Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кое е скъпото и изпипаното в Мерилина примерно? Обоснови се!

Даже взех, че си го пуснах пак, да не би аз нещо да греша, но не открих нищо, ама нищичко в това видео.

Масовка, история, монтаж, заснемане, локации, хонорара на Николай Нанков.

Все едно гледам западна продукция, много стилно, изчистено, изискано и интересно:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Масовка, история, монтаж, заснемане, локации, хонорара на Николай Нанков.

Все едно гледам западна продукция, много стилно, изчистено, изискано и интересно:

Изобщо не е вярно. Все едно да кажем, че "Прави любов, а не война" е скъп. Всичко е същото, дори режисьора. Единствената разлика е, че Глория и Азис не са ползвали цигари да им плащат за да ги рекламират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не е вярно. Все едно да кажем, че "Прави любов, а не война" е скъп. Всичко е същото, дори режисьора. Единствената разлика е, че Глория и Азис не са ползвали цигари да им плащат за да ги рекламират.

Абсолютна тъпня е да се сравнява клип, сниман на кариера с две кучета и един Азис, с клип, с масовка, самолет, кино, скъпарска къща, лимузина, филмово студио. Да, на Глория може да е същият режисьор, ама клипът е слаб, локациите не се връзват една с друга, абсолютно имиджово видео и тук-там красива Глория, това е. Тук е съвсем друго - сюжет, емоция, монтаж. Едвали някой би се съгласил Глория да му рекламира цигарите :mf_surrender: "Усещане за Мерилин" е еквивалента на "Спри ме" през 2009-та, лъскав, скъп клип, със сюжет, а не повърхностно размятане на коса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна тъпня е да се сравнява клип, сниман на кариера с две кучета и един Азис, с клип, с масовка, самолет, кино, скъпарска къща, лимузина, филмово студио. Да, на Глория може да е същият режисьор, ама клипът е слаб, локациите не се връзват една с друга, абсолютно имиджово видео и тук-там красива Глория, това е. Тук е съвсем друго - сюжет, емоция, монтаж. Едвали някой би се съгласил Глория да му рекламира цигарите :mf_surrender: "Усещане за Мерилин" е еквивалента на "Спри ме" през 2009-та, лъскав, скъп клип, със сюжет, а не повърхностно размятане на коса.

Нямам намерение да споря за глупости. Клипа на Мерлин си лъха на евтино и Преслава никога не е държала на клиповете, затова има само ТВ версии. Тя сама си го е казвала, не знам сега кой е прав, тя или ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масовка, история, монтаж, заснемане, локации, хонорара на Николай Нанков.

Все едно гледам западна продукция, много стилно, изчистено, изискано и интересно:

Това е единственият клип на Преслава, който е на високо ниво. Много беше як за времето си, макар и платен от производителите на цигарите.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да споря за глупости. Клипа на Мерлин си лъха на евтино и Преслава никога не е държала на клиповете, затова има само ТВ версии. Тя сама си го е казвала, не знам сега кой е прав, тя или ти.

Естествено, че аз.

Кариера, Азис, кон със залепен рог, гора, Приказките, фирмени помещения, сини сатенени чаршафи:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че аз.

Кариера, Азис, кон със залепен рог, гора, Приказките, фирмени помещения, сини сатенени чаршафи:

Mи помисли колко локации са това. При това този клип няма претенции да е нещо невиждано, но пак е на нивото на споменатия от теб. Както казах, Преслава сама си казва, че клиповете за нея не са важни. Това, че ти смяташ друго не променя факта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Mи помисли колко локации са това. При това този клип няма претенции да е нещо невиждано, но пак е на нивото на споменатия от теб. Както казах, Преслава сама си казва, че клиповете за нея не са важни. Това, че ти смяташ друго не променя факта.

4 локации - кариерата, гората, фирмените помещения, Приказките.

В "Усещане за Мерилин" са доста повече, там има сюжет, а не просто - дай да те нагласим и да те наснимаме на пет различни терена как пееш и си вееш косите, това е, това се опитвам да ви внуша. Отделно, че в клипа на Глория нито има масовка, нито има самолет, нито има лимузина - неща, които са бая скъпички за наемане. Глория няма чак толкова скъпарски клип, дори тези й от 2003-та не са толкова скъпи и лъскави, макар и снимани в Турция и Гърция. Единствено "Крепост" може да се сравнява с "Усещане за Мерилин", е, да, вторият е с доста по-плосък сюжет, но е и по-скъп, на такава песен не се очаква нещо натоварващо или изтерзано като в "Крепост".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Масовка, история, монтаж, заснемане, локации, хонорара на Николай Нанков.

