Jump to content

VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Засега напълно се оправдават очакванията ми за супер скучен каст. Самата тема "любов" също допринася доста. Ще гледаме явно такива идиотски мисийки и ще слушаме за ордени на сърцето и т.н. лиготии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Петканов публично заяви, че е изневерявал на Алекс по време на връзката им. Пък после ще вини защо тя ходила по чужди мъже по екскурзии и т.н. айде, моля ви се. Заблуди малоумните и настрои всички срещу момичето. Изключително тъпи неща каза за връзките, за любовта, изневерята. Тоя изобщо не е с всичкия си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даниел Петканов публично заяви, че е изневерявал на Алекс по време на връзката им. Пък после ще вини защо тя ходила по чужди мъже по екскурзии и т.н. айде, моля ви се. Заблуди малоумните и настрои всички срещу момичето. Изключително тъпи неща каза за връзките, за любовта, изневерята. Тоя изобщо не е с всичкия си.

Хем тъп, хем комплексар - събрани заедно му се отразяват зле. Един зрял мъж никога няма да направи подобен скандал тип тинейджърка в 8-ми клас.

Имаше една приказка "каквото си посееш това ще пожънеш". Е, или трябва да си прост, или невменяем да очакваш човека до теб да ти прощава изневерите и всичко да е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей ли си?

 

1000%20(29).gif Ама аз не искам да си ходи.. ама знам ли..... Сашка Васева май и се кефят хората... Тея близначки... и те май младите.. Докато Мара, квото и да си говорим е една от най-одумваните и недолюбвани чалгаджийки. Надявам се да греша де, щото съм и фенка и искам да е повече там. Дано нямат и някаква уговорка да влезе за малко и да излезе бързо, бързо.. Просто като гледам коментарите си правя някакви изводи

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif Ама аз не искам да си ходи.. ама знам ли..... Сашка Васева май и се кефят хората... Тея близначки... и те май младите.. Докато Мара, квото и да си говорим е една от най-одумваните и недолюбвани чалгаджийки. Надявам се да греша де, щото съм и фенка и искам да е повече там. Дано нямат и някаква уговорка да влезе за малко и да излезе бързо, бързо.. Просто като гледам коментарите си правя някакви изводи

 

Мария е получила чисти 200 хиляди от предаването и са й правили предложения над 3 пъти, откакто го има предаването. Абсурд да я изгонят.

Още има да разказва за проваленият си брак и да обяви новата си любов. Няма да я пуснат толкова лесно. Имам чувството, че Мария ще свие перките на Алекс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми дано е така.. То и Памела прибра 200 000 за 1 вечер /в смисъл, че парите може да са много, но да им стигне за рейтинга за няколко дни/.

Между другото Марчето много ми харесва за сега. Една усмихната, играе в игрите, не че са и били много де :D Само където за дрехите се беше притеснила, ама нормално поне за мен. Първо кой знае на каква стойност са и друго, сигурно си е направила и тя разчет като Мегз, кой ден с какво да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От мъжете засега най-добро впечатление ми направи Даниел Златков. Не го знам от преди, но аргументите му кой да бъде номиниран бяха най-адекватни.

Тото показа абсолютно неадекватно поведение. Първо каза за Мегз, после като чу мнението на Алекс и веднага си смени мнението. Общо взето й позволиха да се наложи мнението и тези на Енджи-Даниел, никой не ги отрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че се броят за един участник, като тризначките

 

Че тризначките бяха отделно. Точно за това имаха и голям шанс да спечелят. Или се бъркам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме притеснява перуката на Мегз. Тази нощ нека всички се помолим и дано няма проблеми с нея.

21761795_1684745468203544_8674588804103133351_n.jpg

 

Фризьорът на Мегз.

Явно вече се чудят по какъв начин да направят скандал, че нещо да има да ни покажат. Доста жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че те двете не бяха ли дружки?

 

Вероятно е заради терариума и рейтинга, кой да знае...

 

Интересно как великия фризьор не е написал цял ден нищо по въпроса, а като казаха в ефир, че не е искал да влезе в къщата, веднага почна да се обяснява :mf_surrender: А и тя 300 пъти каза, че иска да излезе от къщата да й махнат кечето, а не да го правят вътре. Очаквам довечера да снимат всяка стъпка от премахването и да видим как изглежда омацана с С200 :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...