Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Азис остава начело в попфолка

 

http://signal.bg/charts.php?cat=1

 

Азис записа трета поредна победа с "Мотел" в най-престижната класация за попфолк - "50-те Най...". Новият му хит отново спечели вотът на читателите на Signal.bg и запази лидерската си позиция.

 

Без промяна остават и песните на второ и трето място в седмичния чарт тази седмица, които се заемат съответно от Преслава с "Пада звезда" и Деси Слава с "Гледай да не бъркаш".

 

Хита си е хит. Може би толкова голям не е имало в жанра от "Дай ми още". Макар и да не ми е една от най-слушаните песни това лято отвсякъде я чувам и е хубаво, че и в тази класация нещата са реално изглеждащи, защото понякога, а и често ми е било под въпрос. Пък и на мен ми харесва много повече от "Хабиби" например която имаше някакъв страшно голям успех. Хората това си искат просто. Иначе на мен песента на Деси Слава си ми остава най-слушана и любимата за сезона до този момент.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

LqNUNxf.jpg

Пълна идиотщина. Пак Ави Бенеди и Милко К. Все едно няма хит като "Коя" която можеха да сложат и последната песен на Мария например. Можеше да мине без тия двамата, другото ок.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега-звездата на българския поп-фолк Ивана снима видеоклип към най-новата си песен в Ботаническата градина в Балчик. Тя е поредният хитов изпълнител след Райна и Веселин Маринов, избрал за декор красивите цветя.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис остава начело в попфолка

 

http://signal.bg/charts.php?cat=1

 

Азис записа трета поредна победа с "Мотел" в най-престижната класация за попфолк - "50-те Най...". Новият му хит отново спечели вотът на читателите на Signal.bg и запази лидерската си позиция.

 

Без промяна остават и песните на второ и трето място в седмичния чарт тази седмица, които се заемат съответно от Преслава с "Пада звезда" и Деси Слава с "Гледай да не бъркаш".

 

Хита си е хит. Може би толкова голям не е имало в жанра от "Дай ми още". Макар и да не ми е една от най-слушаните песни това лято отвсякъде я чувам и е хубаво, че и в тази класация нещата са реално изглеждащи, защото понякога, а и често ми е било под въпрос. Пък и на мен ми харесва много повече от "Хабиби" например която имаше някакъв страшно голям успех. Хората това си искат просто. Иначе на мен песента на Деси Слава си ми остава най-слушана и любимата за сезона до този момент.

Преси пак на второ място. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След снощния концерт на Мтв не знам кой олигофрен би отишъл на жалкото концертЧЕ на Пайнер, което между другото май няма да се състои :1000 (29):

 

Втори път пишеш, че няма да има концерт! Верно ли това, са слуховете във Варна? :scratch:

 

 

Чалгата толкова мирише на нафталин. Просто вече не е модерно.

 

Абсолютно верно! Безумно верно! Затова не вярвам в "Мотел". Затова не вярвам в Пайнер. Не са модерни, а се опитват да си купят индулгенция. Не става!

 

 

Камелия няма ли да пуска вече дуета с Гъмзара... :bi:

 

Първо да мине събора на Гъмзово....

Link to comment
Сподели в други сайтове

AX8jrcb.jpg

Диня, лимончета и сладолед - жалко, трябваше две дини. Сладоледа не е толкова вкусен, даже е ужасен, лимонът пък е кисел, но не това е проблема, защото обложката е поредната която "мачка" с оригиналност. А пък в хит бикини да очакваме едни тънки гащички и отпред банан и две кайсийки, за да са в тон, защото черешките няма да си отиват с бледо жълтия цвят, а пък пъпешите са огромни. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори път пишеш, че няма да има концерт! Верно ли това, са слуховете във Варна? :scratch:

Абсолютно верно! Безумно верно! Затова не вярвам в "Мотел". Затова не вярвам в Пайнер. Не са модерни, а се опитват да си купят индулгенция. Не става!

Първо да мине събора на Гъмзово....

Дам... слухове, които може да се окажат истина.

Рекламата им е доста зле, предполагам ако трябваше да се състои тоя коцерт, точно тея дни щяха да акивизират кампания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...