Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Защо твърдите, че Деса е флопнала? Тя и Емануела почна бавно с "Виновна", но после дръпна нагоре.

 

Миналата година "Отново се родих" тук беше обявена за провал, а 11 месеца по-късно има над 7 милиона гледания - цифра, далеч от флопа. Деса просто трупа гледания по-бавно. Да изчакаме да мине лятото, пък след това да преценим.

И аз не мисля, че е флопнала . Песента е мега яка.

А Емануела е с голям хит, това е от преди няколко дни тук във Варна:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid...110848349016281

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Идеята ми беше друга. Да не започва вече да си качва песните, които е правила за Пайнер и да си ги е откупила?

Ще бъде добре да си качи последните 30 клипа примерно.

 

Нещо не схващате какво ви се говори от 3 години. Аз си дрънкам, но вие си мислите, че си говоря колкото да не заспя. Господа, дори Кама да иска да си плати някакви права, за каквото и да е, няма да стане. Просто Пайнера не иска да преговаря. Той не иска да чуе за нея, камо ли бизнес да правят, след като не подписаха нов договор през 2014-та. Желанието на Митака е Кама да бъде изтрита с гумичка от картата на чалгата и то възможно най-бързо. Не случайно и прати за 2 години 2 ревизии от НАП, които при насрещна проверка се установи, че са дошли от него, а и де що има клип с името на Камелия се блокира от хората занимаващи се от негово име с тубата и бокса. Разберете, мъката и яростта по Кама са неизлечими, от гледна точка на Митко Пайнера. Само си представете колко милиона му е направило тая "чипровската" и колко е скрил от продажбите и името и, за да е такъв яростен вече 3 години след напускането и, и поне още 5-6 преди него. Когато един мъж така маниакално напада една жена, то това е или много лично за него или става въпрос за луди пари. Така е в живота, проверете го...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо твърдите, че Деса е флопнала? Тя и Емануела почна бавно с "Виновна", но после дръпна нагоре.

 

Миналата година "Отново се родих" тук беше обявена за провал, а 11 месеца по-късно има над 7 милиона гледания - цифра, далеч от флопа. Деса просто трупа гледания по-бавно. Да изчакаме да мине лятото, пък след това да преценим.

 

 

Как пък не е?

От 730к падна на 450к още на втората седмица, респективно изпадна от топ10.

 

Отново се родих беше поне 5 седмици в топ 10.

 

А Емануела си има хит... вече 9 седмици е в топ 7. База за сравнение няма. Песента не е спадала двойно или нещо подобно... върви си между 700-800к. на седмица

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ваше броене отдавна съм го намразил, но пък като нямате друга дъвка, нека да е тази. Но 29 юли идва, да знаете. Там във Варна ще се види има ли смисъл от броене или няма. Аз съм лесен, вместо във Варна съм си капарирал маса, на един басейн и чакам главният забавляващ в чалгата, да дойде при нас. Пригответе си носни кърпички и салфетки, че след Варна е възможно да се прави опело на Пайнер....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не й върви, Бирмата, Сланината, Цуни, някакви 18 годишни, всички смилат от бой хрисимата Пепи, охраната и колите й :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хич не й върви, Бирмата, Сланината, Цуни, някакви 18 годишни, всички смилат от бой хрисимата Пепи, охраната и колите й :1000 (29):

 

Ми той Господ е събирач. Като жената е пустиняк, какъв мъж да си намери, освен пуст пустиняк? - както си говорим тук на северозапад... :g2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък не е?

От 730к падна на 450к още на втората седмица, респективно изпадна от топ10.

 

Отново се родих беше поне 5 седмици в топ 10.

 

А Емануела си има хит... вече 9 седмици е в топ 7. База за сравнение няма. Песента не е спадала двойно или нещо подобно... върви си между 700-800к. на седмица

 

Песента вече 4 седмици е в класацията, а в последната седмица дори е увеличила гледанията си от 425К на 460К.

 

Отново се родих:

 

1-ва седмица: 597К

2-ра седмица: 550К

3-та седмица: 442К

4-та седмица: 381К

 

Гледай да не бъркаш:

 

4-та седмица: 460К

 

Така, че скъпи представител на зодия Риби, предлагам да направиш една ревизия на аналитичните си умения. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как пък не е?

