Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

 

Нека бъдем конструктивни и да се облегнем на фактите. Те утре ще станат известни, но ти ще се изпариш, по стар обичай на певликенско-дряновската селищна система. Разбирам те, че си доста засегнат от моите тези и прогнози, но не съм те бил по ушите аз да ревеш тук, как Фокса мотае хората за това и онова, а накрая да дойдат ония награди за 2014 година, когато пред всички тук ти изредих цялата подредба, на пайнерските статуетки със 100% успеваемост и твоята напудрена арогантност отиде по дяволите. Защото тя се базираше на това, че на мен нещо Цветин ми говори, а през февруари 2015 Кама не беше в Пайнер и няма как някой да ми суфлира. От този момент би трябвало да си се кротнал, но ти си нахалник, при това особено сериозен. Мислиш, че с блещене ще накараш хората да подминат моята фактологична последователност. Не, няма да стане, няма да стане и бутане на трафици в нета и представянето на някакви обобщени факти от броене, като компетентност. И децата тук могат да броят и да обобщават цифри, научили са ги в училище. Тук важното е да предвидиш и да се случи, а при теб много рядко прогноза се случва. Това е основната разлика между мен и теб. И не ревнувай, от интереса към мен и липсата на такъв към теб, защото това нещо е норма, а не изключение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека бъдем конструктивни и да се облегнем на фактите. Те утре ще станат известни, но ти ще се изпариш, по стар обичай на певликенско-дряновската селищна система. Разбирам те, че си доста засегнат от моите тези и прогнози, но не съм те бил по ушите аз да ревеш тук, как Фокса мотае хората за това и онова, а накрая да дойдат ония награди за 2014 година, когато пред всички тук ти изредих цялата подредба, на пайнерските статуетки със 100% успеваемост и твоята напудрена арогантност отиде по дяволите. Защото тя се базираше на това, че на мен нещо Цветин ми говори, а през февруари 2015 Кама не беше в Пайнер и няма как някой да ми суфлира. От този момент би трябвало да си се кротнал, но ти си нахалник, при това особено сериозен. Мислиш, че с блещене ще накараш хората да подминат моята фактологична последователност. Не, няма да стане, няма да стане и бутане на трафици в нета и представянето на някакви обобщени факти от броене, като компетентност. И децата тук могат да броят и да обобщават цифри, научили са ги в училище. Тук важното е да предвидиш и да се случи, а при теб много рядко прогноза се случва. Това е основната разлика между мен и теб. И не ревнувай, от интереса към мен и липсата на такъв към теб, защото това нещо е норма, а не изключение.

 

Добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На концерта сме. Няма хора. И си направих снимки и с Преслава :D

Очаквам да я сложиш за профилна :roll1:

Някой ще пее ли изобщо или чалгоресите са се разходили от там, където имат участие, до Варна? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да я сложиш за профилна :roll1:

Някой ще пее ли изобщо или чалгоресите са се разходили от там, където имат участие, до Варна? :3fdb8960598fa63e:

Ще направят едно кросче по стадиона, така за здраве :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слуша ми се нова тежка балада от Ивана!

Ако ще е нещо като "Безумна цена" или "Аз съм с теб" - и на мен.

Но ако ще е нещо пиянско и мазно или някакви религиозни тематики, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е открила концерта. Сигурно Галена ще закрива.

Анелия ще закрива, Галена предпоследна.

Емануела на плейбек, ама яко пеят "Виновна". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия ще закрива, Галена предпоследна.

Емануела на плейбек, ама яко пеят "Виновна". :3fdb8960598fa63e:

Обаче "Виновна" си стана стабилен хит. Хората яко я пеят.

Кой ти каза, че Анелия закрива?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче "Виновна" си стана стабилен хит. Хората яко я пеят.

Кой ти каза, че Анелия закрива?

Някой беше написал в Сигнал, Преслава - открива, Анелия - закрива.

Клипчета на "Пада звезда"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е покъртителна с блестящо боди. Ужас! От косата до бодито е копирала любимката й Джей Ло.

:roll1:

И аз щях да напиша - пак по боди.

Яко са пели "Няма да ти пиша" за сметка на "Хапи, аз така обичам". :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

И аз щях да напиша - пак по боди.

Яко са пели "Няма да ти пиша" за сметка на "Хапи, аз така обичам". :gun_bandana:

И "МСМ" ли е пяла? Някой да напише всички песни.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И "МСМ" ли е пяла? Някой да напише всички песни.

Да. Тези, който аз хванах:

Нямаш сърце

Дяволско желание

И когато съмне

Няма да ти пиша

Моето слабо място

Пада звезда

акапела бис - Водка с утеха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз видях само Лъжа е и Дяволско желание от Преслава.

Хората заспаха на новата песен на Емилия..

За сметка на това тя я изпя цялата. Емилия пя само песни от 2015 насам, целият й микс съм го вписал в темата за концерта. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде го гледаш?

Нашият съфорумец Гомез пуска стриймове.

Коментирай, че добри и Гери Никол са на една дата родени.

А и циркът е пълен - Теди Ломска след Галена и Преси. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...