Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И никой не изкарва Глория на ниво Роксана, ти луд ли си.

За последн път казвам,че не мога да я поставя до Деса и Кама, като ниво на продукция в момента. Няма как Обратно броене номер 10 и тв. версии на покрива или в мазата да поставя до проекти, като Минута живот, Неповторим, В друг живот, Майната ти и т.н.т... просто нивото и е страшно ниско в.момента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и да пиша веднъж в тая тема. ;Д

90% от бързите песни на Глория са доста зле, абсолютно клише. Аз пак си ги харесвам и слушам, но заради изпънението. Баладите й са топ!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам Глория, но не мога да не се съглася, че ѝ е време да се пречупи малко. Не казвам да пее за кучки и боклуци, а просто да се пречупи и да изглежда като съвременен изпълнител. На мен песните ѝ в последните години ми харесват, но все нещо им липсва, за да са хитови и това определено не е пошлостта. За клиповете няма какво да говорим- 2017 сме, а не 1994. А Глория със сигурност е милионерка покрай спечеленото през най-силните години на жанра, така че не виждам проблем дори и без спонсор да стане конкурентноспособна в това отношение.

Това пречупване просто ще е за нейно добро. И преди съм го казвал, но ще го кажа пак- към днешна дата тя може и да си има един останал кръг от хора, които знаят какво е постигнала и се интересуват от нея, но по-младите масово не я отразяват. А какво ще стане след 10-15 години, когото тогава техните деца ще са 'младите'? Ами Глория за жалост ще е изцяло със статут като на много от естрадните звезди, на които отдавна им е минал звездният миг и младите само са чували, че са били големи, но не го виждат. А целта на Глория като уж Кралица не е ли да е Лили Иванова на поп-фолка? Ами аз след 10-15 години виждам Деса и дори Кама да са повече с такъв статут от нея, а също така и Анелия, Преслава, Галена и т.н. Защото за да си Лили трябва да се задържиш по върховете с десетилетия, да привличаш нови и нови почитатели във всяко едно ново поколение. При Глория не виждам това да се случва, колкото и да са ѝ успешни концертите и колкото и аз самият до харесвам класата и стилът в проектите ѝ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук няма да променим нищо, само си коментираме и толкова.

Обаче всеки, който иска промяна от Глория или която и да е друга винаги може да им пише в страниците или на лични в инстаграм. Със сигурност една добре написана критика и препоръка няма да се приеме зле от тях. Особено, когато и те усещат,че са зациклили. Повечето феновете от еуфорията при всеки нов проект величаят пресилено любимите си изпълнители и не смеят да напишат дори добре поднесена критика. Не вярвам, че ще ви блокират ако не сте съгласни за нещо с тях.

Аз съм писала поне 5-6 пъти на Галена на лично в инстаграм и всеки път ме е отразявала и дори сме провеждали кратък диалог,когато й стане интересно това, което имам да кажа като идеи, препоръка и т.н Така поне сме наясно и ние и изпълнители какво трябва да се подобри.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук няма да променим нищо, само си коментираме и толкова.

Обаче всеки, който иска промяна от Глория или която и да е друга винаги може да им пише в страниците или на лични в инстаграм. Със сигурност една добре написана критика и препоръка няма да се приеме зле от тях. Особено, когато и те усещат,че са зациклили. Повечето феновете от еуфорията при всеки нов проект величаят пресилено любимите си изпълнители и не смеят да напишат дори добре поднесена критика. Не вярвам, че ще ви блокират ако не сте съгласни за нещо с тях.

Аз съм писала поне 5-6 пъти на Галена на лично в инстаграм и всеки път ме е отразявала и дори сме провеждали кратък диалог,когато й стане интересно това, което имам да кажа като идеи, препоръка и т.н Така поне сме наясно и ние и изпълнители какво трябва да се подобри.

 

Глория не е Галена, най-много да ти тегли една и да те блокира вовеки. Тя съвети и критики не желае да приема. Все пак е Кралица :rolleyes:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е Галена, най-много да ти тегли една и да те блокира вовеки. Тя съвети и критики не желае да приема. Все пак е Кралица :rolleyes:

 

1000%20(29).gifбах я в кралицата,искам песни като Присъда....1000%20(1).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория не е Галена, най-много да ти тегли една и да те блокира вовеки. Тя съвети и критики не желае да приема. Все пак е Кралица :rolleyes:

Или да те набие с букета, ако си отишъл да й поднесеш такъв, заедно с критика след участието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или да те набие с букета, ако си отишъл да й поднесеш такъв, заедно с критика след участието.

 

Така ще обърне прекалено голямо внимание на жалкото ти съществуване. Пълен игнор, да се чудиш изобщо жив ли си.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така ще обърне прекалено голямо внимание на жалкото ти съществуване. Пълен игнор, да се чудиш изобщо жив ли си.

Хахаха, не мога!

Наистина ли го е правила или се шегуваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Една позната каза,че в Шумен отдавна не е имало такова събитие и много се радват. Постерите имало в целия град и май съвпада с празник на града.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо вече не ротират "Издислав" ?

