразнещо е. Ще си пълни списанието с историите им! От готвача очаквам избухвания и скандали - има скандално, агресивно излъчване и прекалено високо самочувствие. Петканов без съмнение ще е интересен с простотията, шегите и може би с цялостното си поведение. Бившата му е видимо достъпно момиче, тя с това че е спала с няколко / не знайно колко / по време на връзката си с Дани ли е станала "Известна"? Това само при нас е възможно. :helpsmilie: Алфредо ще е скучен играч според мен, покрай танцовите му изяви в разни шоу не ми е изпъквал с нищо интересно. Тото, ще ми бъде интересно да наблюдавам в каква посока ще избере да тръгне. Енджи ме впечатли с красота, добър изказ и това, че е жена държаща на семейството и съпруга си. Дано бъде активна в живота на къщата. Гани, Гани си е Гани - силикон и нищо друго. Цуни ми е напълно непознато момче и като цяло не го виждат да се впише в цялостната картина от толкова популярни и свикнали на всякакви медийни провокации хора. Но ще видим! Роналдо смятам ще бъде интересен играч, интелигентно момче е. Маргито е истинската ВИП участничка там в пълния смисъл на думата. Желая и успех и вярвам, че ще се представи достойно, ще бъде активна, забавна и преди всичко себе си.

 

Благодарим ти за коментара, Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня е супер пичка. Сашка карикатура, нямаше ли стилист... и тая дантела на една кука най-добре никога да не я слага по тялото си. :1000 (29):

Именно. Осоебно ми е интересно Тупарев как е преглътнал коментара за малката му пишка от преди години ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво да очаквам от участниците. Липсват ми определени типажи като че ли, което прави кастът твърде еднороден и скучноват. Няма например някой остър ум като Патрашкова, Колтуклиева, Миглена Ангелова или Мира Радева да речем. На пръв поглед липсват и такива като Луна или Кичка Бодурова, които са яко "над нещата" и не се съобразяват с нищо и с никого. На Маргарита Хранова мисля, че ще й е скучно сама и няма да се разгърне, трябваше още някой от нейната генерация да вкарат. Липсват и актьори, но с последните им "попадения" като Бахаров, Гъмов и Шинова, май е по-добре че няма.

 

Този Тото е видимо фаворит за момента, защото децата явно му се кефят много, а и като цяло в БГ вървят такива "лоши момчета". Аз за сефте го чувам и виждам. Знам че имат песен с Алисия и дотам. След силното представяне на Емануела миналата година, чалгата ще е яко хейтвана в този сезон ми се струва, главно заради Марче, която явно е дружка и с друга "масова любимка" - Мегз. Дано Сашка се отпусне по-нататък, че засега е абсолютен пън, в нея ми е една от надеждите за нещо по-така.

 

На мен лично ми е интересно как ще се развият само няколко от образите - Сашка, Хранова, Енджи, Ваня Щерева и донякъде Петканов и Тото. Останалите ми идват леко предсказуеми. Особено Алфредо, Антон Стефанов, Дани Милев, Джулиана Гани. Като цяло не съм особено очарован от каста, дано ме опровергаят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не ги постват в YT в ВБОКСА не ми се свалят всички, свалих профила на Марче, ами нажалост не е толкова яка колко се приказва но добре изглежда профила и'. Интересно е да видим дали Мария ще се прикаже по-добре от Eмануела/Преслава или по-лошо и от Рени. Дано е интересно. :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка карикатура, нямаше ли стилист... и тая дантела на една кука най-добре никога да не я слага по тялото си. :1000 (29):

 

Пич, Сашка беше с тоя тоалет на Пирин Фолк Сандански 2017-та година, явно много си го тачи това ретро булчинско ансамбълче.

 

Може би съм имал по-големи очаквания, или някакви професионални изкривявания, които ми повлияват, но... кастът е супер слаб, еднотипен. Някой беше споменал липсата на интелектуалец (ала Патрашкова/Радева), вероятно Тончо са го гласяли за такъв. А той е такъв мазняр. Обясняваше години наред, че никога не би влязал в къщата, но бам... срещу 2000 лева се намъкна вътре.

Само курвентии братче са ги събрали, най-големите бръмчалки, пълен ад. А малкото мъже, които са ги вкарали са толкова нафталинени и еректилнодисфункциониращи, че не знам каква любов, какъв секс ще има. Май за първи път няма отявлен представител на гей общността. Няма и специален гост от световен ранг. Аз съм на мнението, че е по-добре да убедиш и купиш десет популярни личности и внимателно да си разиграеш картите по сценария, от колкото някакъв треторазрядна групировка от двайсетина миндили и да се карат там, да правят каквото си искат и ако се върже нещо - супер.

 

Какви випаджии са тоя Тото, Лудия репортер, Гани, Мани, Готвачи и гъзотресачи (Алфредо)?!

 

Енджито ми е фаворит. За съжаление, нито Сашка, нито Мара ще се покажат такива, каквито искаме да ги видим. Сашка ще е обрана и смирена, каквато си е в действителност, а Мара нарочно ще се прави на висока класа, каквато никога не е била и няма да бъде!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм го гледала, но като виждам каста, 90% са ми непознати. Някави мидили и простаци. Не може това да са ви виповете. Баси държавата (без извинение)...

Тото е единственият, който ме кефи. Дани Златков също ми се струва много свястен и възпитан мъж. Жените са дъно без Марги Хранова и Ваня Щерева.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

защо обиждаш поп фолк певицата мутро аз я уважавам я покрепям моята певица а не да я обиждате и да викате миндил е майка ти путката долна тя правеше дуети с песента азис след това правеше песента с марая дъщеря и мн сте умни да пишете поредните злобни коментари за да плювате мария си е страхотна мария ако четеш моя коментар аз те покрепям за всичко дано да участваш вип брадър 2017 година браво че влезе в къщата с колешката ти сашка васева обичам те мария с дъщеря ти сте неверятни и красиви хубави

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...