Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

За Емилия го знаеш от мен, разбира се. Не е на концерт в НДК, а на турне. Защото докато не роди първото си дете, Емилия упорито не казваше нищо за бащата. Така и огромното его на Анелия нямаше как да бъде уязвено, че детето на Емка е от настоящият и мъж Коко Динев, с който нямаха развод. Целият сеир стана след като Емилия роди и обяви кой е бащата. Първата им среща след раждането бе на лятното турне, за чиято шатра разказах. Това е....

 

Емилия доста преди да роди си обяви от кого е бебето. Беше гост в "Горещо" и тогава с Венета Райкова бяха доста гъсти. След това тя бе и първата, която показа бебето.

Колкото до самото дете, то е родено май 2008 ... следва да е правено август 2007 (или там някъде), когато турнето беше към края си. На Емилия няма как да й е личало, може да бе е знаела изобщо ... следователно и Анелия няма как да е знаела и да го е казала тогава това нещо (или поне по този повод).

Освен това няма как да е и на следващото турне, което беше 2008 (два месеца след раждането), защото Емилия на участва изобщо на него. Тя за върна на сцената чак ноември за концерта в НДК. (по една случайност, облечена отново потресаващо с боди, както и след второто раждане).

В тази връзка, някак си не върви чак на турнето през 2009 Анелия да е казало такова нещо за Емилия след като тя бе родила преди повече от година.

 

Теорията ти може и да е вярна до някъде, но в никакъв случай тези думи не са по повод бременността на Емилия. Доколкото е известно Емилия имаше здравословни проблеми на турнето 2007 и точно тогава Анка й въртеше мръсните номера, което допълнително беше влошило и състоянието й и в последствие тя имаше нелека бременност. Чак по-късно в един брой на "Нов фолк" Емилия благодари лично на Камелия за подкрепата на това турне 2007 и помощта, която й е оказвала, индиректно намеквайки точно за тези събития и номера от Анелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сложиха възрастово ограничение на "Нощта гърми" заради зърната на Лорена.

:roll1: :roll1: :roll1:

Може би заради зърната на Галинчо, които искам да излижа. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

RENI (OFFICIAL)

1 час ·

Скъпи мои, реших да направя морско видео на някоя от неклипираните си песни. Мисля, че изборът трябва да бъде направен от Вас, а песните, на които съм се спряла са НЯМА КАК, УМОРИХ СЕ и НЯМА ВЕЧЕ ...

Очаквам с нетърпение коментарите Ви! :) :* ;)

 

Според мен не трябваше да се ограничава с тези 3 песни, по - добре някоя от по - новите, като "Нека няма край" - бърза и лятна. Добра идея е според мен и да избере "Summer in Bulgaria", която изтече в суров вариант - хем ще отива на "морксата" тематика на клипа, хем на сезона и настроението ни, хем ще "завърши" и "популяризира" проекта, все пак няма да се излъчва по телевизията, а в интернет. Не трябваше и да се ограничава с "морско видео", защото на въпросните песни няма отива. Виж, да ги беше направила в нови аранжименти - да, но "Няма как" от къде и хрумна.. Другите две са доста добри, но има и много други, които хората биха искали. И все пак това е даване на нов живот на песен, която е имала потенциал да стане повече от това, което е постигнала - останала леко в сянка, заради други песни. Да видим какво ще измисли :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

12-та седмица в Топ 3!!!! "Пада звезда" - хита на годинаата!

 

Ако беше на Галена песента 12 седмици в топ 3 официално тук Галенините индивиди щяха даго изкарат песен на десетилетието!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре е класацията и тази седмица. Хита на лятото изглежда в момента си е при Азис, в това не се и съмнявах, макар да не ми е от най-слушаните песни на мен, гърми отвсякъде.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добре е класацията и тази седмица. Хита на лятото изглежда в момента си е при Азис, в това не се и съмнявах, макар да не ми е от най-слушаните песни на мен, гърми отвсякъде.

 

Има резон, но поне от това, което чух снощи преди и след Кама, най-харесваните песни, са "Пада звезда", "Мотел", "Дразни ме" и без конкуренция "Моро му". Надявам се в този прекрасен ден днес, да няма умни глави, които да продължават да ми пишат тук мечтите си, за хитове от техните фаворитки и да ми говорят за някакво друго статукво в чалгата и в клубовете. Не е полезно за тях, че ще станат смешни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако беше на Галена песента 12 седмици в топ 3 официално тук Галенините индивиди щяха даго изкарат песен на десетилетието!

Не разбрахте ли че на Галена е заради заглавието на песента!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...