От 730к падна на 450к още на втората седмица, респективно изпадна от топ10.

 

Отново се родих беше поне 5 седмици в топ 10.

 

А Емануела си има хит... вече 9 седмици е в топ 7. База за сравнение няма. Песента не е спадала двойно или нещо подобно... върви си между 700-800к. на седмица

 

Деса се е покачила с 3 позиции в попнейбъла от миналата седмица. Според мен ще се здържи с тзи бройка от 60-70 ка на ден поне за 2 месеца. Тя и на всички като теб бавно, но славноси натрупа, а не като някои - първия месец 5-6 милиона, а на третия извън 50ката по гледания. А и освен Азис, Джена и Емануелаа не виждам по успешни парчета от Десиното. С Анелия си вървят добре, а и тези, които излизат по клубовете я чуват по 2- пъти на вечер, така че нз за какъв флоп говорите.

 

Дори за мое учудване на Преса се върти стабилно. Не е като МСМ ест, но е по добре от други нейни летни опити като Аматьорка, Скоро {която мен мн ме кефеше между другото}

 

Реално флопнаха Джордан и Лорена сред поредица от хитове... Едва илион стигнаха. Иначе очаквах Деса да направи 3 милиона за месец, но предвид сезона, съм доволен. До края на годината ще има 7-8 милиона. да ти имам флопа. Всеки ден чета по 10 нови коментари с ласкателства в тубата. ХАресва се сред младите и то доста. Сезона откъ гледания е слаб. Само за Азис и Криско не важат тези правила

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента вече 4 седмици е в класацията, а в последната седмица дори е увеличила гледанията си от 425К на 460К.

 

Отново се родих:

 

1-ва седмица: 597К

2-ра седмица: 550К

3-та седмица: 442К

4-та седмица: 381К

 

Гледай да не бъркаш:

 

4-та седмица: 460К

 

Така, че скъпи представител на зодия Риби, предлагам да направиш една ревизия на аналитичните си умения. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ти ще трябва да направиш ревизия на анализа си.

 

Първо гледанията растат и това е тренд, който продължава от 2013та. Ако през 2016 се правеха по 18 млн на месец, сега се правят 30 млн.

Няма как да сравниш с броя на гледания, защото не е коректно. Също така конкуренцията е различна.

 

Освен това, Отново се родих излезе в най-слабия месец като гледания. Нещо, което не може да се каже за последната песен.

 

Виж позициите, на които са двете песни, базирани на конкретния контекст. Отново се родих е в топ 7 - цял месец, а пък новата флопна от 4то на 16то място.

 

35К увеличение не е изобщо постижение.

 

Единственото подобно "унижение" от страна на публиката с песен на Деса е И това ще преживея. Сценарият се повтаря. С тази разлика, че си затворихме очите за този флоп, понеже е на балада. И какво като има 5 милиона с днешна дата, като никой не я помни?

 

 

Деса се е покачила с 3 позиции в попнейбъла от миналата седмица. Според мен ще се здържи с тзи бройка от 60-70 ка на ден поне за 2 месеца. Тя и на всички като теб бавно, но славноси натрупа, а не като някои - първия месец 5-6 милиона, а на третия извън 50ката по гледания.

 

Е да де, ама падна от 4та до 16та позиция още на втората седмица (първата не я броя щото там е имала 300к, явно премиерата беше преди четвъртък).

Сега се задържа на 450к на седмица и това е. Най-вероятно ще направи и 6 млн до догодина, ама въпросът е какъв хит е сега.

 

Най-брутално ще бъде другата седмица за Емилия, която като гледам прави по 30к на ден. Ами тя я влезе в топ 40, я не!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава винаги върви по-бавно с гледанията, но е достатъчно показателен факта, че първият месец на "Гледай да не бъркаш" се очертава като третият най-добър такъв за нея- около 2.3 или 2.4 милиона. "И на всички като тебе" имаше 3 милиона, а "В друг живот"- 2.7 милиона, доколкото помня. Не е чак толкова под тях, особено като се има в предвид, че напоследък цялостната гледаемост е по-ниска и само "Мотел" и донякъде "Коя" са единствените песни, впечатляващи с някакви добри гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значение изобщо има на коя позиция е дадена песен в попнейбъла? Сякаш някой освен нас се интересува от това. Важно е гледанията как вървят, а дотук новата на Деса върви по-добре от "Отново се родих", което дава индикация, че ще направи поне 8 милиона. Нечуван флоп просто!

