Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как пък знаеш? Ще каже човек, че си врял и кипял в този бизнес, а истината е друга. Всеки твой пост е плюене по чалгата, при положение че сме в чалга форум. Не се ли усещаш, че по този начин плюеш и по любимата ти? Защото ако няма чалга и нея няма да я има. Надявам се един ден да промениш тази своя негативна нагласа към чалгата и живота въобще, защото ако едно време имаше някаква обективност в постовете ти, то към днешна дата тя липсва до голяма степен.

 

Истинско удоволствие за мен е да гледам как лумпениадата, която 10 години ми се блещеше насреща срещу прогнозите, се гърчи в болезнени конвулсии и брои ли брои едно голямо нищо, за да ми докаже нещо. Но ще си затрая до 29 юли. После, мисля да ви пръсна задниците тук, защото 7-8 години ми ходите по цепките. И да, може да се каже, че съм врял и кипял в този бизнес или поне знам за 90% от драмите в него от първа ръка, а ти нищо не знаеш. Затова четеш мен и затваряш плювалника. Защото аз съм видял и милионни тиражи през 90-те, и ТВ Планета като №4 по рейтинг в началото на новия век, и турнета с по 40 000 души на стадион, като през цялото това време Камелия бе водещият изпълнител в този фурор. А днес децата нищо такова не виждат и не могат да повярват, че го е имало. Мисля, да съм ясен, нали? :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истинско удоволствие за мен е да гледам как лумпениадата, която 10 години ми се блещеше насреща срещу прогнозите, се гърчи в болезнени конвулсии и брои ли брои едно голямо нищо, за да ми докаже нещо. Но ще си затрая до 29 юли. После, мисля да ви пръсна задниците тук, защото 7-8 години ми ходите по цепките. И да, може да се каже, че съм врял и кипял в този бизнес или поне знам за 90% от драмите в него от първа ръка, а ти нищо не знаеш. Затова четеш мен и затваряш плювалника. Защото аз съм видял и милионни тиражи през 90-те, и ТВ Планета като №4 по рейтинг в началото на новия век, и турнета с по 40 000 души на стадион, като през цялото това време Камелия бе водещият изпълнител в този фурор. А днес децата нищо такова не виждат и не могат да повярват, че го е имало. Мисля, да съм ясен, нали? :ad:

 

Врял и кипял в бизнеса може да си, само ако си бил там на една сцена с тези, които коментираш. А не да разнасяш някакви клюки на дечурлигата тук. Както написах и по-горе, преди беше много по-обективен. Днес си просто озлобен хейтър на чалгата, от която е част и Кама, нали т.е. плюеш и Кама включително. Разбирам да критикуваше градивно, но твоето е само едно плюене и негативно писане. Как не намери да кажеш и една добра дума за чалгата? И какво изобщо правиш в този форум, коментирайки нещо, което отявлено мразиш, отричаш и което ти носи само негативи в живота?

Link to comment
Сподели в други сайтове

29 юли наближава и сладкият You Tube живот, който си карахте броячите в този форум, след чутовният провал на плажа в Бургас през лято 2014 свършва.... :happyppl:

 

Тогава с удоволствие ще ви попитам, къде са ви хитовете на Пайнер от последните 7-8 години.... ? :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес си просто озлобен хейтър на чалгата!!!

 

Ето това е определението за Фокса видински .Но като се замисля къде живее и сред какви индивиди,как няма да е такова озлобено човече.... :gun_bandana:

Плюе наред ,надявайки се да измъкне оная разпоретина от калта...но уви

Link to comment
Сподели в други сайтове

Требва да ви кажа, че само да са изпели някоя песен преди 2010 година, тук място няма да си намерите, заради лайнометната индустрия от 2005-та насам....

 

И защо да не си изпеят и златните хитове хората? Някои не пеят нищо ново от 15 години насам, на на тази тема мълчиш. Защо ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

"що режеш булките, бе?" :roll1:

 

КРАЛИЦА!

 

Жестока ! :roll1: :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксич, спри да се превъзнасяш. От 2008ма прогнозираш провал на Преса, чак 10 години по-късно се случи. То това ако е прогноза...

Никога не си бил добър с прогнозите, ти просто разполагаШЕ с информация от Кама и Цветин. Въпросът е, че с днешна дата нищо не знаеш, респективно те също.

