Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Шок беше че Ивана не участваше на турнето през 2004, тогава пърскаше с хитове, каква беше причината да не участва ?

Шок ли? Не си спомням да е имало масови самоубийства или протести за кръчмарката с краденият репертоар.

Причината е конфликтът й с Димитров от февруари 2004-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Подкрепям за турнето през 2008 - беше пълна катастрофа, особено безплатните коли, облепени със сливи и круши Дерби :mf_surrender:

 

Но не мисля, че беше слаба година, имаше си доста хитове - Новата ти, Първата-последната, Знам диагнозата, Само мой, Дай ми всичко, Омръзна ми, Ще рискувам, Трети път, Продължавам, Аз съм с теб, Фалшива кожа ... и още доста популярни песни.

 

Отново забрави хитовете на лютата Mакедонка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям за турнето през 2008 - беше пълна катастрофа, особено безплатните коли, облепени със сливи и круши Дерби :mf_surrender:

 

Но не мисля, че беше слаба година, имаше си доста хитове - Новата ти, Първата-последната, Знам диагнозата, Само мой, Дай ми всичко, Омръзна ми, Ще рискувам, Трети път, Продължавам, Аз съм с теб, Фалшива кожа ... и още доста популярни песни.

Забележи, че от всички дето си изброил - първият е от месец май, дотогава бяха в дупка тотална..

Иначе чалгарките винаги са били комерсиални боклуци, първо с сливите дерби по колите, после с цигарите Мерилин, а накрая с млякото издоено от кравата Бочка и предоставено от Бор Чвор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И хита на лятото (според Фолкмаратон) :3fdb8960598fa63e:

 

Изключително малоумна песен. Райна с онзи албум направо потъна, то не бяха ципове, усти, сантиметри, метри...само "Големи думи" става от всичките й творчески мъки в този период.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително малоумна песен. Райна с онзи албум направо потъна, то не бяха ципове, усти, сантиметри, метри...само "Големи думи" става от всичките й творчески мъки в този период.

 

Е аз пращах СМС за полифона мелодия за "Ти дали видя" :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така като говорим за албума Аз на Галена най яката песен и нейна визия е този клип

Изключителна песен. А Галена е като тигрица, супер артистична, жалко, че като човек е една проста комплексирана селянка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шок ли? Не си спомням да е имало масови самоубийства или протести за кръчмарката с краденият репертоар.

Причината е конфликтът й с Димитров от февруари 2004-та.

 

Та тя се е опитвала всячески да му се подмаже, за какъв конфликт става въпрос?

Но си мисля, ако първото турне беше 2003г. тогава старта вече щеше да бъде ултра - много силна година, то се видя, половината пяти песни бяха от тогава. Гло с Феникс и Крепост, Рени с Не мога без теб и Луда за любов, Ивана със Шампанското и Къв си ти бе, Емилия с Няма да тъгувам и Легенда за любовта, Мария с Обичай ме така и Обич на заем, но пък за Камелия и Анелия беше пауза. Дори като гости можеше Магда с Море и суша и Вероника със Стъклен свят.. Изпускам някой разбира се, но да беше и само с тези, си представям. Лято 2003 е легендарно <3

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителна песен. А Галена е като тигрица, супер артистична, жалко, че като човек е една проста комплексирана селянка.

Напротив аз съм чувал точно обратното как Галена си отделя от времето да се снима с нейните фенове докато Преслава се прави че "окъснява" за нейно участие и съответно докато Галена се снимала с феновете си Преслава я гледала отсреща защото жената окъснявала за участие!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив аз съм чувал точно обратното как Галена си отделя от времето да се снима с нейните фенове докато Преслава се прави че "окъснява" за нейно участие и съответно докато Галена се снимала с феновете си Преслава я гледала отсреща защото жената окъснявала за участие!

На колко си години?!

Аз съдя по интервютата й, тъкмо започна да й симпатизират и тя отива в национален ефир да се изложи и да опорочи доверието към нея. Най-пресен пример интервюто при Лай Но, като индириктно се подигра на Преслава, че няма деца, като изтъкна своите. Много е долна. Да не говорим, че е безхарактерна и няма топки. Прикрита е и го дава Дева Мария като Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На колко си години?!

