Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И ще изтрият клип с близо 300 000?!

Без коментар

 

В случая този, който изразява мнение си ти. Аз само повторих думи на самата Райна. :Vishenka_05:

Хахаахахахахахаажахахахаххахахахахахаахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, признаваш си, че Цветин ти е разказал случката?

 

Ами той може да ти разказва всичко, каквото пожелае. Думите му (ти) няма да станат истина.

Аз отдавна не те имам за източник на достоверна информация.

 

Каквото съм казал в тези форуми, всичко се е случило на 100%. Никога не си вкарвам таралеж в гащите, като говоря измишльотини. Затова такива като теб над 10 години подскачат около моите постове и крещят като побъркани, че не е вярно, но не разказват вярното, никога. И това може да се провери винаги....

 

Пример: На лятно турне`2006 във Видин, когато бях охрана на репетициите (че засегна темата на предните страници) и казах, за кебапчетата на Ивана. Да, апетитът за тях дойде от това, че Ивана най-демонстративно, слизайки от сцената, хвърли микрофона си на Кама (която си лафеше в този момент с Люси Иларионов) и я призова, да покажела на Ленко Драганов, че личният мегастарен микрофон е дефектен, след като човека 2 пъти и спря пробата, за да и каже, че пее фалшиво и проблемът на е в техниката и в него зад пулта. Апетитът "мегазвезден" бе предизвикан от ужасът и, че "чипровската" го взе и си изкара целия микс на живо, с нейния микрофон. Тогава Ивана разбра, че с доминацията и е свършено. А идеята на Ванча бе, да подиграе чипровската и накацалите по оградите на бекстейджа останали колежки. Тогава, в адската следобедна жега на стадиона във Видин, някъде по това време на годината, в края на юли или началото на август дойде края, на "мегастарната" доминация, а не на стадиона във Враца, на лятно турне`2007, когато всичко живо се изнасяше, след Преслава въпреки целия катун с какви ли не хора, които Ивана бе изкарала на сцената, за да направят някакво впечатление вместо нея.

 

Който и да ми снася, каквото и да ми снася, той го снася на мен, а не на теб. Запомни това и спри да ме имитираш и пунтираш. Закъснял си някъде около 10 години. Защото моите писания в нета бяха забелязани и хора от бизнеса се свързаха с мен, но никога не го направиха с теб. Истинските звезди не търсят ментетата и клонингите в чалгарските форуми, а неподправените оригинали, какъвто е моя милост. Ей това не можа да преживееш 10 години Недко. Не си мисли, че не го знам... :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана от 2015 не е пускала песен. ;/

 

Гергана! Да кажем и за нея нещо, което ще бъде като фистинг за едни безумно триумфиращи "кралски" поданици, "десови" такива и още доста хейтърчета с неустановени пристрастия. Същите си счупиха пръстите едно време в първия форум на ТВ Планета, да пишат ли пишат след едни награди на Пайнер, през февруари 2004 година, че Камелия се побърквала от мъка, че Пайнера я бил заменил с Гергана и с "чипровската" било свършено. Колко силно мечтаеха същите, "чипровската" гордост да я няма, за да се изчистят из корен всички спомени за нея. Комплексите от очевидното са страшни. Особено когато видиш вършеещо русо торнадо и знаеш, че всички се побъркват когато е на сцена.... и на кориците, на списанията. Тогава същата "чипровска" невеста каза, че Гергана е само един красив фоерверк, който е само за кратко и след него не следва нищо. Защо ли не ги разпорвам същите днес, за напъните им преди 10-тина години? Ами очевидно е, смешни са!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана! Да кажем и за нея нещо, което ще бъде като фистинг за едни безумно триумфиращи "кралски" поданици, "десови" такива и още доста хейтърчета с неустановени пристрастия. Същите си счупиха пръстите едно време в първия форум на ТВ Планета, да пишат ли пишат след едни награди на Пайнер, през февруари 2004 година, че Камелия се побърквала от мъка, че Пайнера я бил заменил с Гергана и с "чипровската" било свършено. Колко силно мечтаеха същите, "чипровската" гордост да я няма, за да се изчистят из корен всички спомени за нея. Комплексите от очевидното са страшни. Особено когато видиш вършеещо русо торнадо и знаеш, че всички се побъркват когато е на сцена.... и на кориците, на списанията. Тогава същата "чипровска" невеста каза, че Гергана е само един красив фоерверк, който е само за кратко и след него не следва нищо. Защо ли не ги разпорвам същите днес, за напъните им преди 10-тина години? Ами очевидно е, смешни са!

