Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Истианта, е че все още никой не е пуснал лятната си песен.

Дори и Преси, хитрата лисица трябваше да се възползва от Джена и да запише дует с нея през 2014-та, някаква тежка кахърна песен :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики и Галин едновременно се изложиха с последните си песни - невероятно :3fdb8960598fa63e:

Почти целия жанр се излага в момента. Дано предстоящите проекти на някои големи имена да оправят нещата, че кризата става все по-мащабна, щом дори и Галин и Фики вече правят не достатъчно успешни проекти...

 

Просто на някои потребители Галена не знам къде им бърка. песента още не е излязла, а Пресовите се молят на всички богове да е провал... Миналата година Галеновите бяха по големи дразнители, но последните месеци Пресовите са пасивно агресивни... Като Преса флопва почти всеки път, дай да отписваме като провали продуктите на Лидерката преди да са излезли...

И кога по концерти е грачела. Това не ви е Кати. Да, по участия като пее нови за нея неща, квичи, но на концерт на Планета - никога. Галена може да не е Уитни или Марая, но не е толкова слаба певица. На едно средно ниво е, интонира правилно, гласът и е приличен.

И все пак си говорим за кавър на Карас, така че съм сигурен, че няма да е слабо парчето

Това за гласа на Галена и аз го бях казвал преди тук, но ме бяха нападнали. Аз въобще не смятам, че трябва Преслава да се изкарва някаква супер велика певица, а Галена- бездарна. Преслава в началото на кариерата си беше мощ, но конкретно в последните няколко години гласовете и на двете не са нищо специално. Но Галена е тази, която пее час и половина-два лайф по участията, а Преслава си пуска плейбека и на практика не можем да я чуем дали евентуално не е станала по-зле от приятелката си. :3fdb8960598fa63e:

Това за Преслава го говоря от личен неприятен опит от преди няколко седмици, който не мислех да споделям, но щом се отвори темата коя как пее... Бях просто потресен като си позволих да отида на участие на Преслава с очакванията да е направила нещо различно като за 10 бона, но... нямаше такова нещо, братче. Половин час обикаляше по сцената на почти пълен плейбек (само 1-2 песни в цялото участие може би бяха на живо), отвреме-навреме дори си приказваше с някакви богаташи, после отиде да си почине (понеже много се беше уморила), след което се върна за още половин час манекенски обиколки по подиума. А през цялото време ди джеят по поръчка говореше как тя била най-голямата, с най-големите хитове ( :roll1:) и т.н. Определено не мисля отново да стъпя на нейно участие, в момента по-скоро проявявам интерес да посетя такова на Галена, защото предния път като бях останах страшно доволен, а като гледам завръщането й е било доста силно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти целия жанр се излага в момента. Дано предстоящите проекти на някои големи имена да оправят нещата, че кризата става все по-мащабна, щом дори и Галин и Фики вече правят недостатъчно успешни проекти...

Това за гласа на Галена и аз го бях казвал преди тук, но ме бяха нападнали. Аз въобще не смятам, че трябва Преслава да се изкарва някаква супер велика певица, а Галена- бездарна. Преслава в началото на кариерата си беше мощ, но конкретно в последните няколко години гласовете и на двете не са нищо специално. Но Галена е тази, която пее час и половина-два лайф по участията, а Преслава си пуска плейбека и на практика не можем да я чуем дали евентуално не е станала по-зле от приятелката си. :3fdb8960598fa63e:

Това за Преслава го говоря от личен неприятен опит от преди няколко седмици, който не мислех да споделям, но щом се отвори темата коя как пее... Бях просто потресен като си позволих да отида на участие на Преслава с очакванията да е направила нещо различно като за 10 бона, но... нямаше такова нещо, братче. Половин час обикаляше по сцената на почти пълен плейбек (само 1-2 песни в цялото участие може би бяха на живо), отвреме-навреме дори си приказваше с някакви богаташи, после отиде да си почине (понеже много се беше уморила), след което се върна за още половин час манекенски обиколки по подиума. А през цялото време ди джеят по поръчка говореше как тя била най-голямата, с най-големите хитове ( :roll1:), и т.н. Определено не мисля отново да стъпя на нейно участие, в момента по-скоро проявявам интерес да посетя такова на Галена, защото предния път като бях останах страшно доволен, а като гледам завръщането й е било доста силно.

Е, ако искате и да пее на живо - 20 бона :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Ценоразпис:

Песни на Преси - 700 лв.

