Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

A?? Тогава поне парцалче да скрие горе и парцалче долу. Днес са директно по трико, така и не разбрах защо.

 

Е, не е така. Общо взето са много по-облечени сега. Виж я горе Мара на участие с бална рокля. Това беше немислимо навремето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е, не е така. Общо взето са много по-облечени сега. Виж я горе Мара на участие с бална рокля. Това беше немислимо навремето.

Сега са много по-облечени и стилни, е, пак има по някоя изостанала но общо взето са ОК. Особено Алисия, Мария, Галена, Янева и Андреа винаги са били добре облечени. Е, Андреа показваше туй-онуй в началото на кариерата си, но каквото и да облечеше не беше пошло, а сексапилно.

 

За разлика от някои доста евтини копия, при които спасение няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега са много по-облечени и стилни, е, пак има по някоя изостанала но общо взето са ОК. Особено Алисия, Мария, Галена, Янева и Андреа винаги са били добре облечени. Е, Андреа показваше туй-онуй в началото на кариерата си, но каквото и да облечеше не беше пошло, а сексапилно.

 

За разлика от някои доста евтини копия, при които спасение няма.

И Преси винаги е била стилна, освен в моментите, когато не носеше потури по участия и сутиени за по левче от махалата в Димитровград, но и тогава си я обичахме. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че сте доста крайни в изказвания и квалификациите. Да, клипчето е потрес отвсякъде. Но все пак е в далечната 2005 и някои мадами се обличаха така за клипове , а не за участия. Периода 2004-2007 има много изцепки. В този период много се влияеше от Азис и за да задържи интереса върху себе си беше доста скандална като облекло и дори и проекти. Освен това с албума Гореща следа беше пробвала тази концепция, но беше оплюта от почитателите си и така и не клипира нищо от албума и си върна старата концепция, кото няма нищо общо с пошлото. Феновете на ДесиСлава не сме слепи. Тогава негодувахме и вкарахме Деси в правия път., така че нз за какво оправдаване става дума в случая. Не оправдаваме и не толерираме пошлото. Но ДесиСлава извървя много път от тогава. След първия брадър се погледна отстрани и намали в драстични дози бюста, еротиката, мазнотиите. Имаше една много приятна промяана и вече не излъчваше онова чалгаджийското. В периода, в който и беше много трудно сама беше спрялаи с лиготиите. Много смислени и сериозни интервюта е дала в този период. Но както винаги в живота пожънеш ли успехи, започваш да летиш, да се отпускаш и да не обръщаш внимание н малките неща, за които мислиш, когато успеха ти бяга. Последните месеци аистина е много лигава. Ако беше на 25 щеше да е сладко, но на нейните е инфантилно. И все пак това е част от нея, заедно с хубавите и лошите и качества и страни. ДесиСлава има и стахотни представяниа като поведение и облекло и адекватна на сцената, но е е ваш избор, че сте се вглъбили в лошите.

Ето няколко примера

декември 2014 НДК

декември 2015 Арената

На последните награди на НФ когато представи на неправилния мъж

В гласа на България, когато беше гост в сезона с Преслава

На концерта на Мими Иванова преди 5-6 години

Мад Сикрета

На сборните мегаконцерти в Гърция и Румъния

 

В момента Десито има такава фигура, че почти всичко изглежда нелепо. Стилистите я докарват горедолу, но вие пак не я одобрявате. Видяхме я сама какво беше облякла на промоцията на Коце. На концерта деквмри 2016 в арена дори изглеждаше ок за килограмите, които реално беше натрупала. Не е хубаво така да се отпуска, щом я избива на комплекси. Смятам, че в килограмите е разковничето на несигурното и поведение и излишно лиготене. Деса има от край врем страх да не я оплюят или обидят, но самата тя има самокритика. И за килограмите, и за живите и изпълнения. Как пък решихте да търсите истина в думите на Силвия, а н в на десетки други, които са споделяли как през годините Деса винаги сее отзовавала да помага ако може. А самия факт, че Силвия 10 години го е таяла и мислила този молив дето ие отчупила, говори за нея колко е злобна, злопаметна, завитлива, дребнава, глупава, невъзпитана. През годините Деса никой не нападна, и никой не обиди. Нещо, което е чуждо за нас хората и затова не можем да осъзнаем тежестта на този факт. Това показва дали е пошъл човек в душата си. Това, че е от село не се крие, а напротив - заявява се с гордо вдигната глава от нея и защо искате да се прави на нещо, което не е, за да се доближи до вашите виждания. За да я харесваме толкова много народ сума и години може би виждаме неща, които вие не.

 

Не защитавам Деса, а просгто исках да кажа, че има дебели и слаби периои, кофти и уникални концертни изяви, добри и лоши визии. Мисля,че масата народ не се хваща за нещата, за които ние в този форум, дори и не ги забелязва.

 

Не искам да намесвам други певици, но нека напомня, че Деса е сред първите по прием на сцена, за разлика от певици съз звездни осанки и маниери, които са изпращани с досада от феновете по сборните концерти. Тоест формулата при деса работи. В капките 2 пъти вдигна на крака публиката. Явно все пак има някаква енергия на живо, която не се вижда по тв и клипове в нета, а се усеща на живо.

И последно - който е бил н участие на Деса преди 10 год и преди 6 месеца ще види разлика от Земята до небето. Мисля, че е нива над преди години. не е скучна. Пуска готини шеги. Не говори само за Секс. Има разнообразен и страшен репертоар за участия

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, отново много добър коментар. Чудих се тези дни дали и аз да не напиша някакъв такъв по въпросната тема, но реших, че няма смисъл. В Рамания винаги ще има голяма критика към ДС- къде на място, къде- не. А ние, Десовите, неведнъж сме показвали, че можем да сме както нейни защитници, така и нейни критици. Периодът на Гореща следа е може би един от най-ярките примери, макар и аз лично по онова време още да не съм бил по форумите. Но не мисля, че някой нейн фен би одобрил нейните визия и поведение от тогава. Самият албум и тя самата си го хейти много мощно, макар че лично за мен съвсем не е чак толкова слаб, колкото е изкарван- неведнъж съм казвал, че покрай него я забелязах по-сериозно, колкото и да е шокиращо. :1000 (29): В албум на типична на вид руса, разголена и силиконена чалгаджийка да станеш свидетел и на експерименти с ар енд би, поп, латино, денс, английско, е присъщо само на едно невинаги разбрано и оценявано име като Деси Слава.

 

---

 

Джулия днес ли излиза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...