Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

когато Галена е по-яка и от световна звезда!

Галена може да се мери единствено с турската Петек Динчьоз, на която за пореден път ми прилича в последната си фотосесия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Емилия? Не, тя е друга планета. При нея пикантериите са някак изнасилена работа. Не е като тия от зодия Рак, които са побеснели за награди и смешно позиране с тях. Никога не се е бутала дори, но имаше силни периоди. 2007-ма бе много здрава за нея. На турнето също бе добре. Но тя няма онази харизма, която да грабва веднага. Не е и тип "секс-стръвница", каквато искат да са 99% от колежките и. Нейният стил и сценично поведение не предполагат гонене на някакво сериозно признание като награди, но към днешна дата това се вижда, че се оказа бутафория. От нейна гледна точка, направо е смешно как си скубеха косите за неща, които днес нямат значима стойност. Емилия имаше един проблем преди много години и това бе първият и мъж (митничарят), който го уволниха за корупция и се залепи за нея като ваденка. Ама кариера с такъв навлек няма как да се прави и резонно го разкара. Иначе много влюбена беше, докато вървеше пачката при него на "Капитана". Не знам как я оплете Коко Динев, но тя му е била гадже далеч преди Анелия въобще да го познава. Най-комичното при тях с Анелия беше на едно турне... когато там беше бременна в 4-5 месец. Влизат в някакви шатри да ги гримират, на първия концерт и си говорят. Нахлува Анелия афектирана от очевидната бременност на Емка от Коко и като я видяла, си хванала носа и казала на висок глас:

 

- Извинявайте колежки, тук не ви ли мирише на курви?

 

Всичко спира да работи, извръща глава и някъде в края на шатрата се провиква Камелия:

 

- Коя от всичките тук имаш предвид Ани? :1000 (29):

Ахахаха, Камелия е смазала като психо!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 милиона за месец и половина. Бива като за сезонно хитче, до няколко месеца може и да е настигнала Отново се родих. И все пак Десислава може много повече. Дано като се завърне след раждането да се засили отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

когато Галена е по-яка и от световна звезда!

Само във въображението ви Галена е по-яка от някоя продавачка на бельо в квартал Илиянци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я да видим кой си спомня тази импровизирана ТВ версия на "Фолкмаратон" на тази песен на Десислава? :)

Лично аз имам само някакъв смътен спомен. Явно е излъчена само в самото предаване...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия е награбила Маргарита Лозанова и е направила чутовен скандал, че била писала някаква миниатюрна софт критика в "Нов фолк" за нея. Смехът обаче остава... :1000 (19):

А не беше ли Кама тази, която с години бойкотираше Нов Фолк заради оценка 4 на потресаващото ѝ изпълнение на Златния мустанг?

 

Видинският си измисля истории, за да е интересен.

Не е измислица. Това го помня от доста време. И да, било е в НДК, не на турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А не беше ли Кама тази, която с години бойкотираше Нов Фолк заради оценка 4 на потресаващото ѝ изпълнение на Златния мустанг?

Не е измислица. Това го помня от доста време. И да, било е в НДК, не на турне.

 

Откъде го помниш? И защо Фокса не помни къде се е случило?

 

Издиша историята някак.

 

Това, че звучи логично за Ана, не значи, че се е случило.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен е толкова хубава и беше голям хит. Клипът е уникален за онова време. При наличието на клипове като него и "Слушай ме, любов" на Вера през 2004 да дадат изпросена награда за "Твоят град" на Отварачката...

И Есил колко е била пренебрегвана, а какви парчета има... Скапана фирма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле 30-ти Юли наближава...кога станаха 18 години.. :( Миналият ден, като разбрах за румънската певица Denisa Raducu, че е починала и излъчваха по румънската телевизия и се сетих за моментът на Румяна, когато всички телевизии говориха само за нея..

