Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аз не мога да си представя как ще изпеят дуетите си.

 

Галена беше толкова категорична, като каза, че с Преса вече нямат отношения. Не искам да си плюе на достойнството. А и без това дуетите им не са чак такива големи мегахитове, че задължително да се налага да ги пеят.

Преслава пее на всяко участие "Живей" и ще е тотален сеир само Преслава да изпее дуета на концерта :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо има толкова малко гледания?

 

Що да са малко? "Няма да съм друга" и "Дай ми", които са от същия период, имат сходни гледания. Нормално като за сезонни хитове от 2013.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да са малко? "Няма да съм друга" и "Дай ми", които са от същия период, имат сходни гледания. Нормално като за сезонни хитове от 2013.

"Не мога да губя" има същите гледания, а изобщо не беше толкова голям хит :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не мога да губя" има същите гледания, а изобщо не беше толкова голям хит :dontknow:

 

Излиза година и половина по-късно. Виж, че всяка следваща година средната бройка гледания на песните се увеличава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излиза година и половина по-късно. Виж, че всяка следваща година средната бройка гледания на песните се увеличава.

Коментирай, че само на Преслава намаляват - кралица! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че само на Преслава намаляват - кралица! :Vishenka_05:

 

:1000 (29):

 

Той Динко затва си би камшика от форума, а Фаст спря да плюе по Галена. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма начин, като пуска боклуци...

 

Но.. и друг път е имала спадове в кариерата си и след това се е завръщала с гръм и трясък. Трябва й само яка песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай, че само на Преслава намаляват - кралица! :Vishenka_05:

Богиня! :Vishenka_05: :1000 (29):

 

 

Велика песен! :1000 (19):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен защо има толкова малко гледания?

2013 гледанията не вървяха на такиа обороти.

Един от най големите хитове на Анелия е тази песен и е различна по свой си начин от всичко

 

:1000 (29):

 

Той Динко затва си би камшика от форума, а Фаст спря да плюе по Галена. :3fdb8960598fa63e:

 

Няма начин, като пуска боклуци...

 

Но.. и друг път е имала спадове в кариерата си и след това се е завръщала с гръм и трясък. Трябва й само яка песен.

Преслава дори да удари пак хит, никога няма да бъде възприемана като онзи Преслава, която хората познаваха до средата на 2015.

Нито вечеминава с ноера , че е естествена и непринудена, нито пък някой я вижда като неземен талант, както дълги години се нАдуваха балони.

Иначе диджеите ще си я въртят. Хитчета може да има, но никога повече лидерка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

2013 гледанията не вървяха на такиа обороти.

Един от най големите хитове на Анелия е тази песен и е различна по свой си начин от всичко

Преслава дори да удари пак хит, никога няма да бъде възприемана като онзи Преслава, която хората познаваха до средата на 2015.

Нито вечеминава с ноера , че е естествена и непринудена, нито пък някой я вижда като неземен талант, както дълги години се нАдуваха балони.

Иначе диджеите ще си я въртят. Хитчета може да има, но никога повече лидерка

Тя все още е лидерка, драги мой, коя друга в май-слабата си година има 250 участия? Никоя!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да изчака още два месеца, за да направи 1 година без хит - пак ще мачка стереотипи :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е тя сега ако пусне боза пак може да го направи. :3fdb8960598fa63e:

Да се надяваме, че ще разбива на пух и прах!

 

:Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека й на тая мизерница!!!

Клип, визия, песен - всичко е топ!

Ето един клип с не много пари, а изглежда на световно ниво. Всичко зависи от добрия реж. и монтажа. (Това във връзка със тв.версиите на Гло)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много харесвам Глория, но не мога да не се съглася, че ѝ е време да се пречупи малко. Не казвам да пее за кучки и боклуци, а просто да се пречупи и да изглежда като съвременен изпълнител. На мен песните ѝ в последните години ми харесват, но все нещо им липсва, за да са хитови и това определено не е пошлостта. За клиповете няма какво да говорим- 2017 сме, а не 1994. А Глория със сигурност е милионерка покрай спечеленото през най-силните години на жанра, така че не виждам проблем дори и без спонсор да стане конкурентноспособна в това отношение.

