Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Живко Добрев да не е забременял в Дубай хах...толкова се е усвинил л, жалко за визията която имаше

Абе още си е хубав! Ама лъскавият живот изисква жертви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе още си е хубав! Ама лъскавият живот изисква жертви.

Какъв лъскав живот бе :1000 (29): Той работи от 100 години като пиколо.

Какви са тия фантасмагории за шейхове, мейхове. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия:

И сега познай, като влезна в тая песен за край

кака кво ще напрай, само тема ми дай!

 

Джулия:

Новата му!

 

Анелия:

В този час влизам аз, всички мирно ще стоят!

Генерал, дявол лош, бутам всички, вкарвам кош,

селянко бързо къш! Ще те стопирам от веднъж!

Филъри, хиалурон - неестествено надут балон!

Фейсбука драста, мисли се за рязка

снимка си качили, влюбени били

харесвам ги чак два пъти им цъкнах лайка

вляза ли, ще треперят като Тони Найка!

 

Тая па вкарва кош...

От толкова зор да се правят на интересни, дори на глупостите си, дето бълват не обръщат внимание...

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванеса има много хубави песни! Като се замисля, май няма нейна песен, която да не ми харесва? Дано успее!

 

Аз доста време не слушах чалгийка, ама от миналта седмица нещо се зарибих и открих това парче - много свежо :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЖУЛИЯ ВЛЕЗЕ В НОВИНИТЕ НА ХОЛАНДСКА ТЕЛЕВИЗИЯ

Най-новият клип на Джулия ft. Анелия -“За мене край си”, стана част от телевизионна шоу програма на холандската телевизия. Това се случи на 29 март, а поводът е, че във видеото се появява флага на провинция в Нидерландия. Историята ще има свое продължение, защото журналистката Afke Boven иска да разговаря със звездата на телевизия “Планета” и “Пайнер”, съобщават от музикалния канал.

 

“Ние сме много щастливи и истински изненадани да видим нашия синьо-бял флаг с малки червени сърчица в клипа “За мене край си”. Това е знамето на холандската провинция Фризия. Бихме желали да направим скайп-интервю с Джулия. За да научим повече подробности за това как наше знаме, стана част от български клип. Интересът към тази новина е голям, защото вчера излъчихме част от клипа по нашата телевизия”, пише холандската журналистка.

 

Самата певица с радост прие новината, че нейна песен е била забелязана в Страната на лалетата.

 

“Когато моите стилисти ми предложиха да снимам този красив шал, веднага се съгласих, защото той беше красив акцент в цялостната визуална концепция. Знаех, че е холандски, но не предполагах, че е това е флаг на една от провинциите. Щастлива съм, че една случайност, стана причина моята нова песен и видеоклип да получат популярност в Холандия и да достигнат до толкова много зрители” - казва певицата пред Планета ТВ.Джулия все още не е имала концертна изява в Нидерландия, но се надява много скоро да гостува там. Тази събота пък певицата ще направи лайв-промоция на новия си проект в комплекс “Приказките” край Харманли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разочароваш ме. :/

 

Офф, ще престанеш ли да реагираш така все едно някой говори за майка ти?? Порасни вече. Тук всеки се базика и хейти на поразия, не е нужно да го взимаме чак толкова навътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Офф, ще престанеш ли да реагираш така все едно някой говори за майка ти?? Порасни вече. Тук всеки се базика и хейти на поразия, не е нужно да го взимаме чак толкова навътре.

 

:roll1: Ядосай се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много злоба в тоя форум спрямо Лорена бе, ама така ще е като мачка еднополовите ви любимки!

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Това е майсторски извъртяно плюене по Лорена, прикрито в защита. Поздравления!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...