Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Миналата година пя 2 поредни вечери в Слънчев бряг и бях на двете. Та и в двете вечери имаше нейни колеги, които покани на сцената при нея да пеят. Втората вечер беше и JJ , с който изпяха уникално 2 естрадни песни и Кой, дори имам клипчета. Публиката много гадно се изсмя като той пееше "Кой" и Галена ги скастри набързо и им каза да чуят как тава момче пее естрада и тай запя "За тебе бях" и всички го аплодираха бурно. Лорена също Галена я изкара на сцената и двете вечери да пее Все ми е тая и Пантера и я представи на публиката си. Няма нужда да казвам какъв купон беше през цялота време и как завърши с народна песен, както винаги. На пръв поглед това са малки детайли, но я правят много голяма и като човек. Разбира се имаше песни като Хаваната и Не пред хората, които ги изкара на плейбек,но не изцяло. Публиката и в двете вечери я накара да изпее балади - С кое право и Лоша ли съм. Определено чакам лятото пак да отида на нейно участие и да се забавлявам. Само някой, който е гледал единствено клипчета от нейни участия и не е ходил на живо, и казал,че не е нещо специално или не звучи ок на живо.

JJ e много талантливо момче. Никой от фолка не може да му се намаже на малкия пръст нито като пеене, нито като модерен саунд. Българите сме прости хора и неуважителни, което е още по лошото. За това тези детайли не са никак маловажни. Когато си номер 1 не се сещаш за подобни жестове, а още повече когато имаш такива финанси, още повече се самозабавяш. Ето защо и се дава от горе успех. За да те уважават, требва да уважаваш и Галена е научила този ценен урок. НАистина много голямо израстване като дух и философия.

 

А не като Галин например, който, както казах вчера, обяснява наляво и надясно как им съживявал кариерите на всички певици, забранил е да го отбелязват на снимки и т.н. А Галена дори харесва всички снимки, на които някой я отбележи. За това едни минават и заминават, а други остават и са уважавани от всички.

Аз не се сещам за друг актуален изпълнител например, който умишлено да не го канят в 3 от най-оборотните заведения, сметнете кво лайно е.

А вие знаете ли, че няма седмица, в която Галин поне веднъж да не бъде унижен или замерян в провинцията. Такива танцьорчета почти всеки път стават обект на подигравка в провинцията от така наречените батки. И неговата не е лесна. Все да искат да те замерят с лед , кутийки и какво ли още не... Преди го съжалявах, но Галин заслужава малко тупалки и унижения, за да се сети от къде идва и какъв аутсайдер беше в училище...

В Шумен и фики и галин ги вземат з гавра и мезе... Нз в другите по малки градове как е...

 

А една приятелка се е опитла да прибере Галин след участието му и останала разочарована кто дори не я е погкеднал, а тя е мн секси мръсотия... Беше прибрала Коцето преди време

 

Насират се. ВЕрно ли им давате тия пари?!

Нема такава държава, заклевам се!!!!!!!

Дали реално взима такива пари не се знае категорично. Най малкото, че сега като нема награди може би този измислен хонорар цели да потдържа балона и като НАЙ в попфолка, ама тя милата губи битки на всички фронтове - нито хитове успявада извади, нито да спечели некое от риалититата, които обиколи, нито гласа и като преди, нито клиповете клипове, нито музиката музика... Нито отношението и към обикновените хора е уважително, нито към нейните фенове...

Защо не се откаже ипоне да бъде запомнена като ЗВЕЗДАи като изпълнител, който сам се е отказал от ВЪРХА. А не да се превръща в жива гротеска

 

 

Новата песен на Мария е от Криско. Инфото е сигурно.

На Мара много и ходят РнБ парчета. Страхотна новина.

Едни от любимите ми нейни парчета са Искаш да ме имаш рЕмИКс, Обичай ме така с джерито и първата с Екса, която направиха.

Как се е бръкнала без съпруга си толкова кеш... А може и да е платено преди да се разделят...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

JJ e много талантливо момче. Никой от фолка не може да му се намаже на малкия пръст нито като пеене, нито като модерен саунд. Българите сме прости хора и неуважителни, което е още по лошото. За това тези детайли не са никак маловажни. Когато си номер 1 не се сещаш за подобни жестове, а още повече когато имаш такива финанси, още повече се самозабавяш. Ето защо и се дава от горе успех. За да те уважават, требва да уважаваш и Галена е научила този ценен урок. НАистина много голямо израстване като дух и философия.

А вие знаете ли, че няма седмица, в която Галин поне веднъж да не бъде унижен или замерян в провинцията. Такива танцьорчета почти всеки път стават обект на подигравка в провинцията от така наречените батки. И неговата не е лесна. Все да искат да те замерят с лед , кутийки и какво ли още не... Преди го съжалявах, но Галин заслужава малко тупалки и унижения, за да се сети от къде идва и какъв аутсайдер беше в училище...