Гергана, колкото и да я уважавам и харесвам, няма успехите на Камелия. А защо Гергана беше също отрязана от турне 08, заедно с Ивана, как се случи нейният спад, можеш ли да споделиш? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 1 месец е държавният изпит на Гергана, сега сигурно заляга над учебниците, не мисли за чалга :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана, колкото и да я уважавам и харесвам, няма успехите на Камелия. А защо Гергана беше също отрязана от турне 08, заедно с Ивана, как се случи нейният спад, можеш ли да споделиш? :3fdb8960598fa63e:

 

Гергана винаги е била лимитиран изпълнител. Нейното появяване бе в резултат на един мерак на Митко Пайнера, да има клонинг на Памела Андерсън във фирмата си. Тогава "Спасители на плажа" бе култ в България и по света, а Памела Андерсън бе най-горещата мадама на тази планета. И понеже системата на Пайнер е проста.... да се представят като чалга-певици клонинги на всякакви световни и балкански звезди, той дал на Панчо Запрянов една снимка на Памела от сериала, където била с кожени панталони и вързана на кръста бяла ризка и хоп.... Панчо му представил Гергана. Намериха и хубава песен за дебют, скромен имиджов клип и за една нощ имахме сензация, а след месец децата я брояха за "Певица на годината". Успехът бе грандиозен с някъде около 0 (нула) лева инвестиции. Силни бяха и следващите и песни, а децата масово бяха полудели по един клип с някакво розово костюмче. Тя бе модерна, красива, харизматична и да ви кажа, като се махнат Кама и Глория, най-вече заради опита и хитовете, Гергана получи най-добър прием, на първото турне през 2004 година. Сред децата до 18-20 бе тотален хегемон, на което и утвърдени звезди можеха да завидят. Но, за 2 години стана ясно, че е до там. Тя нито има сценично присъствие, нито опит от кръчмите и клубовете, нито нищо. Не можа да се разчупи от тинейджърският си имидж и дори когато облече бална рокля изглеждаше неприемливо, защото не си я представяха в такава светлина. Общо взето 100% сполучлива "чипровска" прогноза, но тогава никой не смяташе това за възможно и резонно плюеха Кама. Самата Гергана пък реши на втората година да кешира звездоманията, като стана метреса на Румен Гайтански - Вълка. Онзи пенсионер с "Бугати Вейрон", за 1 милион евра, който в този момент някъде имаше дете от Мис България`2001 Ивайла Бакалова. Смятай какво е било чалгата тогава, щом Вълка зарязва почти актуалната на 2-3 години Мис България, заради нова чалгарка....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е мой.

Много скоро ще бъде само в MasterMusic

Съмнява ме. Валерия сама каза, че позволява да се качва навсякъде. Тя иска да се популяризира. Надали ще махнат другите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото съм казал в тези форуми, всичко се е случило на 100%. Никога не си вкарвам таралеж в гащите, като говоря измишльотини. Затова такива като теб над 10 години подскачат около моите постове и крещят като побъркани, че не е вярно, но не разказват вярното, никога. И това може да се провери винаги....

