Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

7 милиона гледания и едва 15К лайка?

И да, купуват повечето.

 

Виж, че В пет ми звънни има 4.5 милиона със същите лайкове и споделяния.

 

Феновете на Деса са верни идолопоклонници и стриймват песента до полуда месеци, след като е излезла. Затова няма лайкове. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Феновете на Деса са верни идолопоклонници и стриймват песента до полуда месеци, след като е излезла. Затова няма лайкове. :3fdb8960598fa63e:

Ламята на Борис Дали - 6 500 000 с 9к лайка :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги. Господинн Галин Петров Гочев ще зацикли на 2 млн. с последната си песен. Ето на това му викам истински флоп.

 

 

Е, тук никой не спори, че неговото си е пълен провал.

 

Тук доста често ни убеждавате, че Деса правела бавно гледания. Всъщност, не е точно така. И на всички като теб си правеше доста солидни гледания цели 2 месеца... правеше си по 700-900к на седмица. Така, че когато нещо е хит, то се вижда.

 

А на Жалин не знам как да го коментирам. Толкова ударен спад... а Фики - той вече изобщо го няма. Гледам през юни е бил на 18то място по общи гледания с 2,7 млн. Даже Илиян е по-добре от него??? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ламята на Борис Дали - 6 500 000 с 9к лайка :roll1:

 

Хубуу де, нали можело и лайкове да си купиш. Защо се излагат така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук доста често ни убеждавате, че Деса правела бавно гледания. Всъщност, не е точно така. И на всички като теб си правеше доста солидни гледания цели 2 месеца... правеше си по 700-900к на седмица. Така, че когато нещо е хит, то се вижда.

 

Брат, на "И на всички като тебе" се превърна в един от най-големите хитове в кариерата на Деса изобщо. Ако съпоставим различните ери във фолка (образно казано), тая песен е нещо от сорта на "Мъжете всичко искат" за реалностите на фолка към днешна дата. От колко години Деса не е имала такъв хит? От 10? Та това дори стана Хита на годината в Сигнал. Много ясно, че ще прави яко гледания. Не може да очакваме всяка следваща да повтори успеха й, особено ако до известна степен е клонинг на предната, какъвто е случаят тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Галин за нищо не стават вече, не е истина как може за 3 години да се изчерпиш тотално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината- "Гледай да е бъркаш" е проект на нивото на "Отново се родих"- хитче си е, като за един сезон става, ще направи няколко милиона, но няма да остави някаква кой знае каква следа нито в жанра, нито в кариерата на Десислава, за разлика от истински супер хит като "И на всички като тебе". Но мисля, че и целта на ДС този път не е била да направи нещо кой знае колко велико, иначе навярно щеше да се постарае малко повече и за клипа, и така отново да удари един шут на всички, които я подценяват. Тя тази година се е поотпуснала, навярно ще ни предложи само още 1, максимум 2 песни. Послушала е астроложката и се е отдала повече на семейните преживявания, да видим само дали това ще е обвързано и с бебе.

 

Между другото, иска ми се да отбележа, че не ми харесва, че тази година почти всички тотално зарязаха нивото на видео продукцията, в това число и Десислава. Повечето нови клипове са все по някакви плажове, морета, яхти, хотели с морски изглед... Знам, че това се води 'свежо' и 'лятно', но на практика си е връщане на жанра едно 10 години назад. Дано поне Галена сега да вземе да попромени нещата с новото видео, но ако и тя пусне нещо на средно ниво... не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Галин за нищо не стават вече, не е истина как може за 3 години да се изчерпиш тотално.

 

 

Плюли сме Ванча, че бълваше, ама за толкова години остави супер много песни. Голяма част се знаят. Явно не е до бълването.

 

А те не стига, че пускаха песен на 3-4 месеца, но и почти нищо тяхно не можеш да се сетиш.

 

Аз очаквам от Деса само хитове!

След като е в топ 5, грешките не се прощават.

 

Не ме винете Десови, че сам максималист към вашата изгора. :dontknow:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плюли сме Ванча, че бълваше, ама за толкова години остави супер много песни. Голяма част се знаят. Явно не е до бълването.

 

А те не стига, че пускаха песен на 3-4 месеца, но и почти нищо тяхно не можеш да се сетиш.

 

Аз очаквам от Деса само хитове!

След като е в топ 5, грешките не се прощават.

 

Не ме винете Десови, че сам максималист към вашата изгора. :dontknow:

Ванча пускаше супер разнообразни и смислени песни, а Галин само рапира някакви простотии, Фики цвили по анадолски - нищо ново не предлагат.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, иска ми се да отбележа, че не ми харесва, че тази година почти всички тотално зарязаха нивото на видео продукцията, в това число и Десислава. Повечето нови клипове са все по някакви плажове, морета, яхти, хотели с морски изглед... Знам, че това се води 'свежо' и 'лятно', но на практика си е връщане на жанра едно 10 години назад. Дано поне Галена сега да вземе да попромени нещата с новото видео, но ако и тя пусне нещо на средно ниво... не знам.