Това пречупване просто ще е за нейно добро. И преди съм го казвал, но ще го кажа пак- към днешна дата тя може и да си има един останал кръг от хора, които знаят какво е постигнала и се интересуват от нея, но по-младите масово не я отразяват. А какво ще стане след 10-15 години, когото тогава техните деца ще са 'младите'? Ами Глория за жалост ще е изцяло със статут като на много от естрадните звезди, на които отдавна им е минал звездният миг и младите само са чували, че са били големи, но не го виждат. А целта на Глория като уж Кралица не е ли да е Лили Иванова на поп-фолка? Ами аз след 10-15 години виждам Деса и дори Кама да са повече с такъв статут от нея, а също така и Анелия, Преслава, Галена и т.н. Защото за да си Лили трябва да се задържиш по върховете с десетилетия, да привличаш нови и нови почитатели във всяко едно ново поколение. При Глория не виждам това да се случва, колкото и да са ѝ успешни концертите и колкото и аз самият до харесвам класата и стилът в проектите ѝ.

Преслави, Анелии и Галени новата Лили Иванова? Извинявай, вярваш ли си? Въпросните, които си изброил, да направят по един концерт първо. И не в молове по възможност. Като Лили Иванова няма да има. За да си Лили Иванова, трябва яко пеене на живо, хигиена на гласа, дисциплина, култура, професионализъм и собствен стил, който тия кранти никога няма да имат. Лили Иванова младите не са се скъсали да я харесват и слушат и не е комерсиална, но я уважават. След години единствено към Глория, Тони Дачева и Нелина може да има такова уважение. Без значение коя 40-годишна ще се прави на 20-годишна и ще си размята бутовете. Леле, каква наглост е настанала в тоя форум...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслави, Анелии и Галени новата Лили Иванова? Извинявай, вярваш ли си? Въпросните, които си изброил, да направят по един концерт първо. И не в молове по възможност. Като Лили Иванова няма да има. За да си Лили Иванова, трябва яко пеене на живо, хигиена на гласа, дисциплина, култура, професионализъм и собствен стил, който тия кранти никога няма да имат. Лили Иванова младите не са се скъсали да я харесват и слушат и не е комерсиална, но я уважават. След години единствено към Глория, Тони Дачева и Нелина може да има такова уважение. Без значение коя 40-годишна ще се прави на 20-годишна и ще си размята бутовете. Леле, каква наглост е настанала в тоя форум...

Естествено, че няма как да са точно Лили Иванова при положение, че пеят толкова комерсиален жанр. Това се отнася и за Глория. Но ако на някоя гледаме като на Кралицата на поп-фолка така, както гледаме на Лили като на Кралицата на Бг музиката, то това е Глория и имаме очаквания от нея. Ако след 10-15 години изброените имена още са запазили актуалността си, ще имат кариери в ТОП-а на по 30-40 години, а ако Глория не е направила нещо със своята кариера ще изглежда точно като някоя от многото други естрадни около Лили, които са имали успехи в далечното минало и днес правят концерти, но дотук.

Лили успя да се пребори с новата чалга система и да прави мега хитове дори и през 90-те и даже след 2000, когато чалгата и в последствие рапа взеха превес. Тя е доказателството, че дори и с не-комерсиална продукция можеш да си Кралица- нещо което за съжаление не виждам Глория да направи ако не промени някои черти в себе си. Дори и самите й фенове я критикувате понякога задето не се променя, а си стои на нивото от 2005.

Аз примерно бих бил доста недоволен ако по отношение на клиповете Деса правеше само разни като "Отново се родих", както изказвах недоволството си от видео продукцията й в годините преди завръщането в компанията. Но тя чисто и просто вдигна нивото заради феновете си и ни накара да сме доволни. И да не забравяме, че го направи докато беше в много по-тежко финансово състояние от Глория като се върна в Пайнер, но въпреки това реши да влага в продукция и ето я къде е днес. Всичко останало са оправдания, които не ми харесва да виждам от толкова голямо име като Глория. Същата работа и с песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...