Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пресла пак я споменаха с лоша по бтв, що така?

 

Защото мачка любимките ви по всеки един параграф и те от злоба си окубаха екстейшъните и истискаха силиконените цици?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво са казали?

Аз забравих да гледам, чак сега пуснах. Бързо ли ги качват в сайта на БТВ?

Бързала да се снима с Цеца, щото Лепа Брена не знаела коя е Преслава. :1000 (29): И пововториха думите на Брена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То тва плюене по Преслава в "Папараци" вече стана досадно. Разбрахме, че Лайнометът не я харесва и от 3-тото заяждане с нея, ама тя не спира да ни натрапва хейта си във всеки брой на предаването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия,го нач*ка на Преслава! :1000 (29):

 

Колко жалко, че Деса я мачка по всеки параграф и Капките е по-гледаното предаване :roll1: тя с Пепи тръгнала да се занимава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, пак говори за другите хора. В последните години интервютата ѝ се повтарят.

Много е демоде обаче, като че ли е хубавият вариант на Сашка Васева :1000 (29): . Или нещо средно между Сашка и Луна. Спешно трябва да отпусне някой лев в тая насока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързала да се снима с Цеца, щото Лепа Брена не знаела коя е Преслава. :1000 (29): И пововториха думите на Брена.

Нали Цеца я знае коя е.На кого му пука за мнението на бабушкерата :3fdb8960598fa63e:

Сега говориха за Преслава и Галена с Камелия.Камелия учудващо се изказа доста дискретно относно манията на Преслава за награди,но не мисля ,че липсата на награди за предната година са именно , защото на Преслава и беше слаба.Тя умишлено беше непродуктивна.По-скоро да е било заради Фики и заради задните му позиции навсякъде,въпреки доброто представяне на албума.Но общо взето Никлозета става вече досадна с това плюене по Преслава.Време е Пресли да я шамароса в една песен,опявайки я както Хоанг направи с Моника :lol: Очаквайте скоро : Преслава-"К*рва като Николета Лозанова"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали Цеца я знае коя е.На кого му пука за мнението на бабушкерата :3fdb8960598fa63e:

Сега говориха за Преслава и Галена с Камелия.Камелия учудващо се изказа доста дискретно относно манията на Преслава за награди,но не мисля ,че липсата на награди за предната година са именно , защото на Преслава и беше слаба.Тя умишлено беше непродуктивна.По-скоро да е било заради Фики и заради задните му позиции навсякъде,въпреки доброто представяне на албума

 

Ми тя Лепа не знае и коя е Камелия, ама ще я подгрява :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя Лепа не знае и коя е Камелия, ама ще я подгрява :3fdb8960598fa63e:

Събрали се два парцала с обща омраза и ето ти го резултата :3fdb8960598fa63e: Папараци дължат авторски права на Преслава,за дето им дава сценарий и гости за интервюта,от които да извлекат нещо против нея.Много са ми смешни напъните на Общата да принизи Кралицата в почти всеки един епизод от мизерното си жълто предаване.

П.С.Бас ловя,че когато види този епизод ще се смее както се беше изсмяла на коментара на Клозета относно наградата "Певица на 2015 година" :3fdb8960598fa63e: Такива хора само това заслужават след като не спират с простотията си и са фурнаджийски лопати

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тя Лепа не знае и коя е Камелия, ама ще я подгрява :3fdb8960598fa63e:

Иска ти се. Ти знаеш ли, че още 1996-та година Камелия е подгрявала Лепа ти Брена, питай чичя си Лисиц! :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото и да не харесвам Преса, цялата тая помия дето я изливат по нея ме дразни супер много. Кво значение има дали Брена я знае, нали я знаят хората дето са по стадионите/залите/дискотеките. Много е очевидна тая атака срещу нея. Николета е пълно дъно, все едно с нутела се маже.. вече дори не е толкова хубава, което я оставя с нула качества. Просто няма за какво да се хванеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...