 

Това дали си в топ 10 на попнейбъла зависи от сезона и от това каква е конкуренцията в конкретния момент. Очевидно конкуренцията сега е по-голяма от август 2016.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти ще трябва да направиш ревизия на анализа си.

 

Първо гледанията растат и това е тренд, който продължава от 2013та. Ако през 2016 се правеха по 18 млн на месец, сега се правят 30 млн.

Няма как да сравниш с броя на гледания, защото не е коректно. Също така конкуренцията е различна.

 

Освен това, Отново се родих излезе в най-слабия месец като гледания. Нещо, което не може да се каже за последната песен.

 

Виж позициите, на които са двете песни, базирани на конкретния контекст. Отново се родих е в топ 7 - цял месец, а пък новата флопна от 4то на 16то място.

 

35К увеличение не е изобщо постижение.

 

Единственото подобно "унижение" от страна на публиката с песен на Деса е И това ще преживея. Сценарият се повтаря. С тази разлика, че си затворихме очите за този флоп, понеже е на балада. И какво като има 5 милиона с днешна дата, като никой не я помни?

 

То по тая логика с увеличението на тренда на общите гледания, тая година трябваше вече да имаме песен, която е направила 20 млн. Нали преди една година са се правели 18 млн на месец, а сега 30... Защо големите хитове не са вдигнали бройката гледания?

 

Изобщо не ме интересува, че "Отново се родих" била в топ 7 цял месец, а новата била извън топ 10. Важното е, че накрая "Гледай да не бъркаш" ще има по-добър окончателен резултат, което означава, че песента не е флоп.

 

И не разбирам за какво унижение говориш - Деса се представя повече от блестящо за 40 годишна изпълнителка с 20 годишна кариера. Няма друга, която да успява толкова към днешна дата.

 

5 милиона за балада е супер добре. Според теб може и да не се помни. Има хора, които я помнят. Днес я слушах. То според теб нищо не се помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То по тая логика с увеличението на тренда на общите гледания, тая година трябваше вече да имаме песен, която е направила 20 млн. Нали преди една година са се правели 18 млн на месец, а сега 30... Защо големите хитове не са вдигнали бройката гледания?

 

Изобщо не ме интересува, че "Отново се родих" била в топ 7 цял месец, а новата била извън топ 10. Важното е, че накрая "Гледай да не бъркаш" ще има по-добър окончателен резултат, което означава, че песента не е флоп.

 

И не разбирам за какво унижение говориш - Деса се представя повече от блестящо за 40 годишна изпълнителка с 20 годишна кариера. Няма друга, която да успява толкова към днешна дата.

 

5 милиона за балада е супер добре. Според теб може и да не се помни. Има хора, които я помнят. Днес я слушах. То според теб нищо не се помни.

 

 

Добре. Новата на Деса е най-големият й хит. Ще бъде ! Не е флоп!

Деса е топ и държи хита на лятото.

 

Аз говоря за хитове от нивото на Дай ми още и т.н. Последното, което Деса е пускала от този ранг е И на всички като тебе. Която падна на сегашните гледания на новата - 2 месеца след премиерата си.

 

Колкото по-нагоре си на стълбицата, очакванаята към теб се увеличават, а когато резултатите не са съвсем задоволителни и пораждат коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре. Новата на Деса е най-големият й хит. Ще бъде ! Не е флоп!

Деса е топ и държи хита на лятото.

 

Аз говоря за хитове от нивото на Дай ми още и т.н. Последното, което Деса е пускала от този ранг е И на всички като тебе. Която падна на сегашните гледания на новата - 2 месеца след премиерата си.

 

Колкото по-нагоре си на стълбицата, очакванаята към теб се увеличават, а когато резултатите не са съвсем задоволителни и пораждат коментари.

