Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какво стана? Пя ли новата?

В момента я пее -dididibsi в инста

Обаче каза : Много трудно се правят балади и аз лично предприех тази крачка да не я правим тази песен, но с Фики имаме друга ваша любима песен" и запя "Кой"

Демек няма да я пускат или не разбрах точно какво искаше да каже. ��

https://www.instagram.com/p/BUQP7WoFlYm/ - В твоите очи

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я пускат, дори каза, че тая вечер снимали клип към песента. След малко я качвам в тубата.

https://www.instagram.com/stmartinnab/ в сторито на това момиче я има към края.

Дано я пуснат, много ми хареса.

 

Каза, че ще изпее "Точно никога" след 5-6 песни. Колко дълго е това участие? :D Стилистът на Галин - Пижов сега пусна лайв на "Пак ли". Браво, че изпълни всичко на живо и то прекрасно. Така я харесвам най-много.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я пускат, дори каза, че тая вечер снимали клип към песента. След малко я качвам в тубата.

 

Присъствах в Мегами и само едно мога да кажа - Галена няма минаване, просто няма! Точка!

 

По темата за баладата каза, че в клипа ще вземат участие кадри от изпълнението на песента в Мегами :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мамка му, Галена трябваше да направи един концерт, кога друг път ще отсъства толкова време!? Няма как да напълни зала, при положение, че пее по 2-3 пъти на седмица в София! Това участие е някакъв фурор, инстаграма и фейсбука ми гърмят. Мачкай, лидерко!! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Галена пусне самостоятелна песен. Тая балада е много блудкава, няма никакъв шанс за хит. И аман от Фики!

:3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай това изпълнение! Преди беше топ фен на Преси, а сега я сриваш със земята :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:3fdb8960598fa63e:

 

Коментирай това изпълнение! Преди беше топ фен на Преси, а сега я сриваш със земята :gun_bandana:

 

 

За мен днешната Преса не е онова същото Преси. За най-голямо съжаление. Няма по-ярък пример от нея как славата променя хората тотално, в негативна посока разбира се. "Нямам право" никога не ми е била любима песен, но изпълнението й е супер. На светлинни години от днешните й изяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...