Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако беше такъв нейният случай, наистина щеше да ме кефи. Ама те не я нападат, възможно най-тактични са хората, а тя отговаря все едно искат да я убиват...Има някакъв комплекс жената, който все я избива на самозащита, така става като много са те наранявали и прецаквали. Най-истинското нещо, което съм гледал с Глория и наистина ми се видя искрена и ме разчувства, беше като изпълни "Можеш ли да ме обичаш" в Шоуто на Азис....Там той като я пита колко истински мъже е срещала в живота си, тя каза "Нито един" и беше като смазана. Беше качила и килца покрай Великден и си го призна, т.е. самокритикуваше се за сефте, държеше се естествено и земно, а не като друг път с фалшивите погледи, усмивки, дори интонацията на гласа....Сигурно не е лесно да излезеш от черупката си и да се покажеш, какъвто си, затова повечето си слагат маската за пред хората и така. Особено пък хората от зодия Рак - никога не съм можел да ги разбера докрай.

 

Фильо нещо я е бъгнал, май са били голяма любов ... така де, част от съдбата на някой от силните характери е да си останат сами ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента на Галена както гръмна, така и омръзна.

Днес викам да я пусна, запротестира тайфата.

А първите 3 дни беше реплей, реплей, реплей.

На мойта 'тайфа' все още не е омръзнала. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам да направя признание:

 

Слушам новата на Яница повече от Moro mou :helpsmilie:

Аз също, това ми е любимата песен на Яница. Може би само един ден слушах повече Галена, но до там :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На участие на Емануела няма да повторя никога.Тази девойка не е топ 3, до топ 10 не се доближава. Страшно неадекватна... никаво сценично поведение, плейбек.. все едно не беше в дискотеката дори. Подбора на песни няма да го коментирам дори.

+1

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мойта 'тайфа' все още не е омръзнала. :whistling:

Ти не знаеш какво беше.

Като казвам реплей - от сутрин до вечер друга песен не се пускаше.

При мен така стана с Яница, а сега слушам повече Моро му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скъпите ти кукли с въздух пълни

да ги спукам искаш ли?

 

Няма омръзване! :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само според мен ли новата на Яница е най-тъпата от последните и песни? Никакъв хитов потенциал не виждам в нея, а скритата статистики ми говори само за куени гледания. жалко, че сте толкова наивни и се връзвате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само според мен ли новата на Яница е най-тъпата от последните и песни? Никакъв хитов потенциал не виждам в нея, а скритата статистики ми говори само за куени гледания. жалко, че сте толкова наивни и се връзвате.

Виж, светът върти се за нас,

дай му газ!

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/view_audio.php?audio_id=1038

foxy, Глория те направи на нищо в интервюто 20:22 :roll1: :hahaha:

Цецо мачка, Глория само като чу за механата й призля :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно, толкова вече си личи, че я мързи и й е писнало, че като я критикуват си казва: "Ами аз толкова си мога" хаха

А помните ли на визитката за Мюзик Айдъл като си показваше трофеите, каза нещо като: "Аз съм най-добрата и продължавам да съм такава, защото просто го искам и го мога"

 

Подобно нещо по този начин никога не е казвала! Пусни си визитката ако обичаш и не говори на изуст.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го пуснах сега да си припомня. :roll1:

Колабирах на фразата - "Ти май си недоволен от живота" :roll1: :roll1: :roll1:

Кралица, истинска Кралица! :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цецо мачка, Глория само като чу за механата й призля :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ама тя Глория не е крила, че е пяла в Сърбия. В специалния брой на Нов Фолк има цяла страница посветена на това. Че дори после едва преминали границата обратно заради военните действия, ембаргото и не знам какво. Дори се наложило да пеят на граничарите. Като прекосили, Глория целунала земята както Ботев 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само според мен ли новата на Яница е най-тъпата от последните и песни? Никакъв хитов потенциал не виждам в нея, а скритата статистики ми говори само за куени гледания. жалко, че сте толкова наивни и се връзвате.

Песента си е много хубава! :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има проблем с комуникацията. В смисъл точна е, спор няма, но не знае как да се държи. Затова й медийният сегмент й еба майката навремето 2005. Така бързо я метна от върха, че Титаник би й завидял. Тя самата не знаеше как да реагира, хем си не може, хем те я напичаха здраво и хората, понеже са си кухи градински и се вързаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има проблем с комуникацията. В смисъл точна е, спор няма, но не знае как да се държи. Затова й медийният сегмент й еба майката навремето 2005. Така бързо я метна от върха, че Титаник би й завидял. Тя самата не знаеше как да реагира, хем си не може, хем те я напичаха здраво и хората, понеже са си кухи градински и се вързаха.

 

Изобщо няма представа от PR.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...