Преси - 10 бона

Преси + пеене на живо - 20 бона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако искате и да пее на живо - 20 бона :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Ценоразпис:

Песни на Преси - 700 лв.

Преси - 10 бона

Преси + пеене на живо - 20 бона

Проблемът е, че и за 20 бона надали ще пропее на живо. :3fdb8960598fa63e:

Не й се пее на жената и това е, не е длъжна... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че и за 20 бона надали ще пропее на живо. :3fdb8960598fa63e:

Не й се пее на жената и това е, не е длъжна... :roll1:

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Защо тук не се коментира, че Кралят също пееше на 10 бона, но с флашка? :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Защо тук не се коментира, че Кралят също пееше на 10 бона, но с флашка? :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

Д, но Преслава не е "Кралицата" и не може да си го позволи.

 

Обаче в крайна сметка "Кралица" рядко си позволява да бичи на плейбек и пее на живо, че даже и самостоятелно турне си направи. Да, това е Глория!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как кога? Тя винаги грачи ... :mf_surrender: Пусни си концерта, където е с една зелена рокля и пее "С кое право" - толкова беше фалшива, че после отрязаха изпълнението от двд-то.

С кое право е мн трудна в припева. Не знам как я е записала и смесвала Галена, но тя не владее сръбските орнаментики и е нормално на живо да си проличи. Галена е за по енергични песни.. Мн е емоционална и експресивна и балаите на живо нито и се получават, нито пък някой и ги помни. Нали видхме и Утешителна награда, че не се знаеше

Ами дай линк. Аз съм гледал последните 3 години изпълненията и за рожденния ден на ТВ Планета и не е фрапиращо фалшива. А и не толкова фатално да изпееш песен с десетки верни тонове, но и некой друг фалшив. В реда на нещата е. Най големите пеци в света имат кофти лайфове. Това не означава, че повече ням да може да пее правилно. Гласът си иска спец режим нс хранене, почивка, разпяване преди всеки лайв. Ако не си се разпял, ще бъде фалшиво, да.

Преслава също рядко има перфектен лайв. Дори и в най добрите и има лоши фрази и неточни тонове.

А и какво значение има коя пее по добре при положение, че Галена пее на живо,а Пресли не... То клипчетата в клубовете са с кофти аудио... И на Деса като гледам клипчета ми звучи зле, но на живо не се чува така, а дори напротив.

 

Почти целия жанр се излага в момента. Дано предстоящите проекти на някои големи имена да оправят нещата, че кризата става все по-мащабна, щом дори и Галин и Фики вече правят не достатъчно успешни проекти...

Това за гласа на Галена и аз го бях казвал преди тук, но ме бяха нападнали. Аз въобще не смятам, че трябва Преслава да се изкарва някаква супер велика певица, а Галена- бездарна. Преслава в началото на кариерата си беше мощ, но конкретно в последните няколко години гласовете и на двете не са нищо специално. Но Галена е тази, която пее час и половина-два лайф по участията, а Преслава си пуска плейбека и на практика не можем да я чуем дали евентуално не е станала по-зле от приятелката си. :3fdb8960598fa63e:

Това за Преслава го говоря от личен неприятен опит от преди няколко седмици, който не мислех да споделям, но щом се отвори темата коя как пее... Бях просто потресен като си позволих да отида на участие на Преслава с очакванията да е направила нещо различно като за 10 бона, но... нямаше такова нещо, братче. Половин час обикаляше по сцената на почти пълен плейбек (само 1-2 песни в цялото участие може би бяха на живо), отвреме-навреме дори си приказваше с някакви богаташи, после отиде да си почине (понеже много се беше уморила), след което се върна за още половин час манекенски обиколки по подиума. А през цялото време ди джеят по поръчка говореше как тя била най-голямата, с най-големите хитове ( :roll1:) и т.н. Определено не мисля отново да стъпя на нейно участие, в момента по-скоро проявявам интерес да посетя такова на Галена, защото предния път като бях останах страшно доволен, а като гледам завръщането й е било доста силно.

И аз искам да отида на Галена, за да чуя действително как звучи в клуба

Тва лято ще го направя.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Д, но Преслава не е "Кралицата" и не може да си го позволи.

 

Обаче в крайна сметка "Кралица" рядко си позволява да бичи на плейбек и пее на живо, че даже и самостоятелно турне си направи. Да, това е Глория!

