Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслави, Анелии и Галени новата Лили Иванова? Извинявай, вярваш ли си? Въпросните, които си изброил, да направят по един концерт първо. И не в молове по възможност. Като Лили Иванова няма да има. За да си Лили Иванова, трябва яко пеене на живо, хигиена на гласа, дисциплина, култура, професионализъм и собствен стил, който тия кранти никога няма да имат. Лили Иванова младите не са се скъсали да я харесват и слушат и не е комерсиална, но я уважават. След години единствено към Глория, Тони Дачева и Нелина може да има такова уважение. Без значение коя 40-годишна ще се прави на 20-годишна и ще си размята бутовете. Леле, каква наглост е настанала в тоя форум...

Ама и ти не си в ред - къде ми сравняваш Глория с Лили Иванова .. :mf_surrender: Аз не знам кой уважава Глория, освен нейния таргет, масово е смятана за студена и превзета лелка.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория наистина е много прехвалена певица, впрочем кой е последният й тотален хит?

 

"Ако те няма". Май 2007 беше.

 

Не е прехвалена, найш как мачкаше през 90-те и първата половина на мин. десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ако те няма". Май 2007 беше.

 

Не е прехвалена, найш как мачкаше през 90-те и първата половина на мин. десетилетие.

Да, но за последните 10 години не се е постарала да създаде 1 тотален хит. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и ти не си в ред - къде ми сравняваш Глория с Лили Иванова .. :mf_surrender: Аз не знам кой уважава Глория, освен нейния таргет, масово е смятана за студена и превзета лелка.

Нищо не сравнявам - просто Глория за фолка е нещо, каквото Лила за естрадата, а не че е повече от нея.

Лили също е възприемана като такава и онакава - нищо ново, българинът е подигравчия, самата публика е неблагодарна и късопаметна. Докато някой е актуален, всички припадат, после го сравняват със земята. Да не говорим колко творци си отиват онеправдани, или ги признават след смъртта им.

Глория е уважавана от доста представители на различни поколения все още, дори да няма славата и позициите си от преди.

Спирам да пиша по темата, защото наистина сте адски злобни, а пък уж сте умни млади хора. Плашещо е. Категоризации като "ти не си в ред" на друго място, Калине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но за последните 10 години не се е постарала да създаде 1 тотален хит. :gun_bandana:

За клипове да не говорим. Обърса всички подове,дивани,саксии и тавани на сгради.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и ти не си в ред - къде ми сравняваш Глория с Лили Иванова .. :mf_surrender: Аз не знам кой уважава Глория, освен нейния таргет, масово е смятана за студена и превзета лелка.

Масово е смятана за кадърна певица с добри песни. Може да не я харесват, но е уважавана. Да не говорим в професионалните среди, никой няма да ти каже една лоша дума за Глория от големите имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи кадри на Магда с "Неотразимата"

 

photo_verybig_48725.jpg

 

Магда засне видеоклип към новата си песен, която ще излезе със заглавие “Неотразимата”. Звездата на "Пайнер" залага на динамично парче с провокативен текст.

 

Музиката и аранжиментът са дело на Боби Павлов, а текстът е поверен на Мариета Ангелова.

 

Изпълнителката сподели пред почитателите си в социалната мрежа първи кадри от предстоящия клип.

 

“Снощи имахме тежка, емоционална и безсънна нощ, но резултатът си заслужава… Благодаря на целия екип за професионализма и старанието, което положиха! Скоро “Неотразимата” ще бъде на екран” - разкри изпълнителката.

 

Режисьор на лентата е Ивайло Спасов, който е заложил на женствената красота на певицата и на ефектни кадри.

 

Певицата представя три визии, които са много различни, но запазва подробностите в тайна до премиерата на клипа в PlanetaOfficial.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48725

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Неотразимата"

Перфектно заглавие, описващо кариерата й. :1000 (29):

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Днеска си много активен и духовит във форума. И в леглото ли си такъв? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че е крайно време някои парцалести създания да бъдат изпратени на почивка и форумът да бъде затворен! Ще ми говорят за Глория с лошо, то вашите пачаври дали имат и една песен дето да си я пуснеш след години и да не те е срам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масово е смятана за кадърна певица с добри песни. Може да не я харесват, но е уважавана. Да не говорим в професионалните среди, никой няма да ти каже една лоша дума за Глория от големите имена.

 

Нещо което не можем да кажем за останалите .. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, братле, последния месец пишеш пълни простотии.

Пак ти напомням, че и Глория пуска клубни парчета, но просто не се котират. Дори до преди 5-6 години основно пускаше такива.

