Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена има дори покана от Филип Плейн за 24 май мисля, че беше във Франция.

Е как няма да има. Тя и Цура са от малкото, които могат да си позволят да носят висша мода, камо ли Филип Плейн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва как е облечена тук. В рекламата за Мегами беше топа!

3 визии е сменила.

 

Алисия в Открит микрофон : "Галена е най-голямата звезда в попфолка". :3fdb8960598fa63e:

btw тя също е качила няколко сторита от участието на Галена.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали е възможно ГЪЛЪБО да е изтрита от канала си, защото Миро и Деси я подготвят в дует.

Авторката беше написала в тубата, че е предложила на Деси да запише песента , стига да се разберат с продуцентите ще направи своя версия. Като нищо да са решили да я правят дует. Надявам се ДесиСлава да има тази песен в репертоара си. Най добрата бг песен за последните 5 години.

 

Гледанията са скочили и дневно прави по 5 ка.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Преси грачеше на последният Пайнерски концерт. :Vishenka_05:

 

Айде сега пак сравнение ... недей,че е смешно Преслава е на светлинни години по глас пред Галя , само който е напълно глух може да спори!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На лице е като кон травистит

Стига, бре! Не виждаш ли, че е супер прекрасна меха хипер съвършена? Твай модата сега, кво разбираш ти. Трябва да травестееш и мутрата да е триъгълна, и да гледаш Уошо.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто на някои потребители Галена не знам къде им бърка. песента още не е излязла, а Пресовите се молят на всички богове да е провал... Миналата година Галеновите бяха по големи дразнители, но последните месеци Пресовите са пасивно агресивни... Като Преса флопва почти всеки път, дай да отписваме като провали продуктите на Лидерката преди да са излезли...

И кога по концерти е грачела. Това не ви е Кати. Да, по участия като пее нови за нея неща, квичи, но на концерт на Планета - никога. Галена може да не е Уитни или Марая, но не е толкова слаба певица. На едно средно ниво е, интонира правилно, гласът и е приличен.

И все пак си говорим за кавър на Карас, така че съм сигурен, че няма да е слабо парчето

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто на някои потребители Галена не знам къде им бърка. песента още не е излязла, а Пресовите се молят на всички богове да е провал... Миналата година Галеновите бяха по големи дразнители, но последните месеци Пресовите са пасивно агресивни... Като Преса флопва почти всеки път, дай да отписваме като провали продуктите на Лидерката преди да са излезли...

И кога по концерти е грачела. Това не ви е Кати. Да, по участия като пее нови за нея неща, квичи, но на концерт на Планета - никога. Галена може да не е Уитни или Марая, но не е толкова слаба певица. На едно средно ниво е, интонира правилно, гласът и е приличен.

И все пак си говорим за кавър на Карас, така че съм сигурен, че няма да е слабо парчето

Как кога? Тя винаги грачи ... :mf_surrender: Пусни си концерта, където е с една зелена рокля и пее "С кое право" - толкова беше фалшива, че после отрязаха изпълнението от двд-то.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...