Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Събрали се два парцала с обща омраза и ето ти го резултата :3fdb8960598fa63e: Папараци дължат авторски права на Преслава,за дето им дава сценарий и гости за интервюта,от които да извлекат нещо против нея.Много са ми смешни напъните на Общата да принизи Кралицата в почти всеки един епизод от мизерното си жълто предаване.

П.С.Бас ловя,че когато види този епизод ще се смее както се беше изсмяла на коментара на Клозета относно наградата "Певица на 2015 година" :3fdb8960598fa63e: Такива хора само това заслужават след като не спират с простотията си и са фурнаджийски лопати

 

:roll1: :roll1: :roll1: На пода съм след това изречение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Гранд Лепа Брена има над 150 изпълнители, остава да знае и някакви чужди. А и да я знае какъв кяр за Пресла?

Какво искате от жената, на 57 години е.

 

Стига глупости. На Балканите всеки знае всеки. За по-големите имена имам предвид. Нали постоянно следят тенденциите, какво излиза, какво може да се кавърдиса, клипове, стайлинги и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иска ти се. Ти знаеш ли, че още 1996-та година Камелия е подгрявала Лепа ти Брена, питай чичя си Лисиц! :slapin:

 

А знае ли коя е кралицата на примадоните в България? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: На пода съм след това изречение.

Ами така де!Винаги съм се възхищавала на Преслава как не им пада на ниското ниво да коментира кой какво заслужава и да плюе по хората,които си позволяват да правят това с нея.Но мангалския гном заслужава да е под съд или опята в някоя песен с псувни като новата на Джулия :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадам представя най-новите попълнения в бардака :3fdb8960598fa63e:

 

Стига глупости. На Балканите всеки знае всеки. За по-големите имена имам предвид. Нали постоянно следят тенденциите, какво излиза, какво може да се кавърдиса, клипове, стайлинги и т.н.

Точно пък от Камелия ще следят за тенденции и песни и кво ли не, когато всичкото ѝ е копирано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами така де!Винаги съм се възхищавала на Преслава как не им пада на ниското ниво да коментира кой какво заслужава и да плюе по хората,които си позволяват да правят това с нея.Но мангалския гном заслужава да е под съд или опята в някоя песен с псувни като новата на Джулия :1000 (29):

 

Така е, както аз, така и Преси не им падаме на нивото на парцалесите, дето ни обсъждат! Крал и Кралица сме@ :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А знае ли коя е кралицата на примадоните в България? :3fdb8960598fa63e:

Не сменяй темата. За Преслава говореха цяла вечер, Камелия плю по нея 2 минути, чак и кадри ни пуснаха, в случай, че не се сещаме за коя говорят. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не сменяй темата. За Преслава говореха цяла вечер, Камелия плю по нея 2 минути, чак и кадри ни пуснаха, в случай, че не се сещаме за коя говорят. :1000 (30):

 

Не я сменям, а отмествам фокуса. Защото имаше една друга дето цял живот бленува да дели легло с Аркан и да пее в Сърбия, ама прав си нея какво ли да я коментирам - тя е изпята песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък от Камелия ще следят за тенденции и песни и кво ли не, когато всичкото ѝ е копирано.

 

Разбирам фетиша ти да ми опонираш през пост, ама точно пък Камелия няма да я знаят коя е, дето е била една от най-големите звезди в българския турбо фолк и то в най-пиковете му години.

 

Факт ли е, че Камелия ще пее на концерта на Брена? Факт е.

 

Факт ли е, че се познават още от 1996 година? Факт е.

 

И Андреа знаят коя е, и Преслава, и Галена. Всеки, който изкара мега хит, го знаят. Нали това им е част от бизнеса, да видят какво върви при съседите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит, нещо за засегна лекичко, а?

Даже и анкетката ти не проработи... кофти.

 

От чупещи китки и бленуващи да са Кралицата и нафталинени кралици няма как да се засегна. В момента правя пиар на Кралицата, че като гледам само аз се сещам за нея. А що се отнася до анкетата - умишлено смених позициите на двете, така че Глория да води, смилих се над вас, че като знам какви се лабилни - най много някои да поиска да се удуши в балната рокля на Кралицата ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...