Аз съдя по интервютата й, тъкмо започна да й симпатизират и тя отива в национален ефир да се изложи и да опорочи доверието към нея. Най-пресен пример интервюто при Лай Но, като индириктно се подигра на Преслава, че няма деца, като изтъкна своите. Много е долна. Да не говорим, че е безхарактерна и няма топки. Прикрита е и го дава Дева Мария като Ивана.

Аз казвам какво съм чувал от фенове иначе си нямам любима певица е имах но тя не е сред живите вече :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та тя се е опитвала всячески да му се подмаже, за какъв конфликт става въпрос?

Но си мисля, ако първото турне беше 2003г. тогава старта вече щеше да бъде ултра - много силна година, то се видя, половината пяти песни бяха от тогава. Гло с Феникс и Крепост, Рени с Не мога без теб и Луда за любов, Ивана със Шампанското и Къв си ти бе, Емилия с Няма да тъгувам и Легенда за любовта, Мария с Обичай ме така и Обич на заем, но пък за Камелия и Анелия беше пауза. Дори като гости можеше Магда с Море и суша и Вероника със Стъклен свят.. Изпускам някой разбира се, но да беше и само с тези, си представям. Лято 2003 е легендарно <3

Нека Фокси ти обясни за какво иде реч, иначе турнето е било запланувано като "Глория и приятели" със спонсортво - 100 К от Жоро ...., но след като Кама подшушва на Димитров за 1 милион от Мтел, той склонява за първи и последен път в историята на чалгата. Естествено този милион е турне Планета Прима, а не за Глория и приятели, но Димитров вярва, че само Гло може да изнесе такова концертно събитие на гърба си и тя е вписана под номер 1 в списъка, а под номер 2 е Кама, защото без нея няма Мтел, няма милион. Останалите натегачки от 3 до 8 са избрани от по-нискостоящи във фирмата.

Из Мемоарите на Чалгата от д-р Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
Нали Глория участваше тогава не заради Пайнера, а само защото Мтел са поставили условието тя да е сред 8те? Аз знам, че дори не е било планувано да бъде там и едва ли не не са я искали, просто нямало иначе Мтел да дадат парите.. Тя едвам и закърпи де, добре че бяха "Не сме безгрешни" и тези от 2003г. и Жоро :whistling1: Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Глория участваше тогава не заради Пайнера, а само защото Мтел са поставили условието тя да е сред 8те?

 

Васее, не Глория а за Камелия било условието да е сред 8те.. седи 2 :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Глория участваше тогава не заради Пайнера, а само защото Мтел са поставили условието тя да е сред 8те? Аз знам, че дори не е било планувано да бъде там и едва ли не не са я искали, просто нямало иначе Мтел да дадат парите.. Тя едвам и закърпи де, добре че бяха "Не сме безгрешни" и тези от 2003г. и Жоро :whistling1:

В грешка си. Турнето беше планувано без Кама, но Мтел са имали изискване Кама да бъде на концерта иначе Ноу Кама, ноу кинти :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Глория участваше тогава не заради Пайнера, а само защото Мтел са поставили условието тя да е сред 8те? Аз знам, че дори не е било планувано да бъде там и едва ли не не са я искали, просто нямало иначе Мтел да дадат парите.. Тя едвам и закърпи де, добре че бяха "Не сме безгрешни" и тези от 2003г. и Жоро :whistling1:

Това са глупости. Глория властва през 2004 с "Присъда" и "Не сме безгрешни".

През същата година издава и един от най-бруталните проекти - "Намери си майстор".

Препоръчвам ти да прочетеш темата за Рени, Емануела и.процентите и много неща за чалгата ще ти станат ясни. А Фокс в един километров пост е обяснил положението на Глория от 2001 до 2008 включително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа да, май вярно така беше наистина, обърках ги. Жалко, че Кама не беше още с червената коса, много ми харесваше така :Vishenka_05:

С тази боя си изгори косата.

Коментирай, че Има любов е имала 20 гласа по малко от Дяволско желание за Песен на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...