Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Кака избухва 😘

 

1imsnl.jpg

Хубава снимка и хубав тоалет, но тези пози и прически ги гледаме вече 10 години и отгоре. От "Крепост" насам е с такъв тип коса. До 2007-ма имаше далеч по-авангардни фотосесии, не само по студията. Не знам защо не се напъне да направи нещо изненадващо, всичко е до идеята и каква посока зададеш на фотографа като локации, ракурси, символика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Хубава снимка и хубав тоалет, но тези пози и прически ги гледаме вече 10 години и отгоре. От "Крепост" насам е с такъв тип коса. До 2007-ма имаше далеч по-авангардни фотосесии, не само по студията. Не знам защо не се напъне да направи нещо изненадващо, всичко е до идеята и каква посока зададеш на фотографа като локации, ракурси, символика.

 

Абсолютно подкрепям! Толкова е банална вече - чак се чудя как не си омръзва сама на себе си, но най-вече не припадащите по нея....Като се задоволявате с малко - това и ще получавате. Да не говорим за безумния фотошоп - човек ако не е я е виждал наживо, определено ще се поуплаши при близък допир. Ама оставете цвета на косата, тия муцки, джуки, фасони, погледи и превземки - направо ..... (puke)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Незнам за другите, но аз лично не мога да спра да я слушам, Джулия страхотна, включването на Анелия е един път! Анелия не ми харесваше нито в "Колеги","Патрона" и бозата с Гринго, даже забравих как се казваше. Песента и клипа(с изключение на кадрите от обложката) са мега яки и на ниво! Определено ще се слуша много.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия разбива с гледания. Нито един от многото дуети/feat-ове на Анелия в последно време (Колеги, Софи и Гринго, Патрона, В моя ум, дори и Моят мъж) не е започвал с повече от 100k-130k, а това парче го виждам с поне 150k, ако не и повече. Личи си, че по-комерсиалния стил ще спечели някои точки за Джулия, а и тя самата очевидно постепенно си става име, което предизвиква все по-голям интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия разбива с гледания. Нито един от многото дуети/feat-ове на Анелия в последно време (Колеги, Софи и Гринго, Патрона, В моя ум, дори и Моят мъж) не е започвал с повече от 100k-130k, а това парче го виждам с поне 150k, ако не и повече. Личи си, че по-комерсиалния стил ще спечели някои точки за Джулия, а и тя самата очевидно постепенно си става име, което предизвиква все по-голям интерес.

Ще направи 200к за 24 часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия разбива с гледания.

 

Не са важни гледанията, нито участието на Анелия. Най-после Пайнер започнаха да продуцират Джулия и зарязаха старите компрометирани лица....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са важни гледанията, нито участието на Анелия. Най-после Пайнер започнаха да продуцират Джулия и зарязаха старите компрометирани лица....

Не съм сигурен дали са зарязали старите, тъй като такива имена като Анелия така или иначе вече са си утвърдени и навярно сами си движат всичко. Но Джулия наистина имаше нужда от подбутване и се радвам да видя, че Пайнер го правят. Нова голяма звезда при жените не са имали от Цветелина Янева насам, време им е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали са зарязали старите, тъй като такива имена като Анелия така или иначе вече са си утвърдени и навярно сами си движат всичко. Но Джулия наистина имаше нужда от подбутване и се радвам да видя, че Пайнер го правят. Нова голяма звезда при жените не са имали от Цветелина Янева насам, време им е.

От Ломската циганка искаш да кажеш, защото тя след Цуци изгря...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали са зарязали старите, тъй като такива имена като Анелия така или иначе вече са си утвърдени и навярно сами си движат всичко. Но Джулия наистина имаше нужда от подбутване и се радвам да видя, че Пайнер го правят. Нова голяма звезда при жените не са имали от Цветелина Янева насам, време им е.

 

Те старите си вървят по инерция. С тях се говори за бизнес веднъж годишно. Питат ги как са и до там. Това е пайнерският начин, продуцентът да си говори с продуцираният. За всичко останало си има Женя Димова..... по телефона. И така годините минават в безвремие, докато един ден се събудят изместени от младите.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Незнам за другите, но аз лично не мога да спра да я слушам, Джулия страхотна, включването на Анелия е един път! Анелия не ми харесваше нито в "Колеги","Патрона" и бозата с Гринго, даже забравих как се казваше. Песента и клипа(с изключение на кадрите от обложката) са мега яки и на ниво! Определено ще се слуша много.

Субтитри за на Анелия лиготиите има ли?

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Субтитри за на Анелия лиготиите има ли?

За кво ти са? Не съм си пускала песента, няма и намерение, но съм сигурна, че е нещо мн тъпо,което ще е топ фб статус... :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Субтитри за на Анелия лиготиите има ли?

Анелия:

И сега познай, като влезна в тая песен за край

кака кво ще напрай, само тема ми дай!

 

Джулия:

Новата му!

 

Анелия:

В този час влизам аз, всички мирно ще стоят!

Генерал, дявол лош, бутам всички, вкарвам кош,

селянко бързо къш! Ще те стопирам от веднъж!

Филъри, хиалурон - неестествено надут балон!

Фейсбука драста, мисли се за рязка

снимка си качили, влюбени били

харесвам ги чак два пъти им цъкнах лайка

вляза ли, ще треперят като Тони Найка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия:

И сега познай, като влезна в тая песен за край

кака кво ще напрай, само тема ми дай!

 

Джулия:

Новата му!

 

Анелия:

В този час влизам аз, всички мирно ще стоят!

Генерал, дявол лош, бутам всички, вкарвам кош,

селянко бързо къш! Ще те стопирам от веднъж!

Филъри, хиалурон - неестествено надут балон!

Фейсбука драста, мисли се за рязка

снимка си качили, влюбени били

харесвам ги чак два пъти им цъкнах лайка

вляза ли, ще треперят като Тони Найка!

 

И това казано от изпълнителката на "Само мене нямаш" и "Една минута"... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...