 

Пример: На лятно турне`2006 във Видин, когато бях охрана на репетициите (че засегна темата на предните страници) и казах, за кебапчетата на Ивана. Да, апетитът за тях дойде от това, че Ивана най-демонстративно, слизайки от сцената, хвърли микрофона си на Кама (която си лафеше в този момент с Люси Иларионов) и я призова, да покажела на Ленко Драганов, че личният мегастарен микрофон е дефектен, след като човека 2 пъти и спря пробата, за да и каже, че пее фалшиво и проблемът на е в техниката и в него зад пулта. Апетитът "мегазвезден" бе предизвикан от ужасът и, че "чипровската" го взе и си изкара целия микс на живо, с нейния микрофон. Тогава Ивана разбра, че с доминацията и е свършено. А идеята на Ванча бе, да подиграе чипровската и накацалите по оградите на бекстейджа останали колежки. Тогава, в адската следобедна жега на стадиона във Видин, някъде по това време на годината, в края на юли или началото на август дойде края, на "мегастарната" доминация, а не на стадиона във Враца, на лятно турне`2007, когато всичко живо се изнасяше, след Преслава въпреки целия катун с какви ли не хора, които Ивана бе изкарала на сцената, за да направят някакво впечатление вместо нея.

 

Който и да ми снася, каквото и да ми снася, той го снася на мен, а не на теб. Запомни това и спри да ме имитираш и пунтираш. Закъснял си някъде около 10 години. Защото моите писания в нета бяха забелязани и хора от бизнеса се свързаха с мен, но никога не го направиха с теб. Истинските звезди не търсят ментетата и клонингите в чалгарските форуми, а неподправените оригинали, какъвто е моя милост. Ей това не можа да преживееш 10 години Недко. Не си мисли, че не го знам... :ad:

 

 

Впрочем, доста грешки направи в този пост. Не ме изненадваш. Когато говориш за мен, всъщност говориш за себе си.

 

Да тръгнем оттам, че информацията ти не е от източник, на който може да се вярва. Историите, които разправяш наляво и надясно са силно преиначени и обслужват интереси на конкурентни на чипровската изпълнители. Знаем, че освен ти, твоите шефове са също така опасно злобни. И трудно пускат като захапят. Историята помни как вашата троица мазахте върху Глория, Ивана, Деса, Преса и всички големи имена, само за да изпъкне чипровската.

 

Нека да спомена, че отпорът към твоите коментари започна някъде след 2012та година, когато започнах да те хващам в лъжи и манипулации. Дотогава успешно вършееше и помпаше рейтинга на Кама без никой да те притеснява. Децата ти вярваха.

 

Но както се случва и с нашите чалгаджийки... видинският нинджа си повярва и срина цялата пропаганда, която бе изградил. Също както Пайнера затри 90% от неговите средства за манипулация по различни причини - основно - его и остарели представи за бизнес.

 

Грешка е да се надяваш и да вярваш, че не са се свързвали с мен. Само, че не съм с болно его, за да ти разказвам, както и на всички присъстващи тук. А още по-важното е, че аз поне успях да съхраня някаква обективност и нито веднъж не съм правил пропаганда против някого за пари или по поръчка. Нещо, което ти, Цветане, правиш до ден днешен.

 

Преди време се опита да ме предизвикаш, предполагайки че Кама ме е изрязала на нейно участие и оттогава я хейтя. И тогава не позна, сега също. Разбирам, че искаш да знаеш повече, но не ти стигат умения, за да ме накараш да говоря.

 

Силно се съмвявам и в съчинението ти относно Гергана. Защо Митака да показва снимка на жена, която по твоите думи е вълнувала цял свят по онова време? Тоя Панчо да не е бил пещерен човек през 2003та? Освен това, Спасители на плажа беше модерен преди 2000година.

Ако се осланям на басните ти, то Гуца е копие на Деса. Поне така твърдеше допреди няколко месеца. Последно? На Деса ли е копие? На Кама ли? Или на Памела? Чия снимка е дал Митьо на Панчо?

 

А пък Токича съвсем го забрави в картинката. Нека кажем, че знам с приблизителна сигурност, че Гуци, както и Анелия са се изръсили доста, за да ги направят топ имена.