 

 

То предните години едни и същи правиха по-мащабни неща. Но и при тях нещата секнаха - Мара вече няма пари и богат любовник, Андра е извън Пайнер и едвам оцелява. Като сложим и скъпото й хоби да пуска песни за чужди пазари... Жалка роди и я писахме избягала половин година. Цура Янева и тя май ще ражда и тотално е зарязала музиката. Впрочем, какво беше пуснала запоследно, че не се сещам? Това с Галин ли беше последното ?

 

Яница мъчи да прави нещо идейно, но и тя напоследък не предлага нов тренд. И с това изчерпахме обичайните запознати.

 

Деса и Анелия имат някакви проблясъци от време на време и толкоз.

 

Раждат бебета, докато е слаб периода, други са в търсене на нови спонсори, за да се възползват от момента на летаргия в чалгата и току виж да избухнат с нещо смислено...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, при всички случаи, Деси се справя много по-добре от Камелия по хитовост. Нали тва ви е голямата битка хД

Пък, че изкарва сезонни хитове, все тая. Вече всеки втори изкарва само такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен от Пайнер купуват гледания а повечето проекти на топ имената първите дни след пускането им. Вече 200 ка за премиера ги немат за нишо, а след 3 дни изпадат...

 

Според мен И това ще преживея с 5 милиона гледания и 28ка лайка не е флоп. Освен В друг живот, Обичай ме и Аз бях тук и Болка в минути{3 от които в изпълнение отново на ДесиСлава}, никоя балада за последните 3-4 години в чалгата няма дори и близка до тази статистика. В реда на нещата е баладите да изостават като гледания, но по лайковете е ясно отношението на публиката към тази песен. всъщност единствено с Черен сняг флопна преди години. Всички други балади са и хитове и се слушати днес.

 

Не искам без теб има над 7 милиона от 3 клипа

Някой ден е с 2 в тубата, във вбокса и изтриха един клип с 1 млн преди 2-3год.

НАй неправилния мъж послената година е набрала яко скорост и е натрупала кокото за първите 3-4 след излизането и...

Забрави за мен ине издържам се знаят от малк и големи без дори да им е снимала клип.

Повечето изпълнителки не минават и милион с баладите си, така че анализите и заключенията ти са в грешна посока.

 

 

Самостоятелни хитове като Дай ми още и И на всички като теб е нямало от декември. Само новата на Азис и може би на Джена, но е рано да се говори, защото споменатите 2 песни 8-9 месеца след излизането им продължават да са в класациите и не излизат от клубовете

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча пускаше супер разнообразни и смислени песни, а Галин само рапира някакви простотии, Фики цвили по анадолски - нищо ново не предлагат.

Толкова разнообразни и смислени,че едни от най-просташките текстове са нейни.

До, като Галин е млад и му отива да възпява каквото и да е,то Ванча на 35-40 беше гротеска..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче наистина много слаб период настана за чалгата. Мелето урочаса всичко, дето повтаряше, че миналата година попфолка бил в криза (а той не беше). На ви ся криза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова разнообразни и смислени,че едни от най-просташките текстове са нейни.

До, като Галин е млад и му отива да възпява каквото и да е,то Ванча на 35-40 беше гротеска..

Но и едни от най-смислените. ;) Това й е отличителната черта на нея, че е в двете крайности.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но и едни от най-смислените. ;) Това й е отличителната черта на нея, че е в двете крайности.

Кел файда, че си изпяла Ах тези пари и 7 дни, като покрай тях си пяла за Смукача, Душ или направо - муш !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кел файда, че си изпяла Ах тези пари и 7 дни, като покрай тях си пяла за Смукача, Душ или направо - муш !

 

Що, не те ли кефят противоречиви варели?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче наистина много слаб период настана за чалгата. Мелето урочаса всичко, дето повтаряше, че миналата година попфолка бил в криза (а той не беше). На ви ся криза.

 

Аз практикувам мазна тантра за проклятие на жанра.

 

То само като видиш поп-рап-рок музиката с какви конвулсии изплисква нова продукция... Това е най-лесно разбираемият сигнал, че се възползват от слаботията на чалгата, за да я затапят още повече. Такъв опит имаше и през 2003-4та, 2010-1та... и както се вижда 2016-7та. Скоро гледах някакво интервю на Нора и даже и тя го каза, че са започнали да усещат спад при чалгата - очевидно това се говори в средите.

 

Щом съм го повтарял, значи съм го виждал. Ама все пак, да уточним, че по-зле от 2017 не е било. А 2014та беше много силна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен от Пайнер купуват гледания а повечето проекти на топ имената първите дни след пускането им. Вече 200 ка за премиера ги немат за нишо, а след 3 дни изпадат...

Слави, заеби тая тъпа тема с гледанията, хах...

Видя ли на някоя от по-предните страници с какво те "предизвиках"? ;) И какво би направил по въпроса? Всъщност това трябва повече да ни вълнува - концертът! :)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що, не те ли кефят противоречиви варели?

Със сигурност пее пред огледалото: "Слагам си червило и чао", ама се прави пред форОна :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност пее пред огледалото: "Слагам си червило и чао", ама се прави пред форОна :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1:

 

Повярвай ми - не го прави. Познавам го.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...