Jump to content



VIP Brother 2017


Препоръчани коментари

Каканашева е пълна лигла и не пропуска риалити, в което да не се сваля с някой.

 

Имали рани, ми кой та кара да влизаш с перука, ма? :be:

Кондюша, подкрепяй кралицата Марчелис.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария мачка, говори и се държи като Ваня Червенкова! Мегз много взе да ме дразни и мен, само нея и Петканов показват.

 

Изумен съм, но има за първи път толкова много положителни коментари за Марчелис. Това никога не е било.

 

Ивайло Козарев Браво на Мария страхотен човек нито е прехвалена нито е надута браво. Тя е живала и с малко и с много 17 години певица и успял човек имах друга представа за нея но в къщата е друга дори ходи без грим и не говори само за пари и дрехи и колко фризиора има съобразява се с всички дори каза че ще мие и чиний евала нека и завиждат замен тя е истински вип!

 

Плачете!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара много ѝ сА иска да е умна, да говори издържано и акуратно, с точните и нетрадиционни думички, но накрая излиза една изкуствена безсмислица.
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара много ѝ сА иска да е умна, да говори издържано и акуратно, с точните и нетрадиционни думички, но накрая излиза една изкуствена безсмислица.

 

Според мен обаче й се получава. Узряла е и не е същата простачка като преди 10-15 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара много ѝ сА иска да е умна, да говори издържано и акуратно, с точните и нетрадиционни думички, но накрая излиза една изкуствена безсмислица.

 

Точно така. Не знам какво и припадате тука на Мара, била мачкала... Какво да и отговори Богданска? Тя каквото е имала да каже го е казала в изповедалнята. А Мара понеже е злобно насекомо и със супер голямо самочувствие реши по селски начин да се опита да унижи Богданска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара много ѝ сА иска да е умна, да говори издържано и акуратно, с точните и нетрадиционни думички, но накрая излиза една изкуствена безсмислица.

 

Аре, разкарай се бе. Бахти наглия тип дето си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мара много ѝ сА иска да е умна, да говори издържано и акуратно, с точните и нетрадиционни думички, но накрая излиза една изкуствена безсмислица.

 

Баш! Егати прехваленото парвеню!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така. Не знам какво и припадате тука на Мара, била мачкала... Какво да и отговори Богданска? Тя каквото е имала да каже го е казала в изповедалнята. А Мара понеже е злобно насекомо и със супер голямо самочувствие реши по селски начин да се опита да унижи Богданска.

 

То пък Богданска, щото изкара аргумента на века. Каза ми "Донеси еди какво си на твоя Дани". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така. Не знам какво и припадате тука на Мара, била мачкала... Какво да и отговори Богданска? Тя каквото е имала да каже го е казала в изповедалнята. А Мара понеже е злобно насекомо и със супер голямо самочувствие реши по селски начин да се опита да унижи Богданска.

В кръвта ѝ е от времето на "Сигнално жълто", бодигардовете и "елементарниците". Така се решават проблемите, не с аргументи, а със селяшки скандал.

Богданска е над нивото ѝ и се видя, че не падна до нейното, защото и тя можеше да направи скандал отвън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nikolay Dinkow Евала! Показа, че зад образа, на както я наричате "Проста чалгарка" стои една здраво-мислеща жена. Очаквах от мария капризи по цял ден, но тя показва напълно различно поведение от това, което може би всички сме очаквали. След Емануела, сега е време и Мария да докаже, че "чалгарките" имат ум - За разлика от хора, като Ваня Щерева, която заявяваше че мразеше чалгата, а сега се мазни на Мария. Давай, Марче!💗

 

Ивайло Козарев Мария е права как можа Богданова да си помисли,че Мария иска да е с него той не и е нито на стандарта нито на обноските! А уж Богданова нея интересувала за Дани пък ревнува от Мария. Мария трябва да не разговаря с дами които неса и на нивото . Богданова двулична и завистлива! Мария е здраво стъпила на земята и неи отива да се занимава с неориантирани момичета

 

Антония Запрянова На Мария разбира се! Аргумента на Алекс не беше реален а плод на ревноста и към Дани. Мария много истински, като зрял човек си поговори с нея. Евала разби това, че я смятаха за проста чалгарка. :)

 

Daniel Iliev Леле, Марчето я закова. Алексче има много да тича, останах учуден като цяло от липсата на каквато и да е реакция от нейна страна, при положение, че на номинациите беше доста разговорлива. Тука неприязъността е вече очевидна, ще очаквам какво ще е развитието😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента повечето коментари за Сашка и Мария са положителни- изненадващо!

Мария скандализира! Все още ми е чудно как може Александра да си мисли, че тя би сваляла Дани, за да я дразни... :roll1: Сама си изпроси Марчето да се надигне.

Изказването за колата на Мегз беше голям хит. :roll1: А протестът на самата Мегз в изповедалнята явно все пак е постигнал резултат. :D Ако настоящата коса й е истинската, да си остане с нея, много по-добре е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя Тото колко е смешен и безхарактерен обаче. :1000 (29): Футболистчето също накрая се огъна под натиска на Александра, егати мъжете - слаби и безгласни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...