Все едно гледам западна продукция, много стилно, изчистено, изискано и интересно:

 

Съжалявам, не мога да се съглася с теб.

Едни "Лъжа е" и "От добрите момичета" са по-добри клипове от тоя.

Локациите не са кой знае какво. Една Златка спасява клипа от провал.

Нито Преслава, нито Константин правят клипа. А ако говорим за локации, то по тая логика и опита за песен на Лозанова е с по-скъп и изискан клип от тоя на Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4 локации - кариерата, гората, фирмените помещения, Приказките.

В "Усещане за Мерилин" са доста повече, там има сюжет, а не просто - дай да те нагласим и да те наснимаме на пет различни терена как пееш и си вееш косите, това е, това се опитвам да ви внуша. Отделно, че в клипа на Глория нито има масовка, нито има самолет, нито има лимузина - неща, които са бая скъпички за наемане. Глория няма чак толкова скъпарски клип, дори тези й от 2003-та не са толкова скъпи и лъскави, макар и снимани в Турция и Гърция. Единствено "Крепост" може да се сравнява с "Усещане за Мерилин", е, да, вторият е с доста по-плосък сюжет, но е и по-скъп, на такава песен не се очаква нещо натоварващо или изтерзано като в "Крепост".

Кое му е толкова скъпото на самолета, като е готов и този ДОРИ необработен патърн от тула на AF на Adobe. Безплатен е самолета. Масовката от статисти не знам колко струва, но лимузината може да е била дори безплатно дадена. Монтажа и филтрацията е 1:1, поне като не разбирате не говорете, много е смешно като тръгнете да говорите за ефекти. И не говоря за конкретната тема, а по принцип.

 

И какъв е сюжета на "Усещане за Мерлин", да си купуваме цигари ?

 

И само да отбележим, понеже беше споменал концертите в НДК, Глория има на стадион сама и то със правителственият хеликоптер на 10 та си година от кариерата си пред 10 000 човека. И това ли не е голямо постижение ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим, че Преслава правела само ТВ версии, неразличаващи се едни от други:

 

"Пиши го неуспешно" си е тв версийка, а останалите са дъното, особено когато изпълнителката се тупаше в гърдите колко качествена продукция прави.

"Аматьорка" е токова тип "Пантера" и пози, чупки и стойки а ла Галена...

От тези само "Без теб" ме кефи цялостно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е голям изпълнител успял с гласа си, не с клиповете си, което е похвално. Особено първите й песни, които са мегахитове - "Обичам те" и "Нямаш сърце" са нелепи видео версии на много силни песни. Това не разбират повечето в този форум, че песента е нещото което грабва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое му е толкова скъпото на самолета, като е готов и този ДОРИ необработен патърн от тула на AF на Adobe. Безплатен е самолета. Масовката от статисти не знам колко струва, но лимузината може да е била дори безплатно дадена. Монтажа и филтрацията е 1:1, поне като не разбирате не говорете, много е смешно като тръгнете да говорите за ефекти. И не говоря за конкретната тема, а по принцип.

 

И какъв е сюжета на "Усещане за Мерлин", да си купуваме цигари ?

 

И само да отбележим, понеже беше споменал концертите в НДК, Глория има на стадион сама и то със правителственият хеликоптер на 10 та си година от кариерата си пред 10 000 човека. И това ли не е голямо постижение ?

Точно на мен, който се занимавам от 9 години с видеобработка да казваш, че не разбирам не само, че не върви, ами е и жалко. Филтрите на "Усещането" са доста различни, има и жълти, има и такива, които са черно бели само с един цвят, има и синкави. А това за самолета е най-голямата глупост, която съм чел скоро. :mf_surrender: Вземи си пусни клипа и го изгледай, че така наизуст е смешно.

През 2004-та, когато фолкът беше в подем, да направи днес, тогава ще говорим. Както написах, успехите на Глория стигат до 2005-та година, до там е властването, тиражите, хитовете, масата фенове. Оттам - насетне са кубчетата лед, усещанията за мъже и еднопосочните пътища, нулевите турнета за нея, нулевият прием на масовки, защото не ходеше по тях, а в случай, че се беше лишила от присъствието на каркъдето на баба си и замъкнала до НДК - беше плейбек, бални рокли и скука, докато през 2011 не пропя на живо, но пак приемът й беше несъразмерим с този на Преслава. Награди в периода от 2006-та насам има една значима - Певица на десетилетието. Един Мюзик айдъл, един Вип денс, един фолклорен албум - това е. Тотално зачеркнатият и преебан "Благодаря" и балният Найт Флайт - "Имам нужда от теб" има ли нужда да ги коментирам - песни "Кралица", "Царица", "Дукеса"...малко да слезе на земята. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пиши го неуспешно" си е тв версийка, а останалите са дъното, особено когато изпълнителката се тупаше в гърдите колко качествена продукция прави.