Ами очевидно може да си го позволи, щом продължава да го прави и все още я канят. Не казвам, че е правилно - всички очаквахме след увеличението на хонорара да се старае повече, но уви. Иначе Преслава определено си е голямо име в жанра и една от "кралиците" в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Защо тук не се коментира, че Кралят също пееше на 10 бона, но с флашка? :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Защото е Кралят. :3fdb8960598fa63e:

Встрани от майтапа- за всеки, който се води певец, трябва да е срамно да го свързват до такава степен с плейбека. Особено като не предлага нищо друго освен разходка по сцената. В световен мащаб Бритни винаги е на плейбек и понякога изглежда комично, но поне представя голямо шоу, а нашите плейбек звезди и това не правят (то не че има къде да го правят по чалготеките :roll1: ).

 

И аз искам да отида на Галена, за да чуя действително как звучи в клуба

Тва лято ще го направя.

Галена в повечето време звучи Ок, но дори и на моменти да не е така, тя компенсира всичко това с някакво много яко шоу. Както казах горе, в дискотеките няма как да правиш шоу на световно ниво, но тази жена просто знае как да компенсира това дори и само с присъствието си. Много е енергична и луда, просто разбива с държание!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена се завръща ударно с нов проект и клубни изяви

 

photo_verybig_48969.jpg

 

Джена се завръща на музикалната сцена два месеца след като роди първото си дете. Фолк звездата на "Пайнер" ще възобнови клубните си участия от 1 юни и разкри, че до броени дни ще промотира нов видеоклип.

Многобройните почитатели на певицата вече са нетърпеливи да я видят на живо както и да научат какви нови проекти подготвя. Тя пък е изключително благодарна, че през цялото време, докато беше изцяло отдадена на майчинските си трепети, феновете я подкрепяха и окуражаваха.

Джена е в страхотна форма и е готова за своето грандиозно завръщане. Вече са ясни датите на първите две клубни изяви - на 1 юни ще представи хитовете си с live в Plazza Dance Sofia, а на следващия ден е специален гост на бургаски клуб.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48969

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена се завръща ударно с нов проект и клубни изяви

 

photo_verybig_48969.jpg

 

Джена се завръща на музикалната сцена два месеца след като роди първото си дете. Фолк звездата на "Пайнер" ще възобнови клубните си участия от 1 юни и разкри, че до броени дни ще промотира нов видеоклип.

Многобройните почитатели на певицата вече са нетърпеливи да я видят на живо както и да научат какви нови проекти подготвя. Тя пък е изключително благодарна, че през цялото време, докато беше изцяло отдадена на майчинските си трепети, феновете я подкрепяха и окуражаваха.

Джена е в страхотна форма и е готова за своето грандиозно завръщане. Вече са ясни датите на първите две клубни изяви - на 1 юни ще представи хитовете си с live в Plazza Dance Sofia, а на следващия ден е специален гост на бургаски клуб.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48969

 

 

stereoto_ is shaking

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена се завръща ударно с нов проект и клубни изяви

 

photo_verybig_48969.jpg

 

Джена се завръща на музикалната сцена два месеца след като роди първото си дете. Фолк звездата на "Пайнер" ще възобнови клубните си участия от 1 юни и разкри, че до броени дни ще промотира нов видеоклип.

Многобройните почитатели на певицата вече са нетърпеливи да я видят на живо както и да научат какви нови проекти подготвя. Тя пък е изключително благодарна, че през цялото време, докато беше изцяло отдадена на майчинските си трепети, феновете я подкрепяха и окуражаваха.

Джена е в страхотна форма и е готова за своето грандиозно завръщане. Вече са ясни датите на първите две клубни изяви - на 1 юни ще представи хитовете си с live в Plazza Dance Sofia, а на следващия ден е специален гост на бургаски клуб.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=48969

Да си го задържи за себе си, мерси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си го задържи за себе си, мерси.

"Хора, които не вярват в успеха на следващото ми парче - как смеят да палят свещи пред БОГ?!"

-Джена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва лято ще го направя.

Миналата година пя 2 поредни вечери в Слънчев бряг и бях на двете. Та и в двете вечери имаше нейни колеги, които покани на сцената при нея да пеят. Втората вечер беше и JJ , с който изпяха уникално 2 естрадни песни и Кой, дори имам клипчета. Публиката много гадно се изсмя като той пееше "Кой" и Галена ги скастри набързо и им каза да чуят как тава момче пее естрада и тай запя "За тебе бях" и всички го аплодираха бурно. Лорена също Галена я изкара на сцената и двете вечери да пее Все ми е тая и Пантера и я представи на публиката си. Няма нужда да казвам какъв купон беше през цялота време и как завърши с народна песен, както винаги. На пръв поглед това са малки детайли, но я правят много голяма и като човек. Разбира се имаше песни като Хаваната и Не пред хората, които ги изкара на плейбек,но не изцяло. Публиката и в двете вечери я накара да изпее балади - С кое право и Лоша ли съм. Определено чакам лятото пак да отида на нейно участие и да се забавлявам. Само някой, който е гледал единствено клипчета от нейни участия и не е ходил на живо, и казал,че не е нещо специално или не звучи ок на живо.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена ще избухне с хит!

