Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не смее да каже в ефир, че Преса й отмъкна нейната награда под носа. Много я жалят тая Преслава. Иначе съм щастлив, че са тотално скарани - няма да има сладникави дуетчета вече. Сега Дженка ще го отнесе :( :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз имам своя версия, Преслава има своя версия, Митко има своя версия" :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе никак не се интересува, не са й важни наградите... нищо, че всяка сутрин си ги гледа :1000 (10):

 

Прости чалгаджийки. За 2 минути могат да кажат 2 противоположни неща.

 

А Емилия имаше няколко бисерчета и в това интервю. Била се гордеела, че не се отказва от любовта... :1000 (10): и нека не се лъжемеее - израз, който употребява даже и извън контекста. В смисъл... Емилия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе никак не се интересува, не са й важни наградите... нищо, че всяка сутрин си ги гледа :1000 (10):

 

Толкова си разбрал явно. Под две "награди" визираше двамата си сина. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази ситуация само и единствено Преслава е виновна. Не може да вините Галена, че е бясна, че не взима това, което си е заслужила и работила за него цяла година, и това за втори пореден път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе никак не се интересува, не са й важни наградите... нищо, че всяка сутрин си ги гледа :1000 (10):

 

Прости чалгаджийки. За 2 минути могат да кажат 2 противоположни неща.

 

А Емилия имаше няколко бисерчета и в това интервю. Била се гордеела, че не се отказва от любовта... :1000 (10): и нека не се лъжемеее - израз, който употребява даже и извън контекста. В смисъл... Емилия

Галена вкъщи има 2 награди Стефан и Алекс..

Link to comment
Сподели в други сайтове

В тази ситуация само и единствено Преслава е виновна. Не може да вините Галена, че е бясна, че не взима това, което си е заслужила и работила за него цяла година, и това за втори пореден път.

То заради алчността на Преса вече няма да има награди

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ги нищите тия награди още? :1000 (29): Точно както Галя каза - за феновете са най-важни наградите. Ние се вълнуваме, караме и съпоставяме отделните изпълнители хиляда пъти повече от тях. При тях го няма свободното време да мислят за тях дълго време. Тази година няма награди и както виждаме почти нищо не се е променило. Същите са топ и същите изпадат бавно от кораба като предишни години. Не виждам смисъл повече да се коментират въпросните награди. То взе да писва вече.

 

Иначе ми хареса интервюто. Очаквано беше да не каже нищо злепоставящо Преслава. Галена има голямо уважение към хората, независимо от отношенията си с тях. Дори само заради годините познанство не би я обидила и злепоставила в ефир. Аз си чакам по-дългото и интересно в Сигнал. Там са ми любими интервютата и я няма лигатията на Клозета да дразни цял час.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз имам своя версия, Преслава има своя версия, Митко има своя версия" :3fdb8960598fa63e:

 

Накрая идва Камелия и обяснява на чалгарите какви всъщност версии имат всички, кое не казват, кое крият и как се излагат като кифладжии. :bo:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Патрашкова: Ти си певица, която изключително цени така един от най-важните политически лидери. Говоря за Ахмед Доган, който те споменава и в официалните си политически речи и дори те дава за пример като отношение към работата. Всъщност вие с Доган откога се познавате?

 

Галена: Не мога да кажа откога се познаваме. От доста години пея за партията и на негови лични празници. Въпросната негова реч може би споменава мен, защото аз бях на три метра срещу него и аз бях в от неговото полезрение. Тогава бях на неговия рожден ден, и винаги съм се възхищавала на начина по който той говори на своите хора, и аз просто ? и от любопитство и така. Винаги съм изслушвала неговите речи в тези моменти и просто може би заради това той искаше в този момент да даде пример че всеки трябва да си разбира от работата и това от което всъщност разбира и да прави това което най-добре. Винаги съм оставала с хубави впечатления.

 

HotArena, Блиц и компания - атакувайте. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

HotArena, Блиц и компания - атакувайте. :whistling:

 

БЛИЦ е на Пеевски. Което значи, че е на Ахмед Доган. Повтарям за не знам кой път, за да го запомните. Пеевски е само бушон в електрическата верига на Доган.

Link to comment
Сподели в други сайтове

HotArena, Блиц и компания - атакувайте. :whistling:

Мда.. Това ви остава на вас - да се надявате медиите да я сринат. Дано утре пак раздава звучни шамари и поднесе пореден хит. Пък нека медиите "атакуват" на ден по 10 пъти.

Някои припадат и треперят като ги питат за Доган, а други не се притесняват да кажат, че са приятели с него, защото нямат какво да крият и от какво да се срамуват.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...