 

Ще го има ли летния концерт или отпада?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да не си изпеят и златните хитове хората? Някои не пеят нищо ново от 15 години насам, на на тази тема мълчиш. Защо ли?

 

Няма лошо да ги пеят, но ако това ще ми го бутате за ОК, половината форум веднага да се извини на Фокс, с текст болднат с шрифт №7.... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

29 юли наближава и сладкият You Tube живот, който си карахте броячите в този форум, след чутовният провал на плажа в Бургас през лято 2014 свършва.... :happyppl:

 

Тогава с удоволствие ще ви попитам, къде са ви хитовете на Пайнер от последните 7-8 години.... ? :1000 (30):

Ма то концерт сигурно няма да има :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма то концерт сигурно няма да има :1000 (29):

 

Как няма да има бре? :yelling: Аз се кълна в тебе, че ще идеш и ще ни представиш видяното от първа ръка.... :jump:

 

Това какво е бе да ги ева в попаджиите? ЦЪК Гледайте само какви яки спонсори имат долу в сайта.... :feminist_en:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, недей отрича "Мотел", това е първия хит в чалгата от месеци и със сигурност единствената песен, в която има нещо човешко и истинско.

 

Че Василка е стара циганска хитруша е ясно, че си купува гледания е ясно, че си помпа ПР е ясно, че си плаща за статии какъв е социален феномен е ясно ... но песента така и така има споделяния колкото "Дай ми още" ... за 3 седмици.

 

Не можеш да купиш или изфабрикуваш интерес и вълнение сред хората, а "Мотел" е нещо, което хората много обичат ...

 

... когато всички звезди са по екзотични дестинации или лъскави клубове и пеят за коли, пари, боклуци и Бъгс Бъни, някой да се качи в автобус 11 и да пее за изневяра в евтин мотел.

 

Така де, 98% от чалга аудиторията живее по-близо до персонажите в "Мотел", отколкото до Галена в "Часовника на Филип Плейн".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората не обичат "Мотел", а циркове и скандали. Вече няма и капка съмнение в мен, че "циганизацията" и "крисковизацията", са свързани процеси, акуширани от ГЕРБ и спонсорирани от техните началници, от едни странни НПО, чийто мозъчен тръст е в американското посолство. Разбира се, това нямаше как да го знам до скоро, до "Гласът на България". Винаги съм го мислел за блъф и измишльотина, но планът "Ран-Ът" действа и 28 години след старта си в България, а той е резултат от една реч на Алън Фостър Дълес от 1945 година. Аз не се припознах в "Мотел" и не искам да го правя. Който се върже на това е кретен.

 

Влез в сайта, на турнето, което Криско и Гери Никол ще правят с македонците и виж опцията за езици. Тяхната мама американска, пробутаха македонският език. Не се и съмнявам, че ще забележиш как точно сега, когато напънът да се създаде македонска нация, се пръкват общи българо-вардарски "културни" прояви, с които това да се поднесе на децата и за които не се и съмняваме кой ги спонсорира. Какво толкова, че на сайта има опция за български и македонски? Нищо работа, но така се започва, с идолите създадени за децата от такива като Алън Фостър Дълес. Така се създават изкуствени нации и се акушират паразитни етноси, чийто представител е Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората не обичат "Мотел", а циркове и скандали. Вече няма и капка съмнение в мен, че "циганизацията" и "крисковизацията", са свързани процеси, акуширани от ГЕРБ и спонсорирани от техните началници, от едни странни НПО, чийто мозъчен тръст е в американското посолство. Разбира се, това нямаше как да го знам до скоро, до "Гласът на България". Винаги съм го мислел за блъф и измишльотина, но планът "Ран-Ът" действа и 28 години след старта си в България, а той е резултат от една реч на Алън Фостър Дълес от 1945 година. Аз не се припознах в "Мотел" и не искам да го правя. Който се върже на това е кретен.

 

Влез в сайта, на турнето, което Криско и Гери Никол ще правят с македонците и виж опцията за езици. Тяхната мама американска, пробутаха македонският език. Не се и съмнявам, че ще забележиш как точно сега, когато напънът да се създаде македонска нация, се пръкват общи българо-вардарски "културни" прояви, с които това да се поднесе на децата и за които не се и съмняваме кой ги спонсорира. Какво толкова, че на сайта има опция за български и македонски? Нищо работа, но така се започва, с идолите създадени за децата от такива като Алън Фостър Дълес. Така се създават изкуствени нации и се акушират паразитни етноси, чийто представител е Азис.