В Шумен и фики и галин ги вземат з гавра и мезе... Нз в другите по малки градове как е...

 

А една приятелка се е опитла да прибере Галин след участието му и останала разочарована кто дори не я е погкеднал, а тя е мн секси мръсотия... Беше прибрала Коцето преди време

Дали реално взима такива пари не се знае категорично. Най малкото, че сега като нема награди може би този измислен хонорар цели да потдържа балона и като НАЙ в попфолка, ама тя милата губи битки на всички фронтове - нито хитове успявада извади, нито да спечели некое от риалититата, които обиколи, нито гласа и като преди, нито клиповете клипове, нито музиката музика... Нито отношението и към обикновените хора е уважително, нито към нейните фенове...

Защо не се откаже ипоне да бъде запомнена като ЗВЕЗДАи като изпълнител, който сам се е отказал от ВЪРХА. А не да се превръща в жива гротеска

На Мара много и ходят РнБ парчета. Страхотна новина.

Едни от любимите ми нейни парчета са Искаш да ме имаш рЕмИКс, Обичай ме така с джерито и първата с Екса, която направиха.

Как се е бръкнала без съпруга си толкова кеш... А може и да е платено преди да се разделят...

Няма как да не отбележа какво приятно впечатление ми правят коментарите ти, свързани с Галена от доста време насам!! Ако я храниш, то е предимно с градивна критика, а не със злоба и хейт, като преди време. Браво!!

Иначе това за Галин в училище и аз го знам, доста са го подигравали освен за сексуалната ориентация, и за таланта му. За това ми е адски смешно как казва по всички интервюта, че знаел да свири на всички инструменти! Извинявай, ама има хора, които с години учат инструмент и още не са го усвоили напълно, но той, музикалният гений, знаел да свири на всички инструменти.. явно това да можеш да свириш Мила моя мамо и Котешкия марш е достатъчно за него. А за певческия талант по-добре да не говорим, че за 12 години са го чули един път да пее - на концерта им за изпращането и то е било катастрофално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като Слави спомена ремикса на "Искаш да ме имаш" на Мария с кеф си я пуснах и си спомних колко много ми харесваше и песента, и клипът! :) Мария имаше страхотни попадения преди години...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жальо дали ще направи милион за седмица, съмнявам се :3fdb8960598fa63e:

Остави Жалин , a виж клипа с Цветелина! Сякаш сме едно време, колко хубаво беше... а вие тук за гледания ми говорите :mf_surrender: Коя друга певица може да се похвали така

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави Жалин , a виж клипа с Цветелина! Сякаш сме едно време, колко хубаво беше... а вие тук за гледания ми говорите :mf_surrender: Коя друга певица може да се похвали така

Ти виж попа, каква гола вода са на линка, който съм дал. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май утре.

Дали... По-скоро съм склонен да мисля, че ако я пускат през уикенда, ще е тази вечер по нощите. Повечето песни, които са пускани в събота, са ги качвали все по никое време. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да не отбележа какво приятно впечатление ми правят коментарите ти, свързани с Галена от доста време насам!! Ако я храниш, то е предимно с градивна критика, а не със злоба и хейт, като преди време. Браво!!

Иначе това за Галин в училище и аз го знам, доста са го подигравали освен за сексуалната ориентация, и за таланта му. За това ми е адски смешно как казва по всички интервюта, че знаел да свири на всички инструменти! Извинявай, ама има хора, които с години учат инструмент и още не са го усвоили напълно, но той, музикалният гений, знаел да свири на всички инструменти.. явно това да можеш да свириш Мила моя мамо и Котешкия марш е достатъчно за него. А за певческия талант по-добре да не говорим, че за 12 години са го чули един път да пее - на концерта им за изпращането и то е било катастрофално.

Мерси. Интересното е, че аз от 4-5 години и симпатизирам {от Спри ме } и коментарите ми в тубата под клиповете и са винаги положителни, но форума отдавна се е превърнал в място, в което приоритета ни не е да изкажем мнение, ами да влизаме в опозиция на некой дразнител. За щастие освен Айсбокса друг дразнитл от Галенови последно време няма. Може би е тъпо, но все още форумските настроения са определящи за това какво ще напиша по дадена тема. Имам един психологически проблем - обичам да влизам в опозиция на потребители, ползващи вечно клишета и наизустени фрази в попфолка. За жалост понякога съм се вживял твърде много в ролята и отстрани изглежда, че хейтя злобно, а аз просто си дразня кнкретен потребител.

