Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувано (редактирано)
Тoзи клип купени гледания ли има ?

И колко от тях са купени всъщност ?

 

Ами да, забеляза се видно покачване в дневния брой гледания, а за клип в не масов канал е учудващо. На два или три пъти, първия път бяха с 80К отгоре, като нали поне няколко са си били реални, после не знам. Трябва да бъде споделена от много популярна страница и да се забележи от много хора на куп, които да си я пуснат точно тогава или представена премиерно в Сърбия, например, но тъй като тази практика е масова, това е по - близкия вариант. Около 200К са съмнителните, останалото е реално.

Редактирано от Runevski
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да, забеляза се видно покачване в дневния брой гледания, а за клип в не масов канал е учудващо. На два или три пъти, първия път бяха с 80К отгоре, като нали поне няколко са си били реални, после не знам. Около 200К са добавените, останалото е реално.

Още от началото , когато излезе песента , си пролича едно покачване и от тогава всичко беше ясно :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от началото , когато излезе песента , си пролича едно покачване и от тогава всичко беше ясно :3fdb8960598fa63e:

 

Може би ако статистиката беше скрита, както правят всички, можеше да мине като другите, защото нямаше да има такова доказателство, а не всеки следи ежедневно гледанията.. Все пак не сме напълно сигурни и можем само да гадаем и предполагаме колко са, но има някакви добавени. Хубавото е, че не е с цел издигане и създаване на впечатление, че още си е "кралица" или т.н., защото наистина щеше да има поне милион, а за достигане до повече кръг хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че алгоритъмът на попнейбъл е отчел, че песента няма потенциал да влезе в топ 150 (30-40к седмично) е показателен, че след първите 2 денонощия е вървяла твърде слабо и са решили да купуват. Според мен я 20% от всички гледания са реални, я не.

 

Освен това, алгоритъмът дава паритет и изчислява гледания на часове, което дава 99% успеваемост. Дори ако са необходими 30к, за да влезе в топ 150, системата пак ще я предложи за добавяне ако има 10к.

 

Каналът на Рени се следи от година и нещо. От всичките данни, които има за него мога да заключа, че тя едва ли щеше да направи повече от 3-4к / дневно в премиерната седмица, а пък бих се обзаложил, че това биха били общите й седмични гледания (не повече от 20-25к).

 

Губиш ти е тръгнала с 20к седмични гледания, а след това изкарва по 13к и 11к следващите седмици.

 

Пусни това парче пък тръгва с 18к и след това 11к и 5к.

 

И двете песни са добавени за тракване, но не влизат в класацията. С днешна дата правят по 100 гледания на кръст на седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза го кратко, точно и ясно ,, Аз имам две награди и те са вкъщи всяка сутрин като се събудя "

Не сте разбрали правилно, имала е предвид Певица на 2010 и 2013 :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сте разбрали правилно, имала е предвид Певица на 2010 и 2013 :gun_bandana:

 

Така, както е тръгнало, ти май ще родиш преди Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, както е тръгнало, ти май ще родиш преди Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Възможно е! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Само не знам от толкова незразборно ч*кане наляво и надясно с половината мъже в тая страна, как поне веднъж не забременя ... или е безплодна, или има спирала :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не знам от толкова незразборно ч*кане наляво и надясно с половината мъже в тая страна, как поне веднъж не забременя ... или е безплодна, или има спирала :3fdb8960598fa63e:

 

Може.. за спиралата. А може и да е правила аборти.

 

При всички положения не ми харесват самоизтъквания от рода на "Аз си имам две награди (деца) вкъщи и всяка сутрин си ги гледам", като в разговора става въпрос и за жена, която няма деца. Не, че не е истина, но самият намек някак си не е на място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Махнали са статистиката на клипа.. Дано това да и е за урок и да не го повтаря. Когато песента си струва, дори и с не такава реклама си намира път до хората, ето че събра половин милион сама, но заради тези 200К сега много хора подценяват успеха на песента и не вярват и на тези 500К.. Ясно, че практиката на Пайнер с купени гледания в първите дни да се подсили премиерата е разпространена, та щом те дето могат да си съберат много гледания я ползват от лакомия, да са колкото може повече, защо не и на песен, представена в канал с няма и 5К абоната на самопродуциращ се изпълнител, която не разполага с рекламна кампания.. Но това е страхотна предпоставка на злобарите да имат причина да омаловажат проекта - както си и мислех, дори и да направи възможно най - модерната и комерсиална песен, която да не се отличава с ретро звучене от тези на младите певици, пак ще се намери някакъв кусур. Надявам се интереса от тази песен да се отрази и на следващата песен, която има в плановете си до края на годината и да се пребори сама. :ac:

Рени трябва да се върне в Пайнер, според мен. Не знам дали Митко би я приел след като го плюеше, но ако има някакъв начин да заровят томахавката, трябва да го намерят. Тя прави добри гледания в малък канал и със сигурност ще прави още по-добри в голям. Самата тя ми се струва, че взе да става доста разчупена и конвертируема в кариерата си, което точно от нея не го бях очаквал, честно. Трябва ѝ просто по-добра реклама, а Пайнер все още предлага някак по-различен имидж за изпълнителите си. Като си там хората някак си те отразяват повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени трябва да се върне в Пайнер, според мен. Не знам дали Митко би я приел след като го плюеше, но ако има някакъв начин да заровят томахавката, трябва да го намерят. Тя прави добри гледания в малък канал и със сигурност ще прави още по-добри в голям. Самата тя ми се струва, че взе да става доста разчупена и конвертируема в кариерата си, което точно от нея не го бях очаквал, честно. Трябва ѝ просто по-добра реклама, а Пайнер все още предлага някак по-различен имидж за изпълнителите си. Като си там хората някак си те отразяват повече.

Toва са купени гледания :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Toва са купени гледания :D

Само част от тях. Но има и доста реални, според мен. Към Рени има някакъв останал интерес след Вип Брадър, който щеше да е още по-голям ако беше пуснала парче по време на участието си там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса и Джена?

 

Преса май доста се е стреснала от факта, че последните й бози не се получават.

А се чудя Джена за какво се лепи на подобен проект? На нея не й трябва Преслава в момента... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса и Джена?

 

Преса май доста се е стреснала от факта, че последните й бози не се получават.

А се чудя Джена за какво се лепи на подобен проект? На нея не й трябва Преслава в момента... :dontknow:

 

Ми то не останаха топ певици за дуети, затова.

 

Анелия и Галена си минаха от реда, Емилия никога не би направила дует с бивша секс играчка на мъжа си, Деса е близка с Галена - следователно не става и то.. кой остана? Дженовева и Емануелица. Догодина очакваме колаборация с втората.

 

А и с Джена нали лицемерничат по снимки от плажа още от миналата година. Време беше да се заформи нещо.

 

Кой е най-големият хит на тоя Кишев, че не му знам песните?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то не останаха топ певици за дуети, затова.

 

Анелия и Галена си минаха от реда, Емилия никога не би направила дует с бивша секс играчка на мъжа си, Деса е близка с Галена - следователно не става и то.. кой остана? Дженовева и Емануелица. Догодина очакваме колаборация с втората.

 

А и с Джена нали лицемерничат по снимки от плажа още от миналата година. Време беше да се заформи нещо.

 

Кой е най-големият хит на тоя Кишев, че не му знам песните?

На Алисия песните

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така най-интересните певици напоследък са извън "Пайнер"? Цветина, Лорена, а сега и тази Валерия. На Димитров май наистина вече не му се занимава... Но поне получихме доказателство, че на певици с усет за хубави песни не им трябва "продуцент".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що така най-интересните певици напоследък са извън "Пайнер"? Цветина, Лорена, а сега и тази Валерия. На Димитров май наистина вече не му се занимава... Но поне получихме доказателство, че на певици с усет за хубави песни не им трябва "продуцент".

Доколкото разбрах Валерия се стреми да влезе в Пайнер, но дали ще се получи ще разберем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах Валерия се стреми да влезе в Пайнер, но дали ще се получи ще разберем.

 

Мисълта ми е, че "Пайнер" се крепи изцяло на старите чанти. Галин и Фики все още имат някаква инерция, но реално са изчерпани и вече напълно безинтересни. След тях млади звезди няма. Тийн идолите пеят "поп".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пайнер" няма толкова нужда от нови лица, колкото от промяна в политиката си. Защото колкото и млади да набутат във фирмата, били те и с качества, няма ли ясна и последователна концепция как да се развият и задържат тези изпълнители, няма смисъл да се появят, като не след дълго ще се оттеглят. Примери - много, като да речем дуетът от близкото минало Мириана и Виктория, които между другото имат доста добри песни...

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...