"Аматьорка" е токова тип "Пантера" и пози, чупки и стойки а ла Галена...

От тези само "Без теб" ме кефи цялостно.

Не е Тв версия, а един страхотен имиджов клип, в който Преслава изпъква и изглежда адекватно, модерно. "Няма да ти пиша" е интересен, модерен и стилен. "Аматьорка" е секси и добре заснет и монтиран. Последният е новаторски, макар и прекалено прехвален. Глория дори такива клипове няма последните 3 години, така че - да ходи да пее за циганите по кръстове и каманаци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно на мен, който се занимавам от 9 години с видеобработка да казваш, че не разбирам не само, че не върви, ами е и жалко. Филтрите на "Усещането" са доста различни, има и жълти, има и такива, които са черно бели само с един цвят, има и синкави. А това за самолета е най-голямата глупост, която съм чел скоро. :mf_surrender: Вземи си пусни клипа и го изгледай, че така наизуст е смешно.

 

Няма какво да споря с теб, Нанков сам ми е казвал откъде го е взел и защо не го е обработил. Тоя самолет го има готов. А това за концерта на стадион, няма дори да го коментирам. Тогава е решила, тогава го е направила. Сега не може, много ясно, защото вече самата тя не е на върха. Какво има да се коментира толкова. А това, че си любител и правиш неща за удоволствие, не означава, че ги разбираш. Аз си изкарвам парите като пиша филтри за телефони и камери, какво и иmage processing.

 

И освен това вземи се изясни, първо Глория била велика, сега била циганка и пеела за кръстове. Абсолютно мнението ти няма тежест.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма какво да споря с теб, Нанков сам ми е казвал откъде го е взел и защо не го е обработил. Тоя самолет го има готов. А това за концерта на стадион, няма дори да го коментирам. Тогава е решила, тогава го е направила. Сега не може, много ясно, защото вече самата тя не е на върха. Какво има да се коментира толкова. А това, че си любител и правиш неща за удоволствие, не означава, че ги разбираш. Аз си изкарвам парите като пиша филтри за телефони и камери, какво и иmage processing.

 

И освен това вземи се изясни, първо Глория била велика, сега била циганка и пеела за кръстове. Абсолютно мнението ти няма тежест.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Да, затова, моите са по-адекватно монтирани от 98% от чалга клиповете!

Да, Нанков, Стенли, сигурно и Господ ти е казал нещо :mf_surrender: Никога не съм твърдял, че Глория е циганка, казах - "да отива да пее за циганите пред кръстове и каманаци", визирайки последният й чалга хит и неговият клип - "Изсвирете нещо ударно".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: Да, затова, моите са по-адекватно монтирани от 98% от чалга клиповете!

Да, Нанков, Стенли, сигурно и Господ ти е казал нещо :mf_surrender: Никога не съм твърдял, че Глория е циганка, казах - "да отива да пее за циганите пред кръстове и каманаци", визирайки последният й чалга хит и неговият клип - "Изсвирете нещо ударно".

Приятели сме, особено със Стенли. Както и да е, достатъчно време ти отделих. А това, че са монтирани не знам и не мога да го коментирам. Обърни се към монтажистите от форума. Те работят в Пайнер. За последното, предполагам я имаш във фейсбук пиши в страницата й къде да отива да пее и за какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно, предполагам приключи със саморекламата . :mf_surrender:

'Панда,панда,панда те кхееелас

панда,панда те гилабас' :confused:

#Very #Soon

Не спряха с циганиите. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори само три клипа на Глория могат да наврат всичките на Преслава в малкия джоб!

Няма да споменавам кои, защото на всички ни е ясно.

А двата на Преслава дето посочи - няма да ги коментирам. :mf_surrender: :1000 (10):

Глория може да е имала сумати ТВ версии, но са посочвани като такива, докато на Преслава се водят официални, а са на същото ниво.

Като решите да хапете по други изпълнители, поне се хващайте за нещо, което наистина би имало смисъл.

 

Глория може да няма изявен хит от години, но пък качеството й е на много високо ниво, докато другата залага на комерс и качеството й се срина до земята. Сравнете първите й песни, до периода "Не съм ангел" и песните след това.

Глория само с Двойна игра и До последната сълза праща всичко на Преслава в коша. Всичко!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...