Ако преи 10 години фолк феновете сме си мислили, че гло може да бъде Лили-то на попфолка, то в днешно време не съм много сигурен. Малките деца знаят повече песни на Лили Иванова отколкото на Глория. Пеят се по формати, от млади амбиции, пускат се по радиа, телевизии. Почти няма българи които д не знаят Камино, Детелини, Стари мой приятелю, Осъдени души, Ветрове и още много. Лили до преди 6-7 години вадеше хитове и то без да са клубни тупалки. Когато народа те обича и те иска на върха нищо друго няма значение.

Лили Иванова има стотици концерти в НДК и по големи зали. Държавата дълги години все пак са градили имиджа и, защото тя е била най популярното и търсеното бг име и по света в онези години.

На фолк певиците никой не им е дал нищо даром както при естрадните, но често пропускаме този факт. Фолка от самото наало се използва за пропаганди и за насочване към масов хейт.

И все пак с днешна дата само един изпълнител може да бъде Лилито на Попфолка и това е ДесиСлава. И тъй като знам, че следващото ти изречение ще е за концерт или сериозна музика, ще ти кажа, че Деси е активно работеща певица. След 10 години като забави темпото може да мисли за фолклорни албуми и концерти всяка година. ДесиСлава привлича таргет 12-65. Разбира се , че като един ден и уредеят клубните участия, ще започне основно концертна изява. нема на 50 да се мята по чалготеките.

 

ДесиСлава яа очаква светло бъдеще. Другите да му мислят. Предполагам Анелия, Преслава и Джена също нема да останат гладни като остареят за фолка.

 

Това са сериозно певици. Преслава тепърва вокално ще претърпи сериони промени. Към по добро ест.

 

а колкото и да уважавам Глория, тя към днешна дата е със статута на Екстра Нина, Тони Дачева. Дори една Нелина миналата година по се открои с 3 харесвани песни. Двете бяха клубни комерсчета...

 

 

в моите очи някои фенове на Глория н наричат нещата с истинските им имена и си измукват причини за неуспеха на Глория от пръстите като всичко друго може да е причина, но не и истинските такива.

 

Някак си откакто Деса се върна в топа повчето ГлоФенс ви стана трън в очите докато до преди 2 години я посочвахте като най след Глория разбира се.Сега сякаш се дразните от статута на ДесиСлава към днешна дата, че детронира и кралици, и мегазвезди, и Певица на годината.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой съди за успехите на фолк певиците по този форум ще реши, че Глория е някакво абсолютно дъно.... :mf_surrender: Толкова нелепости прочетох по-нагоре... Глория била прехвалена, Глория нямала хитове, Глория нямала хубави клипове... Жива да я ожалиш! Вие явно нито сте запознати с нейните успехи и възможности, а ако сте - толкова по-жалко за вас, явно нямате грам уважение към таланта и постиженията на хората.

Каквото е направила Глория за този жанр НИКОЙ друг не го е направил и няма да го направи. Дали ще я нарекат "Лили Иванова на чалгата" или "превзетата студена лелка" грам не ме вълнува. Фактите са факти. А те са, че Глория е най-добре пеещата певица в този жанр и има най-добрата дискография. И да се скъсате да обяснявате как няма концепция, стратегия, как снимала ТВ версии и как била прехвалена и забравена... Смисъл няма. Пуснете си концерта й, вземете си пуканки и просто гледайте как се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава била Лилито на Поп-фолка. Глория била със статута на Цветелина и Екстрата. Деса била детронирала Преслава. Нещо друго? Нещо ново, което не сме чували от вас?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория заслужава уважение и не мисля, че специално в рама не го получава. Никой не отрича успехите и до 2007, но не очаквайте заради стари постижения да я поставяме над певици, които продължават да се развиват и да постигат. Глория е била фактор и има място в историята на бг музиката, но успехите и са твърде оскъдни. Особено последното десетилетие... В средите е сред най уважаваните, срединтелигентната публика също е етикет, но сред обикновения трудещ и провинциален човечец, каквото е масовото ни население, Глория се свързва с мутри, надменно поведение, но не и с глас и дискография. Хората я знаят като примата, но не знаяткакво пее днес...

 

Инициатитивата за концертите и е похвална, но на всички ни е ясно, които изпълнители се пънат да организират подобни турнета. Тези, които нямат клубни участияа и ангажименти като Глория, Нина и Ивана. Това не омаловажава инициативата, че ама си е намерила рабора, без да разчита на Жени Димова или друг. И все пак не ми се иска да си представя ако на концерти разчита на песните си от последните 4-5 години, каква мъгла са за хората тези песни. Дано направи песни като Откраднат миг, Ангел с дяволска жена, Крепост или Ако те няма.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са й оскъдни успехите на Глория, а направо тя няма такива! Една Милица е по-добра певица от нея, с повече фенове и хитове!