Защото Петя Костуркова каза на Фики, че имал горчив опит с проектите на чужд език в последното му интервю.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драма, достойна за „Оскар“, се разиграва в новия клип на Алисия „Добре ти беше“. Също толкова драматични се оказали и снимките за него. Просто нищо не вървяло по предвидения план.

 

:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

платените статии са винаги жестоки.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И никой не изкарва Глория на ниво Роксана, ти луд ли си.

За последн път казвам,че не мога да я поставя до Деса и Кама, като ниво на продукция в момента. Няма как Обратно броене номер 10 и тв. версии на покрива или в мазата да поставя до проекти, като Минута живот, Неповторим, В друг живот, Майната ти и т.н.т... просто нивото и е страшно ниско в.момента.

В „Полудяваш по мен” е страхотна мацка, знаеш как изглежда. В такъв смисъл вметнах да не я нареждате да овехтелите или кръчмарски певачки. Приемете, че някои хора се пречупват по-трудно, затова пък си имат разпознаваем стил. А другите и техните трески за дялане кога ще са на дневен ред? Мога да направя цял списък какво да се поправи при Глория, но реално за мен по-важното е налице - пее на живо, прави концерти, има песни за всеки повод и й ги крадат, изглежда добре. Дразни ме натрапването на Симона, тематиката за мъжете, кризата на идеи в клипове, еднаквата визия и подборът на някои неподходящи песни за определени участия примерно. Ама не може пълно щастие. Има си там Башфилтри да й дават те акъли, щото са по-вещи. Аз не разбирам. :D И мани тоя спор. Видях Надя в Парадайз, много готина на живо и много мила. ☺

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Една позната каза,че в Шумен отдавна не е имало такова събитие и много се радват. Постерите имало в целия град и май съвпада с празник на града.

Като цяло знам за Шумен , че има доста турци и предполагам , че и такива ще преобладават.В Разград примерно когато има участия на изпълнители като Малина,Татяна,Райна е пълно мъртвило,а на тези на Фики клубът се пълни до крайни предели и дори идват турци от съседни села.

Надявам се концертът да пожъне успех и повече да наблягат на такива изяви

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло знам за Шумен , че има доста турци и предполагам , че и такива ще преобладават.В Разград примерно когато има участия на изпълнители като Малина,Татяна,Райна е пълно мъртвило,а на тези на Фики клубът се пълни до крайни предели и дори идват турци от съседни села.

Надявам се концертът да пожъне успех и повече да наблягат на такива изяви

Чакаме ли Преси и Галя да взривят с дуетите си и после Фики да дойде и да изпеят и тримата "Оле Галено, тихо ми пази"? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В „Полудяваш по мен” е страхотна мацка, знаеш как изглежда. В такъв смисъл вметнах да не я нареждате да овехтелите или кръчмарски певачки. Приемете, че някои хора се пречупват по-трудно, затова пък си имат разпознаваем стил. А другите и техните трески за дялане кога ще са на дневен ред? Мога да направя цял списък какво да се поправи при Глория, но реално за мен по-важното е налице - пее на живо, прави концерти, има песни за всеки повод и й ги крадат, изглежда добре. Дразни ме натрапването на Симона, тематиката за мъжете, кризата на идеи в клипове, еднаквата визия и подборът на някои неподходящи песни за определени участия примерно. Ама не може пълно щастие. Има си там Башфилтри да й дават те акъли, щото са по-вещи. Аз не разбирам. :D И мани тоя спор. Видях Надя в Парадайз, много готина на живо и много мила. ☺

Ами Баша да й дава идеи за клиповете. Пачо е мегадобрият и талантлив. Ти за концепция, концерти и текстове. Ружето и Роско също за визия, клипове. Има супер талантливи фенове, а се е забила с някакви псевдопрофесионалисти като Люси и Мариета, дето вие, Анастасия и Г. Марков сте по-идейни и талантливи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си представя как ще изпеят дуетите си.

 

Галена беше толкова категорична, като каза, че с Преса вече нямат отношения. Не искам да си плюе на достойнството. А и без това дуетите им не са чак такива големи мегахитове, че задължително да се налага да ги пеят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си представя как ще изпеят дуетите си.

 

Галена беше толкова категорична, като каза, че с Преса вече нямат отношения. Не искам да си плюе на достойнството. А и без това дуетите им не са чак такива големи мегахитове, че задължително да се налага да ги пеят.

Аз пък искам да се гушнат и дори награбят двете на сцената, поне за доброто старо време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Преси и Галя да взривят с дуетите си и после Фики да дойде и да изпеят и тримата "Оле Галено, тихо ми пази"? :3fdb8960598fa63e:

"Оле Галено, тихо ми пази...че като видях краката на Фики-Олеле боже" :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Много ми се иска да присъствам на концерта , но точно тогава няма да съм в България :helpsmilie: Интересно ми е дали двете ще си изпълнят дуетите

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...