Не мога да повярвам, че е клекнала пред някой композитор и най-сетне се е отказала да скалъпва мелодии по готови текстове на Мариета. Последния път наистина беше епично, такива фрази, такива рими, просто ти иде да се хвърлиш отнякъде. Казваш думи като шамари, а като отидеш за цигари; ще има друг мъж за мене ако син имам от тебе :roll1:

Миналата година пя 2 поредни вечери в Слънчев бряг и бях на двете. Та и в двете вечери имаше нейни колеги, които покани на сцената при нея да пеят. Втората вечер беше и JJ , с който изпяха уникално 2 естрадни песни и Кой, дори имам клипчета. Публиката много гадно се изсмя като той пееше "Кой" и Галена ги скастри набързо и им каза да чуят как тава момче пее естрада и тай запя "За тебе бях" и всички го аплодираха бурно. Лорена също Галена я изкара на сцената и двете вечери да пее Все ми е тая и Пантера и я представи на публиката си. Няма нужда да казвам какъв купон беше през цялота време и как завърши с народна песен, както винаги. На пръв поглед това са малки детайли, но я правят много голяма и като човек. Разбира се имаше песни като Хаваната и Не пред хората, които ги изкара на плейбек,но не изцяло. Публиката и в двете вечери я накара да изпее балади - С кое право и Лоша ли съм. Определено чакам лятото пак да отида на нейно участие и да се забавлявам. Само някой, който е гледал единствено клипчета от нейни участия и не е ходил на живо, и казал,че не е нещо специално или не звучи ок на живо.

Абсолютно, мога да го потвърдя това. Обръща внимание на всички, изкарва ги на сцената, дава им микрофона си.. Юнона, Пепи Христозова, Дамян Попов, Еми Стамболова... няма значение известни, неизвестни, всички ги уважава супер много. Коя друга такава звезда си качва снимки с треторазрядни изпълнители и ги изкарва на сцената да пеят заедно? Коя друга си поства снимки с ди джеите, знае ги по имена и т.н.? Малки жестове, както казваш, но наистина правят впечатление и показват какъв човек стои срещу теб.

А не като Галин например, който, както казах вчера, обяснява наляво и надясно как им съживявал кариерите на всички певици, забранил е да го отбелязват на снимки и т.н. А Галена дори харесва всички снимки, на които някой я отбележи. За това едни минават и заминават, а други остават и са уважавани от всички.

Аз не се сещам за друг актуален изпълнител например, който умишлено да не го канят в 3 от най-оборотните заведения, сметнете кво лайно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами дано Дженовева да сцепи с някой голям хит, отчаяно се нуждаем от разнообразие. Фолкът тотално е зациклил. Само да не се опитва да прави римейк на "Да те прежаля".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно, мога да го потвърдя това. Обръща внимание на всички, изкарва ги на сцената, дава им микрофона си.. Юнона, Пепи Христозова, Дамян Попов, Еми Стамболова... няма значение известни, неизвестни, всички ги уважава супер много. Коя друга такава звезда си качва снимки с треторазрядни изпълнители и ги изкарва на сцената да пеят заедно? Коя друга си поства снимки с ди джеите, знае ги по имена и т.н.? Малки жестове, както казваш, но наистина правят впечатление и показват какъв човек стои срещу теб.

Като каза Юнона, тя беше в първата вечер с Джина Стоева.Много яко пее Юнона на живо. Обаче и много пие. До нашата маса бяха и само се лееха бутилки. :1000 (29):

PS: Тогава разбрах и колко голям хит е "Вертолета" на Фики, която за мен бше най-големият му провал и тъпа песен. Егати еуфорията предизвикваше тази песен.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, ако искате и да пее на живо - 20 бона :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Ценоразпис:

Песни на Преси - 700 лв.

Преси - 10 бона

Преси + пеене на живо - 20 бона

Насират се. ВЕрно ли им давате тия пари?!

Нема такава държава, заклевам се!!!!!!!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...