Десови се самозабравяте, ако не беше 2016-та за Деса, тя щеше да е далеч по-зле от Глория и на ниво Ивана, та дори и Ивана има златен мегахит -"Аз съм с теб", а Деса какво има - сезонните хитове -"Регетон и малко чалга", "Два магнита", "Моето друго аз", "Поръчките", "Не искам без теб", "Пусни го пак" и популярните "Усещанм", "Черен сняг" и "Най-неправилният мъж", това е + форматите. Харесвам я, ала вие ужасно омаловажават труда на другите, в частност Глория и Преслава, а и популярната Онли уан.

Говоря за периода 2007-2017.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой съди за успехите на фолк певиците по този форум ще реши, че Глория е някакво абсолютно дъно.... :mf_surrender: Толкова нелепости прочетох по-нагоре... Глория била прехвалена, Глория нямала хитове, Глория нямала хубави клипове... Жива да я ожалиш! Вие явно нито сте запознати с нейните успехи и възможности, а ако сте - толкова по-жалко за вас, явно нямате грам уважение към таланта и постиженията на хората.

Каквото е направила Глория за този жанр НИКОЙ друг не го е направил и няма да го направи. Дали ще я нарекат "Лили Иванова на чалгата" или "превзетата студена лелка" грам не ме вълнува. Фактите са факти. А те са, че Глория е най-добре пеещата певица в този жанр и има най-добрата дискография. И да се скъсате да обяснявате как няма концепция, стратегия, как снимала ТВ версии и как била прехвалена и забравена... Смисъл няма. Пуснете си концерта й, вземете си пуканки и просто гледайте как се прави.

Ами не всичко е концерти. Никой не и отрича дискогряфията, но от няколко години насам не сменя плочата, от към музика и текстове. И да, клиповете и са много зле, за 20 години, еднствено 2003 са и силни клиповете. А от тогава насам са просто нелепи. Не знам по кое съдиш, но аз като погледна, нито страниците и в нета пръскат с последователи, нито има бройка участия, за гледания - също върви доста бавничко, макар и последните години да бълва на килограм, за клипове, класации и предавания какво да кажем... Не мога да я хваля само заради 1 концерт на 5 години.

Вие пък престанете с това надменно поведение, че който не харесва Глория е едва ли не жалък. Аз лично винаги съм и симпатизирал, но не мога да я хваля безпличинно, нито съм лакей, нито кралски, че.да и лъскам подметките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че тази година стават 10 години откакто ГИК, Гергана, и т.н. са кръгла нула - демек половината им кариера че и повече е на изкуствено дишане и стари ларви с неуспешни песни, пускани през половин година, че и по-рядко .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че тази година стават 10 години откакто ГИК, Гергана, и т.н. са кръгла нула - демек половината им кариера че и повече е на изкуствено дишане и стари ларви с неуспешни песни, пускани през половин година, че и по-рядко .. :mf_surrender:

ИК + Гергана - да, ама Глория си има "Ако те няма", "Еднопосочен път", "Хипноза", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "Двоина игра", "Ненаситна", "Кралица", "Пясъчни кули", "Ако счупят всяка нота", "Изсвирете нещо ударно", "Не лъжи на колене"...

Ивана има "Аз съм с теб", "Пий едно", "Миг като вечност", "Уличник", "Точка 18", "Остави ме" и дуета с Васил Иванов, "Ще ти взема всичките пари" и песента за майката и тая за Бог.

Камелия -"Минута живот", "Неповторим", "Само за минута", "Изпий ме цялата", "Манастир", "Усещам те още""Някой ден", "Още те обичам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИК + Гергана - да, ама Глория си има "Ако те няма", "Еднопосочен път", "Хипноза", "Можеш ли да ме обичаш", "Имам нужда от теб", "Двоина игра", "Ненаситна", "Кралица", "Пясъчни кули", "Ако счупят всяка нота", "Изсвирете нещо ударно", "Не лъжи на колене"...

Ивана има "Аз съм с теб", "Пий едно", "Миг като вечност", "Уличник", "Точка 18", "Остави ме" и дуета с Васил Иванов, "Ще ти взема всичките пари" и песента за майката и тая за Бог.

Камелия -"Минута живот", "Неповторим", "Само за минута", "Изпий ме цялата", "Манастир", "Усещам те още""Някой ден", "Още те обичам".

Какви са тези песни, които ми изброяваш? Половината даже не бяха сезонни хитове :mf_surrender:

 

На Глория след 2007-ма мога да откроя само "Можеш ли да ме обичаш", "Ненаситна" и "Пясъчни кули" като по-големи хитове.

При Ивана - "Аз съм с теб", "Падни на колене", "Уникална", "Златен", "Остави ме", "Ало, мамо", при Камелия - "Усещам те още", "Изпий ме цялата" и "Неповторим" с известна уговорка (тя дълго време нищо не издаваше) ... общо взето са на едно дередже, всъщност Ивана е с най-много хитове ми се струва в последните 10 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...