Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Еднопосочен път беше на 4-то място в годишният Планета Топ 20.

Това не променя факта, че не стана особено голям хит.

През лято 2008 имаше 20 по-големи хита.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не променя факта, че не стана особено голям хит.

През лято 2008 имаше 20 по-големи хита.

Но беше хит и откриваха турнето с нея. Те и девойките, Уникална и Златен не са били големи хитове, а от от тях сигурно 50 по-големи хита е имало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но беше хит и откриваха турнето с нея. Те и девойките, Уникална и Златен не са били големи хитове, а от от тях сигурно 50 по-големи хита е имало.

Да, защото мелодията й е подходяща. Един концерт откриваха с "Приключих с теб" на Димана, но не значи че е била супер хит. ;)

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото мелодията й е подходяща. Един концерт откриваха с "Приключих с теб" на Димана, но не значи че е била супер хит. ;)

А колко са хитове в периода 1994-2002 на Ивана и колко на Глория?!

Ако не беше Индира,Ивана щеше да си остане с Грешна нощ и 100 пирона, а ако не бяха и троянските й действия към целият жанр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може такива тъпи песни да слушате- всички от ФЕН ТВ и от Хит Микс повечето са боклуци- такива ги подминавам и изобщо не ги слушам, вие и чак за сваляне ги искате, божееееееееееее.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарке, за.последните 10 години, Камелия има доста хитове и отличия. Не забравяй,че 4 от тез 10 години, тя не издаваше, нормално бройката да е по-малка от на Ивана, която винаги и бълвала, нищо че вадеше пумия след.пумия.

Та от 2007 насам - Някой ден, Усещам те още, Фалшива кожа, Оргазъм, Изпий ме цялата, 4 години пауза, Неповторим, Минута живот и ако сложим Само за минута..

Не казвам,че е вадила тоталните хитове, но всичко, коета изброих си беши хит със стабилни приеми по-концерти и турнета. Друг фактор е,че и Гло и Ивана бяха натирени рано,рано от турнетата, да като Камелия е една от малкото, която е присъствала на почти всички (без 2 ) за които в последствие се разбра, че е имала покана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарке, за.последните 10 години, Камелия има доста хитове и отличия. Не забравяй,че 4 от тез 10 години, тя не издаваше, нормално бройката да е по-малка от на Ивана, която винаги и бълвала, нищо че вадеше пумия след.пумия.

Та от 2007 насам - Някой ден, Усещам те още, Фалшива кожа, Оргазъм, Изпий ме цялата, 4 години пауза, Неповторим, Минута живот и ако сложим Само за минута..

Не казвам,че е вадила тоталните хитове, но всичко, коета изброих си беши хит със стабилни приеми по-концерти и турнета. Друг фактор е,че и Гло и Ивана бяха натирени рано,рано от турнетата, да като Камелия е една от малкото, която е присъствала на почти всички (без 2 ) за които в последствие се разбра, че е имала покана.

Колко от тези песни се помнят днес, които изброяваш? Максимум "Някой ден", "Усещам те още", "Фалшива кожа", "Изпий ме цялата" .. и то всички са концентрирани в първите три години на десетилетието. ;) И после не е като да не е издавала нищо - имаше разни "Лошо ми действаш", "Престъпно е" и не знам още какви - пълни провали.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото е направила Глория за този жанр НИКОЙ друг не го е направил и няма да го направи.

Това е абсолютен факт. Глория еднолично разграничи поп - фолка като музика и жанр и го направи легален, конвертируем и прадаваем. Няма да търся точно кой албум, но тя е единствената която е надминала Лили Иванова по продажби на албум в онези времена. Ако някой има друга, нека я представи.

 

Единственото лошо е, че към днешна дата не се старае достатъчно и не държи ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко от тези песни се помнят днес, които изброяваш? Максимум "Някой ден", "Усещам те още", "Фалшива кожа", "Изпий ме цялата" .. и то всички са концентрирани в първите три години на десетилетието. ;) И после не е като да не е издавала нищо - имаше разни "Лошо ми действаш", "Престъпно е" и не знам още какви - пълни провали.

Първия и клип след паузата е Престъпно е, която е песен за ценители, а не за такива които се кефят на бози,като Няма да ти пиша. Която въпреки гледанията беше с прачевен прием на концерта, голям балон се оказа. А колко се пеят песните на Камелия, можеш да видиш по участията и.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мегастарке, за.последните 10 години, Камелия има доста хитове и отличия. Не забравяй,че 4 от тез 10 години, тя не издаваше, нормално бройката да е по-малка от на Ивана, която винаги и бълвала, нищо че вадеше пумия след.пумия.

Та от 2007 насам - Някой ден, Усещам те още, Фалшива кожа, Оргазъм, Изпий ме цялата, 4 години пауза, Неповторим, Минута живот и ако сложим Само за минута..

Не казвам,че е вадила тоталните хитове, но всичко, коета изброих си беши хит със стабилни приеми по-концерти и турнета. Друг фактор е,че и Гло и Ивана бяха натирени рано,рано от турнетата, да като Камелия е една от малкото, която е присъствала на почти всички (без 2 ) за които в последствие се разбра, че е имала покана.

Забравяш "Манастир", дето избухна на 10 години Планета.

А Глория отникъде не са я натирили, тя отказваше, защото искаше тя да закрива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Валя е обявила в личната си фейсбук страница две 2 участия на 27 и 28 април , а сайта на Пайнер за участия ги няма обявени питам се защо ли???