За Галена единственото, за което останах неразбран от феновете и, че без финансите на Галин Вафлата, днес тя нямаше да е това,което е. Мисля го наистина, но това не значи, че омаловажавам успехите и. Напротив. Помня годините на Деса с него и какви клипове, концерти и албуми правеше. Неслучайно първите 4 години Деса без Пайнер си беше такава сила. Не е било защото е талантлива или песните и са били топ. Съвкупно е. ПАрите са фактор за това на къде можже да тръгне кариерата ти. не знам защо някои Галенови гък не дават да се каже по темата. Не е престъпление да имаш финансова подкрепа от съпруга си. Дори и преи 10 години Галена да се е целила в имането му, то с годините тя много се промени и израстна. В никакъв случай не можем да говорим за брак по сметка. Галена винаги е показвала уважение към съпруга и семейството си.

А и кой съм аз да казвам каква е Галена при положение, че с Деса са си доказали чистотата в отношенията им. Приятелство от което струи непрекъснато уважение едната към другата. Преди Галена проявяваше една излишна амбиция - дали заради награди или комплекси... Докато последните 2-3 години не бълва като луда и си изпипва нещата. Мотивацията и заработа е по благородна. Само покрай миналогодишните награди много ме издразни лакомията и, но това е като прашинка сред недостатъците на колежките и. Кефи ме като прави нещата за себе си и за феновете и без да гони статуетки. Може би най доброто решение на пайнер от мн год насам беше да спрат тази глупост наречена награди. Сякаш спряха да се дърпат за косите една друга и да си пускат грозни реплики.

 

 

Мерси, че го отбеляза. Понякога на мн ми става криво като съм прекалявал, отстрани като се погледна и си мисля, че не ми отива нито на годините, нито

на умствения ми багаж. Принципно и аз се кефя на повечето от коментарите ти. ако повечето потребители се стремяха да спрат с хейта, тука щеше да е рай. Прави ми впечатление, че повечето пишещи тук мразят целия свят и живот... Само за лошото се хващат. Ми да спрат да слушат чалга като само ще се мрънка. Хитове искаме. Пуснаха 10парчета последния месец сред които много добри - като новите на Джордан, Коце, Емануела... Пак нямало кво да се слуша... Оплакват се, че искали концерти. като им направят, пак се почва с хейта... Един глупав кръговрат без смисъл.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали... По-скоро съм склонен да мисля, че ако я пускат през уикенда, ще е тази вечер по нощите. Повечето песни, които са пускани в събота, са ги качвали все по никое време. :1000 (29): :1000 (29):

"В твоите очи" я бяха качили след 2 сутринта. :1000 (29):

 

Колкото до клипчето с Цветелина - всички получават цветя по събори, на които пеят.А повечето и в клубовете Особено най-верните фенове на изпълнителите идват от единия до другия край на България да ги видят.

Аз не разбирам какъв ви е проблемът на някой,че сме 2017 година и музиката и съответно представянето й са различни. Сега живеем в ерата на интернета и всеки свободно решава какво да слуша. Това със сигурност е по-добър вариант от това някой да решава вместо теб какво да слушаш - визирам телевизията и радиото преди години, които налагаха на хората какво и по колко пъти на ден да слушат. Сега трудно може да се наложи нехаресвана песен, колкото и да се рекламира и подбутва.

Качеството на песните и концертите са друга тема вече.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в неделя??

Нали има рожден ден. Но без клип е тъпо. Вероятно ТВ версия като на Мария.

 

Галена е много зле - можеха да я пуснат есента с клип, при положение, че излязоха сумати балади, а сега се иска нещо бързо за лятото :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали има рожден ден. Но без клип е тъпо. Вероятно ТВ версия като на Мария.

 

Галена е много зле - можеха да я пуснат есента с клип, при положение, че излязоха сумати балади, а сега се иска нещо бързо за лятото :mf_surrender:

Оле, вярно, че има рожден ден утре. :1000 (29):

 

Е то е ясно, че няма да остане с баладата за лятото. Освен това не виждам нищо лошо, че се пускат балади през пролетно-летните месеци. Те ако са хубави, ще се харесат. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали има рожден ден. Но без клип е тъпо. Вероятно ТВ версия като на Мария.

 

Галена е много зле - можеха да я пуснат есента с клип, при положение, че излязоха сумати балади, а сега се иска нещо бързо за лятото :mf_surrender:

Сигурно юли ще избухне с лятна тупалка!

А каква ще е тая ТВ версия, дето само Галена пее и отзаде кадри на Фики на видеостената? Не вярвам, Галка сигурно е замислила нещо по-интересно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали има рожден ден. Но без клип е тъпо. Вероятно ТВ версия като на Мария.

 

Галена е много зле - можеха да я пуснат есента с клип, при положение, че излязоха сумати балади, а сега се иска нещо бързо за лятото :mf_surrender:

Сигурно Фики напира да излезе по-бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...