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

През 2004, Райна колко хитачки направи.. Дори и тази балада се забеляза тогава, а да не говорим за останалите тотални хитове. :Vishenka_05: Дано скоро си пусне и лятното парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих кратко проучване за Филип Плейн. Ето какво установих за него:

 

Все още е прохождащ дизайнер. Няма големи постижения. Мненията за дрехите му са противоречиви. Повечето хора казват че са грозни и кичозни. В САЩ е никой. На онова модно ревю, което Галена показа в Боса са участвали предимно залязли знаменитости от миналото десетилетие като Ейкън и Парис Хилтън. Бивши служители в модната му компания разкриват че условията за работа там са ужасни, липсва всякаква организация и че самият Плейн е пълен психар. Интересно ми е защо лидерката ви и другите чалгарки го боготворят. Сигурно им прави остъпки. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе това сигурно е било на някои от концертите на Планета или наградите, щото Иванчо е роден през май :D

 

Който е чел внимателно поста ми по-горе и е с минимално ниво на интелигентност би трябвало да забележи, че не претендирам за абсолютна достоверност, със словосъчетание като... май беше някъде тогава, а говоря за някакъв приблизителен период, в началото на някакво турне, което видно не ми се занимава да търся....

 

..... беше на едно турне... когато там беше бременна.....

 

Разбира се, мога да проверя в детайли и да съм максимално точен, но моят фен Мелето (Недко от Павликени) опитва за пореден път супер неуспешно да се усъмнява в думите ми, защото няма свои такива. Той не е изцяло завършен глупак, защото притежава поне минимална доза съобразителност, за да се досети, че аз няма как да съм бил в шатрата на Пайнер и да присъствам на разговора. В тази връзка, винаги се кефя, когато бърза да се усъмни във всичко което пиша, когато разказвам такива истории, защото прекрасно знае, кой очевидец ми ги е разказвал. :whistling:

 

В тази връзка, за да не отговорям специално на него, за последвалите му постове по темата, в която никога не е бил компетентен да спомена само, че общо взето няма никакво значение дали Емилия е била бременна в шатрата на Пайнер или вече е станала млада майка, която е тръгнала на турне 2-3 месеца след като е родила. За по-пометливите можем да дадем за пример изявата и на концерта на Пайнер в "Армеец арена" веднага след раждането на второто и дете, когато бе бурно освиркана от критиката за това, че се е явила прекалено борзо след раждането си на сцена в неадекватно облекло, с което стана и мишена на "жълтата" критика.

 

 

Меле теб коя ти е любима певица ? :D

 

Той няма любима певица, а любим певец - foxy_vd. :1000 (19): Аз съм единствената причина, за неговото присъствие тук и не се гордея с това.

 

 

А не беше ли Кама тази, която с години бойкотираше Нов Фолк заради оценка 4 на потресаващото ѝ изпълнение на Златния мустанг?

Не е измислица. Това го помня от доста време. И да, било е в НДК, не на турне.

 

Оценката бе 3, след като другите бяха дали 5 и 6. При оценка 4 щяха да са равни и Председателят на журито да реши, а той не бе Маргарита Лозанова. Целта на Маргото естествено бе да може Глория, да спечели без репешаж и без да се налага някой друг да решава без нея, а още от първия път да е Глория....

 

Изпълнението не е потресаващо, а доста добро. Камелия спечели 3 награди на този фестивал, като нейна бе най-важната -"Наградата на публиката". А нея спечели, защото в "Двореца на културата и спорта" във Варна тогава на всеки стол, където сяда зрител имаше листче, на което всеки закупил билет и седнал на своето столче можеше да подреди фаворитите си и да предаде на организаторите своят истински резултат, написан собственоръчно. И това е резултат, който никакви интернет магии, купени трафици, спонсорирани клипове и подплатени финансови редзултати, не можеха да се манипулират, за разлика от вота на журито, където Маргарита Лозанова покорно се новеде до земята, пред своята кралица Глория. Колко ли трябва да си нагъл и заблуден, на мястото на Маргото, да гледеш как 5000-та зала избухва, на най-големият хит в онзи момент "Къде си ти", да видиш как екзалтираната публика послеща абсолютният си фаворит Камелия и ти да се унижиш да сложиш оценка 3 само и само, да подчертаеш своето поклоничество към кралицата-майка?

 

За Емилия го знаеш от мен, разбира се. Не е на концерт в НДК, а на турне. Защото докато не роди първото си дете, Емилия упорито не казваше нищо за бащата. Така и огромното его на Анелия нямаше как да бъде уязвено, че детето на Емка е от настоящият и мъж Коко Динев, с който нямаха развод. Целият сеир стана след като Емилия роди и обяви кой е бащата. Първата им среща след раждането бе на лятното турне, за чиято шатра разказах. Това е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...