Защото са черни :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория заслужава уважение и не мисля, че специално в рама не го получава. Никой не отрича успехите и до 2007, но не очаквайте заради стари постижения да я поставяме над певици, които продължават да се развиват и да постигат. Глория е била фактор и има място в историята на бг музиката, но успехите и са твърде оскъдни. Особено последното десетилетие... В средите е сред най уважаваните, срединтелигентната публика също е етикет, но сред обикновения трудещ и провинциален човечец, каквото е масовото ни население, Глория се свързва с мутри, надменно поведение, но не и с глас и дискография. Хората я знаят като примата, но не знаяткакво пее днес...

 

Инициатитивата за концертите и е похвална, но на всички ни е ясно, които изпълнители се пънат да организират подобни турнета. Тези, които нямат клубни участияа и ангажименти като Глория, Нина и Ивана. Това не омаловажава инициативата, че ама си е намерила рабора, без да разчита на Жени Димова или друг. И все пак не ми се иска да си представя ако на концерти разчита на песните си от последните 4-5 години, каква мъгла са за хората тези песни. Дано направи песни като Откраднат миг, Ангел с дяволска жена, Крепост или Ако те няма.

 

Кои певици по-точно се развиват в чалгата, освен Галена??? Или смяташ комерсиалните чекии на Десислава за развитие??? :mf_surrender:

 

Успехите на Глория били твърде оскъдни... певицата, спечелила всички възможни награди по няколко пъти, пяла първа в сума ти държави, с най-продаваните албуми, с 4 големи самостоятелни концерта, с 40 откраднати песни в чужбина... Пожелавам на всяка тези оскъдни успехи!

 

Колкото до обикновения провинциален човечец - в момента Глория пее ТОЧНО пред такива хора на концертите си, за разлика от мега актуалната и невероятна Десислава, която пее на пияни студенти. Явно не осъзнаваш, че не за всяка чалгарка е приоритет да ходи по опушени заведения в 2 през нощта - още повече, че Глория достатъчно дълго е била в тях и вече очевидно не иска да е. Или си мислиш, че е по-лесно да направиш собствен концерт, отколкото просто да отидеш за час и половина в чалготеката и да ти дадат 5 бона? Дали е по-голямо постижение 800 човека да дадат 5/10 лв вход, за да се напият или е по-голямо постижение да дадат 10/15 лв, за да видят точно теб и само теб?

 

Разбирам ви "тревогата", че Глория младите не я ебават за нищо, не й гледат видеата и т.н. Не вярвам някой неин фен да припада по новите й песни, клипове, ТВ версии или каквото са там. Не вярвам някой да я харесва в момента повече, отколкото преди. НО вие просто се оляхте с простотиите си и принизяването на една певица, от която всички ваши любимки са се учили. ФАКТ!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се водят излишни полемики тук. Глория спокойно може да си позволи да се оттегли от сцената и пак ще бъде най-голямата в бранша. Но въпреки това, жената прави концерти, песни и клипове. Тръгнали да я сравняват с Деса, която е пълна скръб по концерти и участия. Язък и за таланта и претенциите. Глория е всепризната и неслучайно е легендата в бранша. Не виждам никоя към днешна дата да се доближава дори малко до нейните успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Успехите на Глория били твърде оскъдни... певицата, спечелила всички възможни награди по няколко пъти, пяла първа в сума ти държави, с най-продаваните албуми, с 4 големи самостоятелни концерта, с 40 откраднати песни в чужбина... Пожелавам на всяка тези оскъдни успехи!

+ 1 на стадион САМА! Знам, че за някои е нищо, но пак си е признание. Когато е трябвало, Глория е имала успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Глория е продала половин милионен тираж, половината не сте били родени. Или сте били в проходилките! Това е! Интересно защо вашите фльорци нямат и наполовина този успех?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам някой да ми посочи успех на Глория след 2004 г. /с изключение на "Ако те няма" и концертите/? :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам някой да ми посочи успех на Глория след 2004 г. /с изключение на "Ако те няма" и концертите/? :mf_surrender:

Мюзик Айдъл, закриването на Мура Мега и 20 години Пайнер, Вип денс, "Пясъчни кули"-най-продаваният албум за 2015, в топ 3 по брой клубни участия за 2005-та, първото турне зад океана - през 2005-та. Народният й албум, който сцепва механи и кръчми, Еднопосочен път - 4-та в годишната класация за 2008-ма. Глория - Най-харесвана певица на 2009-та. Глория - първата в дует с участник от "Мюзик Айдъл" - Давай, за да получаваш, 2011. Баладите на 2011 и 2013-та -"До последната сълза" и "Пясъчни кули". Още да изброявам ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам някой да ми посочи успех на Глория след 2004 г. /с изключение на "Ако те няма" и концертите/? :mf_surrender:

 

"Пясъчни кули". Според мен това беше най-успешната и известна балада на 2013 година. Има почти толкова гледания, колкото баладата на Галена от същата година. Глория да се мери с Галена по гледания в ерата на youtube... Хич не е малко.

 

Не разбирам защо се принизява Глория. Да, няма масов хит от 10 години, да клиповете й sucks, но е постигнала толкова, колкото никой друг. Тя самата не се стреми да влезе в дискотеките и да се слее с комерса, какво очаквате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...