 

 

Колко глупава беше Гуца да зареже този готов хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

RENI (OFFICIAL)

1 час ·

Скъпи мои, реших да направя морско видео на някоя от неклипираните си песни. Мисля, че изборът трябва да бъде направен от Вас, а песните, на които съм се спряла са НЯМА КАК, УМОРИХ СЕ и НЯМА ВЕЧЕ ...

Очаквам с нетърпение коментарите Ви! :) :* ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Всъщност, никакви грешки не виждам в моят пост, защото аз имам такъв, а ти се базираш само на моя и на нищо друго. Нямаш никакво алтернативно инфо и никога не си имал. Рейгинга на Кама няма нужда да се помпа, защото тя има такъв, заедно с още 5-6 чалгарки, а другите не знаят какво е рейтинг. Разликата между нея и тях е, че рейтинговите, са предимно поколението на Преса и Галена, а старата генерация въобще е забравила какво е рейтинг. В тази връзка, няма нужда ти да ни казваш къде в рейтинга е Кама със 150 участия миналата година на 5000 лева хонорар и над половин милион за себе си, защото и децата могат да си сметнат къде е тя, след като любимите им чалгарки снесат 50%+ на Пайнера и на всички им останат индивидуално по-малко от нея. Та и да помпам аз и да не помпам, Кама е острие №1 в чалгата и днес, а ти пий една студена вода, както правиш отдавна и най-вече, след появата и в "Гласът на България", който пък формат днес бе рекламиран от Камелия по БТВ, на фона на дуета и с Гъмзата "Дразни ме"....

 

Няма смисъл да спорим за русите в чалгата, дискусията ще е скучна. Техният профил го е създала Кама по свой образ и подобие и всички вече 20 години се правят на нея..... неуспешно. Всички следили форумите знаят, защо Токича се изпари от Пайнер. Ще го повторя специално за теб. Пайнер си взимаше 50% от хонорара на всички, а специално за Токича имаше негови 25% от хонорара на тези, които той менажираше..... Анелия, Емилия, Гергана и Малина. В един момент това стана неизгодно за всички и Пайнера лично прекрати този експеримент, като се направи на мъж, давайки процента на Токича на чалгарките му. И това ли ще оспориш или да продължавам? Други глупости писал ли си, че не ми се преглажда назад?

 

п.п. Ако си имал някакви близки контакти с който и да е от чалгата, да съм те разбрал на момента, както съм направил с много хора в този форум. Дерзай!

Link to comment
Сподели в други сайтове

п.п. Ако си имал някакви близки контакти с който и да е от чалгата, да съм те разбрал на момента, както съм направил с много хора в този форум. Дерзай!

 

Каквото съм имал, това е положението.

 

Другите глупости ти ги четем от 5 години. Все едни и същи надути числа. И както винаги сменяш плочата. Първо се обясняваше като ученичка, че никой не вземал над 4к. Сега Кама взима 5к. Дай да направи Кама концерт в Арената. Нали си толкова отворен, че всичко се върти около нея. И ти знаеш и осъзнаваш, че и 2к души няма да стъпят там. Може би ако им раздаде покани. Впрочем, Анелия има много по-хитова и сериозна дискография - с поп песни, без бясни маанета и направи концерт за 1к души в НДК3, а Вескова ? Поне същата зала да напълни. Да видим дали няма да се окаже лимитирана в часовия пояс.

 

Говореше за Ема и Гуца, че са лимитирани. Кама също има своите лимити. И на един такъв концерт ще ти ги покаже.

 

И накрая, Откакто Кама напусна батака нищо не знаеш. Затова ти е много тъжно. Вреш си носа, но те отсвирват отвсякъде. Това е реалността с днешна дата. Остава ти само да се дръвчиш, че си кой знае какво, пред аудиторията тук. Е все е нещо. Поне имаш 1 фен в мое лице, нищо че не те приемам насериозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...