Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Това се очертава да е най-тъпия Брадър въобще. Това в къщата е просто сбиртък. Рано и е на Мара да си ходи. Не е показала и 10% от глупостта и арогантността си. Сигурен съм, че болните мозъци сред сценаристите могат да изкарат най-добрата истерия от Марче. Само трябва да и каже някой от участниците същото, което Евгени Минчев подхвърли на Кали и готово. Иначе, Дани Златков засега изглежда супер, за прост футболист и стои супер до най-добрата мадама във формата - Богданска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер Мария ще поведе истинска война срещу Александра. Чаровното миньонче открито ще заяви, че е искала да бъде приятел с всички в Къщата, но сега всеки ще получи отношението, което сам е заслужил.

ПРОДЪЛЖЕНИЕТО ОЧАКВАЙТЕ ТАЗИ ВЕЧЕР В 21.00 ЧАСА ПО NOVA!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара може да е всякаква, но в къщата се държеше добре с всеки, беше освободена, усмихната и комуникативна. Богданска я нападна напълно неоснователно, само и само да не изгонят единствената й дружка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария много мълчи и се скатава...гласа и не се чува. Изобщо не й отива такова поведение. Дано се отприщи скоро и да смаже.

 

Просто не иска да излезе с лошо от това предаване. Мисля че нейната стратетия е да запази докрай някакво хладнокръвие, да е над нещата, да бъде усмихната и разбираща се с всички останали. Иска да излезе като позитивен играч, а не мразен, както беше Ирини, Рени, дует Ритон и .т.н.

 

Казусът Мария-Александра, в този случай съм на страната на Марчето. Тя по природа не е много умна и не смятам, че е имало някакъв лош намек. Дори да го е казала, едва ли е вложила нещо лошо. Тя самата призна, когато бяха на масата, че не е наясно какво се е случило и коя е тая Богданска и за какво се бори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Номинацията на Сашка беше твърде предвидима- чак дразнещо предвидма. Такива по-колоритни като нея, Луна, Джорджано и т.н. винаги са на прицел в началото. Дори и да са кротки като Сашето, хората в къщата виждат потенциал да се обединят срещу тях и да ги номинират, но после като въпросните съквартиранти излязат започва истинският смях, като другите тръгнат да показват и своите същности и да се разкъсват и помежду си.

Номинацията на Мария, от друга страна, беше изненадваща. Как пък за толкова кратко време Александра я видя точно пък нея като двулична при положение, че в първите дни на практика почти всички в такива предавания са двулични и се правят на такива, каквито не са. Това или е сценарии, или Алекс ревнува- да се чуди човек защо, все едно Мара би се хванала с не много богат репортер, вместо с поредния милионер. :1000 (29):

Номинацията на близначките пък беше комична- едва влезли само в двора на къщата и вече номинирани. :roll1: Според мен тя ще отлетят, очертават се като най-безинтересни на публиката, въпреки че на мен са ми симпатични. Но до титаните Сашка и Мария са незабележими- все пак явно постигнаха тази част от мисията си. :D

Мегз изкърти, още по-голяма любимка ми е вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...