 

Хитове на нивото на Дай ми още? Ми, че то няма такива.

 

И на всички като тебе е последната бърза песен на Деса преди новата. Не е като да са минали 3 години от последния й голям хит. Все едно всяка песен, която Галена пуска прави по 20 мила...!?

 

Мисълта ми е, че парчето не е флоп, какъвто го изкарваш. Разбирам да минат 10-12 месеца и да цикли на 2 милиона, ама this is not the case.

 

Просто, както винаги си крайно фаталистичен, да не кажа негативен в прогнози и изказвания, свързани с фолка. Време е да ти забъркам една кашичка за оправяне на настроението. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове на нивото на Дай ми още? Ми, че то няма такива.

 

И на всички като тебе е последната бърза песен на Деса преди новата. Не е като да са минали 3 години от последния й голям хит. Все едно всяка песен, която Галена пуска прави по 20 мила...!?

 

Мисълта ми е, че парчето не е флоп, какъвто го изкарваш. Разбирам да минат 10-12 месеца и да цикли на 2 милиона, ама this is not the case.

 

Просто, както винаги си крайно фаталистичен, да не кажа негативен в прогнози и изказвания, свързани с фолка. Време е да ти забъркам една кашичка за оправяне на настроението. :1000 (29):

 

 

Отчайващо фанатични сте. :1000 (6): :dontknow:

Казвам, че песента на Деса ми идва слаба за нея. Не е свръх тъпа или нещо от тоя род, ама не се случи като летен хит.

 

Вече сме водили тая тема за 2та милиона. 2 милиона са гледания за простолюдието в чалгата, присъщи са за изпълнители от ранга на Илиян и Мария. Те толкова си и могат. Както виждаме най-долната категория са Магда, Тотя, Юнона, Денис и тем подобни, за които сагата е дали ще стигнат милион.

 

Нали сме съгласни, че Деса е в топ 5? Истината е такава, че Деса е в топ 10 на най-гледаните изпълнители през юни. Има близо 6млн гледания. Пред нея са само Криско, Азис, Анелия, Емануела, Тита и Галин.

 

Бих казал, че 3 милиона и нагоре са добри месечни гледания за топ изпълнител с топ хитачка (Александрова's стайл).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, като заговорихте за гледанията на баладата- Десислава вече е единствената изпълнителка с 5 клипа с над 5 милиона за 2016, два от които с над 10 милиона. Просто забележително- кой би предположил, че изпълнител от 90-те може да е такава сила в днешни времена, в ерата на стрийминга. Все още никой от нейната генерация не може да я достигне, въпреки че напоследък има и други засилили се- това е повече от показателно.

Надявам се все пак и други ретро имена да имат нейните успехи рано или късно, иска ми се да може и днес да се конкурира с тях, освен с по-младите. Би било жестоко да имаме отново години като тези от 2000 до 2003 и Десислава, Глория, Камелия и Ивана да се бореха усилено за върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Отново се родих" има 4 (макс 5 млн. реални) гледания и е на нивото на В пет ми звънни :)

 

Май не знаете как Пайнер купуват яко гледания...

 

Еми, то по тая логика, защо изобщо ги следим тия гледания, щом купуват яко?

 

И как да разберем за коя песен колко са купени. Ще чакаме ти да ни светнеш ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече сме водили тая тема за 2та милиона. 2 милиона са гледания за простолюдието в чалгата, присъщи са за изпълнители от ранга на Илиян и Мария. Те толкова си и могат. Както виждаме най-долната категория са Магда, Тотя, Юнона, Денис и тем подобни, за които сагата е дали ще стигнат милион.

 

Не винаги. Господинн Галин Петров Гочев ще зацикли на 2 млн. с последната си песен. Ето на това му викам истински флоп.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми, то по тая логика, защо изобщо ги следим тия гледания, щом купуват яко?

 

И как да разберем за коя песен колко са купени. Ще чакаме ти да ни светнеш ли?

7 милиона гледания и едва 15К лайка?

И да, купуват повечето.

 

Виж, че В пет ми звънни има 4.5 милиона със същите лайкове и споделяния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...