Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Удобно пропускаме един от най-големите чалга хитове евър, Кварталната кръчма. Типично за Глориеви и гръмките им изказвания.

Тази пошла крадена цигания за актив на Калудова ли я пишете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой слуша тези песни извън този форум? Или айде, извън чалга контингента.

Никога не си блестял с вкус за музика от едната Вана на другата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази пошла крадена цигания за актив на Калудова ли я пишете?

Всякакви изсмукани от задника епитети я наричай, 90% от чалгата може да си мечтае за такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всякакви изсмукани от задника епитети я наричай, 90% от чалгата може да си мечтае за такъв хит.

Изобщо не са изсмукани. Беше хит, но е крадена и пошла като самата си изпълнителка. Да не говорим за циничният начин по който Ивана я открадва от Камелия, на която й е обещана, за да им секне турненцето на Тв планета.

Всеки си плаща имаше една такава песен Гло, която с пълна сила важи за пошлата любителка на мешаната скара - Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Спре ли да ти пука за публиката, вече не е добре

 

Пепето говори за себе си явно. Много отдавна е спряло да й пука за публиката по мои (и не само) наблюдения.

 

А за другия цитат какво ще кажете: "Обичам себе си, това е... и кариерата." Едно изречение, което казва всичко за Петя от ТХ. :mf_surrender: Най-голямото разочарование за мен в чалгата е тя. Толкова тотално да ми опротивее като човек след като й бях фен години наред, нямам друг такъв дори сходен случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Спре ли да ти пука за публиката, вече не е добре

 

Пепето говори за себе си явно. Много отдавна е спряло да й пука за публиката по мои (и не само) наблюдения.

 

А за другия цитат какво ще кажете: "Обичам себе си, това е... и кариерата." Едно изречение, което казва всичко за Петя от ТХ. :mf_surrender: Най-голямото разочарование за мен в чалгата е тя. Толкова тотално да ми опротивее като човек след като й бях фен години наред, нямам друг такъв дори сходен случай.

Ами то проблемът е в теб, иди на доктор - уши, нос, гърло. Все пак си фен на ходещата Джамия.

Права е жената, абсолютно я разбирам. Впрочем на моята зодия най-много отива нейната. Може да се оженим и да правим мръсотии на Галя хахаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами то проблемът е в теб, иди на доктор - уши, нос, гърло. Все пак си фен на ходещата Джамия.

Права е жената, абсолютно я разбирам. Впрочем на моята зодия най-много отива нейната. Може да се оженим и да правим мръсотии на Галя хахаха.

 

 

Вземете се, идеално ще си паснете. Ти ще й обясняваш постоянно колко си интелигентен, а тя на теб колко е велика. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то освен с нейната и на Азис, има ли помен от чалгата другояче? Айде може би и Джена и Емануела след тях.

Джена, Анелия, пускат и Деса, Емануела и Теди, ама повече въртят Криско и компания (дори в чалготеките).

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вземете се, идеално ще си паснете. Ти ще й обясняваш постоянно колко си интелигентен, а тя на теб колко е велика. :3fdb8960598fa63e:

Селската ти ирония ще подмина и ще заявя, че и двамата сме велики и всички искат да са като нас, а тези, който ни плюят. Пре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селската ти ирония ще подмина и ще заявя, че и двамата сме велики и всички искат да са като нас, а тези, който ни плюят. Пре

 

Когато се научиш каква е разликата между "и" и "й", може да се пробваш пак да се заяждаш с мен. Дотогава няма смисъл. :whistling:

 

 

Кога се очаква поредният провал на Преса, този път завличайки и хитмейкърката Джен надолу по склона? :( :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Планета Мура Мега е истински резил за Глория - не стига, че Ивана я срази с прием, ами целия стадион крещеше Преслава преди да обявят Глория. Аз ако съм на ваше място, отдавна щях да спра да споменавам тази изява, камо ли да си мисля, че е била успешна :3fdb8960598fa63e:

 

С кое точно Мура Мега е резил за Глория? Добро пеене и страхотен прием на тоталния хит "Кръговрат". Просто (предвид липсата й на каквато и да е подготовка и подбора само на нови песни, както и предвид липсата на любимка номер 1 тогава Преслава) не й беше мястото накрая. Особено след Ивана, която тогава наистина изживя пика на кариерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се научиш каква е разликата между "и" и "й", може да се пробваш пак да се заяждаш с мен. Дотогава няма смисъл. :whistling:

Кога се очаква поредният провал на Преса, този път завличайки и хитмейкърката Джен надолу по склона? :( :girl_cry2:

Аз знам каква е разликата, но съм направил грешка от бързане, недоглеждане или просто автокоректа ми е направил лоша шега.

Относно теб - ти наближаваш 30 и си застояла на рафта стока, в случай, че разбираш намека ми. А аз съм.млад, зелен, щастлив, красив, интелигентен и желан.

Такава е хитмейкърка посечената родилка Джена, че ако не роди - няма да помирише хит в близко бъдеще, както миналите 3 години, в които бълваше продукция, с която мога най-спокойно да се подмия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Eдна Сузанита прави повече гледания от Камелия ...

 

Че тя не прави повече гледания само от нея, ами от цялата чалга.

Такова внимание каквото има върху нея, никоя друга от чалгата не е имала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

на 30 направете новина за Румяна че се навършват 18 години от смърта и ще съм ви много благодарвн :)

Това е певицата, която завинаги ще остане в сърцата на хората. А не като днешните мръхли начело с посечената родилка Джена, следвана от Ани Хоанг, Биляна, Траяна, Милица...

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое точно Мура Мега е резил за Глория? Добро пеене и страхотен прием на тоталния хит "Кръговрат". Просто (предвид липсата й на каквато и да е подготовка и подбора само на нови песни, както и предвид липсата на любимка номер 1 тогава Преслава) не й беше мястото накрая. Особено след Ивана, която тогава наистина изживя пика на кариерата си.

Да, Ивана изживя пика си 2006, след което пълен погром на турне 2007. Тъпи песни и масови изнасяния при закриването й. Това все го пропускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Ивана изживя пика си 2006, след което пълен погром на турне 2007. Тъпи песни и масови изнасяния при закриването й. Това все го пропускат.

И аз си тръгнах при нея :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...