Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бях забравил за "цигарения" период в чалгата. Във всеки клип Мерилин, та Мерилин. Песни и клипове заровени дълбоко в архивите. Никой не помни, че са съществували някога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Баси здравата песен, припомних си от темата с топа на Ивана. В този албум "Без граници" има толкова МУЗИКА, толкова душа. Ивана е велика!

Аз съм объркал името на песента....хахахахах. Първо си мислех да напиша "Не съм дете" и явно от там. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях забравил за "цигарения" период в чалгата. Във всеки клип Мерилин, та Мерилин. Песни и клипове заровени дълбоко в архивите. Никой не помни, че са съществували някога.

о да, и аз ...Онзи ден си пуснах баладите на Емилия и чак тогава осъзнах че Грешница също беше Мерилинска продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Баси здравата песен, припомних си от темата с топа на Ивана. В този албум "Без граници" има толкова МУЗИКА, толкова душа. Ивана е велика!

Уникален албум!!!

 

И нещо от снощния лайв на Ивана... "Седем дни" и "Не искам да знаеш". https://www.facebook.com/IvanaOfficialPage/?fref=ts

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как имам предчувствие, че ЛайНо ще използва Кама, за да хапят заедно Преслава :1000 (20):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една песен, която съм сигурен, че 90% даже не подозират за съществуването й, която е и доста далеч от чалгата като звучене.

 

Глория и Иван Балсамаджиев - Танцът на младостта ни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер Камелия превзема ефира на БТВ. От 20ч. Като се почне в "Гласът на България " чак до 22.30 в "Папараци ".

Къде са троловете, дето я проклинат в забвение?

Всяка седмица Камелия е в някое предаване, миналата за изборите, тая при Николета + Гласът. Пръска с участия, скоро пуска песен, а като гледам Мечето си е направило 750к за по-малко от 2 месеца, без реклама и без клип !!!

Пайнера я проклина сигурно , хах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като говорим за клипове... няма такъв като "Аз съм с теб". Сюжет, въздействие... един път. Нещо подобно са ми и "Радост-тревога" на Глория, "Бащината къща" на Тони Дачева.

Жалко, че на хората вече им харесва да гледат дивани, екстеншъни, шалчета със знаменца на държави и евтиния, а не чувства и емоции.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като говорим за клипове... няма такъв като "Аз съм с теб". Сюжет, въздействие... един път. Нещо подобно са ми и "Радост-тревога" на Глория, "Бащината къща" на Тони Дачева.

Жалко, че на хората вече им харесва да гледат дивани, екстеншъни, шалчета със знаменца на държави и евтиния, а не чувства и емоции.

 

Такива песни не са в осанката на чалга машините, за които кифлеенето, простотиите и глуповатите неща са в основата на живота им. Нали не си представяш Галена, Теди Алекс. и ко (за съжаление включая и Преслава) да пеят такива песни и да им подхожда да го правят. Това е една от причините на тях никога да не се гледа сериозно, колкото и милиони да трупат (повечето от които купени) и да ги слушат по дискотеките (почти никъде другаде).

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни не са в осанката на чалга машините, за които кифлеенето, простотиите и глуповатите неща са в основата на живота им. Нали не си представяш Галена, Теди Алекс. и ко (за съжаление включая и Преслава) да пеят такива песни и да им подхожда да го правят. Това е една от причините на тях никога да не се гледа сериозно, колкото и милиони да трупат (повечето от които купени) и да ги слушат по дискотеките (почти никъде другаде).

 

Вярвам, че могат да правят, ако не такива, то поне подобни песни. Основното нещо, което ги спира е страхът, защото с бърза песен, банална и адски тъпа е лесно, но с такива - много по-трудно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярвам, че могат да правят, ако не такива, то поне подобни песни. Основното нещо, което ги спира е страхът, защото с бърза песен, банална и адски тъпа е лесно, но с такива - много по-трудно.

Те могат да направят разбира се, само че нито им подхожда, нито ще се хареса от масата, защото определено ще е неестествено и по-скоро ще е смешно, освен това адски лицемерно. Мишката си е мишка и колкото да пробва да лети, птица не може да стане, ако го кажем метафорично.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си върна лидерската позиция с актуалния си сингъл "Moro mou" (Бебето ми). Песента спечели най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg през седмицата и отново оглави "50-те Най...".

Галин и Емануела, които записаха две поредни победи в черта с дуетния си проект "5, 6, 7, 8", сега остават в подножието на върха, според вота на публиката.

В челната тройка влиза дуетната песен на Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - "#Напусни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена си върна лидерската позиция с актуалния си сингъл "Moro mou" (Бебето ми). Песента спечели най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg през седмицата и отново оглави "50-те Най...".

Жената - Хит :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко Анелия пя на благотворителен концерт в Южния парк и се изненадах колко добре изпълни на живо някои стари песни, мислех си че си е позагубила гласа в последните години. След като слезе от сцената я обградиха хора на всякакви възрасти и тя им даваше снимки поне 10-15 минути. После чалгата залязвала и не предизвикала интерес...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди малко Анелия пя на благотворителен концерт в Южния парк и се изненадах колко добре изпълни на живо някои стари песни, мислех си че си е позагубила гласа в последните години. След като слезе от сцената я обградиха хора на всякакви възрасти и тя им даваше снимки поне 10-15 минути. После чалгата залязвала и не предизвикала интерес...

 

Тцццц, забравих да дойда и аз, има ли някъде клипчета? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...