 

Леле - мале... положението е критично при теб.

 

Ако бях на твое място - първо щях да се поинтересувам какво е "Ран ЪТ"... защото виждам, че си чел само пропагандата и не си го виждал този документ, който е над 500 страници и грам нямаш идея.

 

След това - македонският език. Македонска нация има от момента на създаване на тази държава, не знам как не си забелязал. Без значение от историческите факти, тази държава е суверенна. По същата логика няма държави като Австрия, Канада, Азербайджан, Кипър и прочее. След като една група хора се самоопределя от македонски етнос, в такъв случай значи е такъв. Това е все едно турците да имат претенции, че се самоопределяме като българи, при положение, че сами признаваме кръвния данък. И най-вероятно сме с доста богати кюрдски гени.

 

Азис бива налаган от 2000година. Софи Маринова, Бони и куп други се налагат от 20 години, а ти чак сега ли забеляза това?

 

Все едно чета коментар на 80 годишен дядка, който отдавна е скъсал връзка с цивилизацията и получава достоверна информация от съседа. :mf_surrender:

 

Фокси, спри да се излагаш.

А пък това българо-македонско турне се организира от Иван и Андрей - двамата са видяли възможност да развиват музикален бизнес, това те го казаха в някакво интервю, започвайки от нещо, което не е правено. Криско и Гери Никол, както и много чалгаджийки са доста популярни в Македония. Защо да не направят общи проекти, вкл концерти?

 

ПП Песента на Деса вече с 357 345 views ... със 100к по-малко от миналата седмица, а песента е на месец. Междувременно, Минута живот има 107 гледания на седмица, а мечето 11к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле - мале... положението е критично при теб.

 

Ако бях на твое място - първо щях да се поинтересувам какво е "Ран ЪТ"... защото виждам, че си чел само пропагандата и не си го виждал този документ, който е над 500 страници и грам нямаш идея.

 

След това - македонският език. Македонска нация има от момента на създаване на тази държава, не знам как не си забелязал. Без значение от историческите факти, тази държава е суверенна. По същата логика няма държави като Австрия, Канада, Азербайджан, Кипър и прочее. След като една група хора се самоопределя от македонски етнос, в такъв случай значи е такъв. Това е все едно турците да имат претенции, че се самоопределяме като българи, при положение, че сами признаваме кръвния данък. И най-вероятно сме с доста богати кюрдски гени.

 

Азис бива налаган от 2000година. Софи Маринова, Бони и куп други се налагат от 20 години, а ти чак сега ли забеляза това?

 

Все едно чета коментар на 80 годишен дядка, който отдавна е скъсал връзка с цивилизацията и получава достоверна информация от съседа. :mf_surrender:

 

Фокси, спри да се излагаш.

А пък това българо-македонско турне се организира от Иван и Андрей - двамата са видяли възможност да развиват музикален бизнес, това те го казаха в някакво интервю, започвайки от нещо, което не е правено. Криско и Гери Никол, както и много чалгаджийки са доста популярни в Македония. Защо да не направят общи проекти, вкл концерти?

 

ПП Песента на Деса вече с 357 345 views ... със 100к по-малко от миналата седмица, а песента е на месец. Междувременно, Минута живот има 107 гледания на седмица, а мечето 11к.

А ти като си толкова открекнат, кажи какво е Ран-ът. Защото всичко се случва по този план. Случайност? Сигурно и Задочните репортажи и простотиите на Българският хелзинкски комитет или книги като "Господари на моргата" са пропаганда. :mf_surrender:

Наивността и невежеството са приятно залъгване, но до време. Не знам това, което Фокси казва, дали има връзка с македонските работи и дали в конкретния случай е намесена политиката, но той колкото и да си пробутва Камелия, не е вчерашен, и длъжността, която изпълнява, го прави запознат именно и с много конспиративни теории, които все повече се потвърждават с времето. Както не са случайни връзките на Анелия с турското посолство и държава или на Галена и Цура с ДПС. Какво толкова ще кажат някои... Нищо. Просто не всичко е чисто като кристална сълза. Преди всичко играят интересите. Ако си мислиш, че чалгата е непокварена и самостойно изолирана от политиката, се сети кой я произведе у нас - мутрите, а след това се сети кой произведе мутрите - ДС.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...